50 mglık seker yuklemem 158 cıktı :(

Başlatan RosE27, 21 Haziran , 2012, 15:06:00

« önceki - sonraki »

RosE27

kızlar sımdı doktordan geldım benımde seker yuklemesı oncesı sekerım 106 yukleme yapıldıktan sonrakı degerım 158 cıktı doktor 100mglık yapıcaz dedı yarın o yapılıcak bakalım ne cıkıcak keyfım kactı cok fena  :y25:

CAN TANEM

Canım pek anlamıyorum ama yüksekmi çıktı inşallah sorun çıkmaz  :amin:

RosE27

walla cam bende pek anlamıyorum ama sınır 140 benım 158 cıktı yarın 100mg yuklenıcek 3 saat boyunca saat basıda kan alınıcakmış uff yaa 3 saat hastanede bekle dur  :y25: sonuc guzel cıkar ıns  :amin: :amin:

CAN TANEM

İnşallah yarın iyi sonuçlarla gelirsin canım  :amin:

serserim

canım stres yapma çok yüksek değil önlem alınır benim 9. haftada 170 çıktı senin haftanda çıkması bile normal okadar yüksek değil tatlıyı kestinmi düzelicektir canım :opucuk:

RosE27

doruk38

benim 50 grm lık yüklememde  150 çıkmıştı. 100 germlık normal çıktı. merak etme senin kide normal çıkacaktır

sweetrose25

canım benımde senınkı gıbıydı ben kola tatlı çıkolatayı felan tamamen olmasada azalttım sonradan dayanamayıp tekrar yemeye başladım şükür bı sorun olmadı ama sen yınede tedbırı elden bırakma derım tatlıyı azalttınca sorun kalmıcak ınş

HAYATIMIN ANLAMIYLA

RosE27

cnm 100mg lıkta yapıldı bısey cıkmadı cok sukur

senayy88

bende sabah yaptırdım 50 mglık az önce sonucumu aldım 122 çıktı normal dedi doktorum çok şükür :hello2:

serserim

Alıntı yapılan: senayy88 - 29 Haziran , 2012, 15:13:06
bende sabah yaptırdım 50 mglık az önce sonucumu aldım 122 çıktı normal dedi doktorum çok şükür :hello2:

NORMAL CANIM SÜPER HADİ GÖZÜN AYDIN  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

melek100lü

:nazar: :nazar: :hello2: :hello2: gözün aydın canım darısı başımıza :amin: :amin: :nazar: :nazar:

senayy88

Alıntı yapılan: melek100lü - 29 Haziran , 2012, 17:39:56
:nazar: :nazar: :hello2: :hello2: gözün aydın canım darısı başımıza :amin: :amin: :nazar: :nazar:
SAOL CNM inşallah sizinde noprmal çıkar değerler...meleğim ya moralim bozuk biraz konuda açtım okumadınmı ya eşlimişn kızkardeşi 25 yaşında su çiçeği çıkarıyomuş ya çok fazla bi arada bulunmadım ama 1-2 kere aşağıya indim acile gitmiş geçen akşam su çiçeği değil demiş ordaki doktor bey nasıl doktorsa benmde aklıma gelmedi hiç bebeğime geçmemiştir dimi canım ya senin bi bilgin varmı arkadaşım ben çocukken geçirdim su çiçeği doktorumuda aradım yok yurtdışında kongrede biyerlerden bişeyrler duyarsan bana bilgi verirmisin arkadaşım ya çok korktum inanki ağlıcam şimdii

melek100lü

canım şimdi okudum konuyu ama hamilelikte geçme olasılığı hakkında hiç bilgim yok canım  :dontknow:

yanlış bişey söyleyip yönlendirmek istemem  inşallah bişey olmaz :amin: :amin: :amin:

senayy88

Alıntı yapılan: melek100lü - 29 Haziran , 2012, 18:03:22
canım şimdi okudum konuyu ama hamilelikte geçme olasılığı hakkında hiç bilgim yok canım  :dontknow:

yanlış bişey söyleyip yönlendirmek istemem  inşallah bişey olmaz :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH CANIM NETTEN BAKIYORUMDA ANNE GEÇİRSE BİLE GEÇME OLASILIĞI AZ MIŞ AMA YİNEDE KORKTUM