Ersağ Temizlik Ürünleri..

Başlatan Mine'l Aşk, 20 Haziran , 2012, 21:43:54

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Yaklaşık 4 ay oldu Ersağ Temizlik Ürünleri ile tanışalı..Çok mumnumun üye oldum hem kendim uygun fiyattan alıyorum hemde isteyenlere sipariş veriyorum...Ürünler bitkisel Hindistandan gelen Ritha bitkisi ile Denizlide yapılıyor... % 100 Türk Malı olduğu için fiyatlarıda uygun...Kokuları çok güzel...Kişisel bakım ürünlerinde ve temizlik ürünlerinde vazgeçilmezim oldu...Şiddetle tavsiye ediyorum hiç pişman olmazsınız...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

elfo

BEN DE KULLANIYORUM KESİNLİKLE HERKESE TAVSİYE EDERİM
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Mine'l Aşk

Arkadaşlar üye olup ürünleri indirimli alabilirsiniz..

Eğer üye olmak isteyen olursa her konuda yardımcı olurum ürünlerin kullanımları ile ilgilide elimden geleni yaparım..

Unutmayın üye olup ürünleri satın alığınıza bütün evinizin deterjan ve kişisel bakım ürünlerini daha uygun fiyata alırsınız...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Mine'l Aşk

ARKADAŞLAR EĞER ÜYE OLUP ÜRÜNLERİ KENDİSİ DAHA UYGUN FİYATA ALMAK İSTEYENLER VARSA 357354 BU BENİM SPONSOR NUMARAM BURDAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ...

HER KONUDA DA YARDIMCI OLURUM..

mesanihta

Başkasının konusuna yazıyorum ama forum kuralları gereği var olan bir başlıktan tekrar açmak istemedim. Ersağ'a üye olmak isteyenler benimle de iletişime geçebilirler. Sponsor numaram: 552749

Ben sizin yerinizde olsam hemen gidip üye olmak yerine bir kullanıcıdan artısı ve eksisiyle etkilerini öğrenmek isterdim. Tamamen dürüst olarak deneyimlerimi paylaşmak isterim. Lütfen bu şansı verin.

Eğer aranızda ürün denemek isteyen varsa da kargo ücretini karşılamanız durumunda elimde olan ürünlerden numuneler gönderebilirim.

Bakın bütün gün temizlik yaptım: buna rağmen ellerimde ne bir soyulma ne de bir pürüz yok, evin mis gibi kokusunu ve temizliğini söylemiyorum bile. Üstelik bütçeye de katkı sağlıyor çünkü ürünler konsantre olduğu için uzun süre aynı şişeyi kullanmanıza olanak sağlıyor. Böylece zırt pırt deterjana para vermek zorunda kalmıyorsunuz...

Bu kadar sözün üzerine bir şansı haketmişimdir inşaALLAH...

nelss

ersağın bulasık makinası içn olan deterjanını kullandm hç memnun kalmadm ayrıca sampuanda saçımı kuruttu  :violent1: :violent1: