İstemeye gelindiğinde ne gibi hazırlıklar yaptınız

Başlatan hüzünden_gelme, 22 Haziran , 2012, 17:46:21

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Selam kızlarr ağustosta istemeye geliyorlar çok heyecanlıyım  :love9: :love9:
ne gibi hazırlıklar yaptınız yiyecek olarak neler hazırladınız , birde nasıl kıyafet almam lazım biraz yardımcı olurmusunuz  :k06:

Rain.

olabildigince rahat ol cnm kendıne ne yakıstırıyosan onu giyy kendın ol en iyisi şimdiden hayrlı olsnnn  :hello2:  :hello2:  :muzz:

°•.ℓανιηуα.•°

bence de özgem olduğunuz gibi olun. öyle çok özel bi hazırlığa gerek yok. birkaç çeşit yemeğiniz hazırda olsun. bi de çayın yanına ikram hazırlarsınız yeter.

kıyafet olarak da sade bişi yeter. siyah bi elbise ya da siyah bi etek, üzerine beyaz bişiy...

hüzünden_gelme

tavsiyelerınız için sağolun daha öncede görucu geldı ama o istem dısı oldugu için pek hevesle yapmadım  :ehi: çayın yanına bısıler hazırladım o kadar ..

şimdi çok değişik olsun istiyorum seko pastayı çok sever ondan yapıcam 2 çeşit yada hazır da alabılırım ama benım elımden yemek ıstıyor  :love9:
kıyafet konusuna karar veremedım elbıse mı gıysem acaba  :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

ay özgeeee  ;D kız ona bi pasta yap ve tuzlu olsun  :k06: yüzünün şeklini çok merak ediyorum  :toothy10:

bence elbise giyin.  :icon_thumright:

hüzünden_gelme

:ehi: :ehi: :ehi:

bende dusundum ama kahveye tuz koyacagım için pastada koymamayım dedım kıyamam ona ben yaa yeter ona kahvede cektıgı ezıyet  :ehi: :ehi:

elbıseyı renklı mı alsam yoksa sıyah yada kahverengı tarzlarımı sımdı bırde yazdayız ya renklı dıye dusunuyorum ama tam karar veremedım  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

bırak kızım ya ne acıyon  :ehi: kız almak öyle kolay mı. tuzlu içsin de yesin de.  :suclu:

sen beyaz tenlisin özgem sana her renk yakışır.  :icon_thumright:

hüzünden_gelme

aslında doğru soluyosun valla neyse ben dusuneyım o zaman pastada tuz işini  :toothy10: :toothy10:

canımsın sağol  :opucuk: ayy ne zormus yaa su evlılıge hazırlık  :k06: yuzumden sıvılceler bastıı bırden  :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

eşimin çayına tuz koymuştuk  :ehi: :ehi:

ayakkabısının içine yumurta kır özge  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

yuhhhh  :ehi: :ehi: :ehi: anaaaaa neye ugradıgını şaşırır valla  :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

tabee değil kız evı naz evı ayy pardon bebeğimonlıne evı naz evı  :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:love9: :love8: :love9: Özgecim şimdiden hayırlı olsun canım :amin: :nazar:

biraz komik anılarınız olsun sen bulursun bişeyler

:ehi:  ayyy ne fenayız bencede elbise giy rahatol :icon_thumright:

yemeklimi gelicekler  :icon_scratch: :icon_scratch:

bence çay yanına ikramlık bişeyler yeterli olurdu

ayy

hayırlı olsun tatlım inşallah darısı düğün heycanına olur :amin: :amin: :amin:uzaktan gelmiyorlarsa rahat ol çay yanına bişeyler yeter ..bizimkiler 18 saatlik yoldan geldiler baya uğraştık ayyy ne günlerdi  :k06: :k06: :k06: :k06:elbisyi tercih et bence yaz sıcağında siyah olmasın kız ne o öyle esmersen pembe olabilir yada bu yılın moda mavisi ..sarışınsan bişey diyemicem bilemiyorm kiii :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
BU ARADA BENİMKİDE BİGÜZEL İÇTİ TUZLU KAHVESİNİ :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: