kızlar bebeklerinize hangi meyveleri veriyorsunuz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 22 Haziran , 2012, 12:23:01

« önceki - sonraki »

muhribe

ben de bir süredir muz vermiyorum. zaten içleri geçmiş gibi, posalı  :igrenc:

onun yerine çeşit çeşit yaz meyvesi veriyorum.  :hungry:

laracroftt

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 30 Temmuz , 2012, 11:54:28
ama muz kşlo yapan meyve. kayısı veriyorsan muz versen kabız yapmaz

Yaaa... Kılo yaptıgını bılmıyodum onu soylemedı doktor bana verme dedı ne bıleyım bende vermedım   ???

Ilkaydı dımı ısmın?? Ozlemısım sıteyı bayadır yokum senın bebıste kocaman olmus masallah en son hamıleydım geldıgımde. Sımdı 6. Ayı bıttı kızımın 
:k06:

burcum

wc sorunu olmadığı için :nazar: hergün 2 şeftali 1 muz yiyor ekstra erik ve kiraz yiyor ama kirazı çok yediği zaman ishal oluyor :k06: günde 10-15 taneyi geçirtmemeye çalışıyorum :icon_thumright: karpuz kavun sevmedi

laracroftt

Alıntı yapılan: burcum - 31 Temmuz , 2012, 13:23:30
wc sorunu olmadığı için :nazar: hergün 2 şeftali 1 muz yiyor ekstra erik ve kiraz yiyor ama kirazı çok yediği zaman ishal oluyor :k06: günde 10-15 taneyi geçirtmemeye çalışıyorum :icon_thumright: karpuz kavun sevmedi

Senın bebıs ne kadarlık kı? Hangı arada yedırıyosun bu kadar meyveyı? Kahvaltı yogurt meyve corba muhallebı derken fırsat kalmaz kı. Zaten 3 saatte bır beslenıyor daha neresıne yıycek yavrum ???  Ben en fazla 2 meyve yedırebılıyorum

Balböceği

laracroftt

heee buyumus o canım koca kız olmus artık. yarasın sırıneye  :opucuk:

burcum

Lă_Tăhzen!

Hepsınden tattırın yavrularınıza hepsının tadını bılsınler abartmamak sartıyla herseyın azı karar cogu zarar

susanna

bulundugumuz memleket itibariyle tropik meyveler daha kolay bulunuyo sukur hic bi sikinti yasamadik  hemen hemen her meyveyi tattirdim ama favorisi seftali ve armut  :hungry: ayni anasi  ::)

rastlantisal

11 aylık oğluma genelde mevsim meyvelerini cam rendede püre haline getirip veriyorum. Şu sıralar şeftali, armut, erik gibi meyveleri yoğurt ile karıştırıp gece öğünü yapıyorum. Bazen yemek sonrası karpuz ve kavun veriyorum.
Adanmışlığın mutluluğu...

muhribe

canım bebeğin artık büyümüş  :nazar:

yumuşak meyveleri damaklarında ısırtarak yedirebilirsin. hem ısırmayı ve çiğnemeyi öğrenmiş olur  :icon_thumright:

rastlantisal

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Ağustos , 2012, 15:06:05
canım bebeğin artık büyümüş  :nazar:

yumuşak meyveleri damaklarında ısırtarak yedirebilirsin. hem ısırmayı ve çiğnemeyi öğrenmiş olur  :icon_thumright:
Sanırım bana dediniz.
Köfte, et, tavuk vs de dahil yediğimiz herşeyden yiyor. Ayrıca meyveleri kendisi ezerek ve ısırarakta yiyor ama uyumadan önceki öğününü biberonla yemeye bayılıyor. Kaşıkla da denedik fakat gece öğününde biberonda ısrarcı :)

laracroftt

olsun annesı o kadarcık :)  gece beslenmeye kalkıyor mu pekı?

rastlantisal

Alıntı yapılan: laracroftt - 07 Ağustos , 2012, 15:34:49
olsun annesı o kadarcık :)  gece beslenmeye kalkıyor mu pekı?
Sabaha karşı uyanıyor. 1 biberon anne sütü maması içiriyorum yine uyuyor.
Birde Annesi değil babası :)

--elif--