19 Nisan , 2024, 16:51:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Moonlight Mutlu Yıllar

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 20 Haziran , 2012, 08:39:35

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

canım hemsom dogum günün kutlu olsun inş yakın da bebek haberi alırsında en güzel hediyen olur senin rabbim gönlünden gecenleri yeni yasında sana nasip etsin  :flowers:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Haziran , 2012, 11:14:12
canım hemsom dogum günün kutlu olsun inş yakın da bebek haberi alırsında en güzel hediyen olur senin rabbim gönlünden gecenleri yeni yasında sana nasip etsin  :flowers:

Çok teşekkürler canancım  :opucuk: güzel temennilerin içinde sağol... :flowers: İnşallah yeni yaşım bana bebişimi getirir  :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: moonlight - 20 Haziran , 2012, 10:59:06
Alıntı yapılan: yyeeliz - 20 Haziran , 2012, 10:56:15
canımmmm doğum günün kutlu olsun  :flowers: :flowers: :flowers:
Yeni yaşında herşey gönlünce olsun  :love9: :love9:
İnşallah yeni yaşının ilk günlerinde emeklerinin müjdesini sağlıkla hayırlısıyla alırsın  :binkybaby: :binkybaby: mucizen gelir sana,Tüm sevdiklerinle nice mutlu,huzurlu,sağlıklı yıllar diliyorum  :opucuk: :opucuk:

Amin canım benim inşallah Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah   :opucuk: :flowers:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Balböceği

dogum gunün kutlu olsun hayatım nice senelere  :love7:  

destina06

canımmmmmmmmmm mutlu yıllar yeni yaşın tüm güzellikleri de beraberinde getirsin elini açıp dua ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk:

mavişim80

canım nice mutlu senelere inş. rabbim bugunlerini aaratmasın.
yeni yaşın  dünya güzelliğinin en güzelini getirsin inş.  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: