27 Nisan , 2024, 12:16:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İÇİM YANIYOR YİNE 7 SEHİT 15 YARALI YER:HAKKARİ

Başlatan HASRET!M S@N@, 19 Haziran , 2012, 08:54:20

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Alıntı yapılan: insu - 19 Haziran , 2012, 10:50:38
Alıntı yapılan: moonlight - 19 Haziran , 2012, 10:17:27
Alıntı yapılan: insu - 19 Haziran , 2012, 10:09:05
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 19 Haziran , 2012, 09:51:53
Alıntı yapılan: insu - 19 Haziran , 2012, 09:48:47
okuduğumdan beri gözümün yaşı dinmiyor  yine hangi ocaklara ateş düştü,hangi anneler göz yaş oğlunun bayraklara sarılı tabutunu bekliyor bu acıya hangi yürek dayanır :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Allah ım şehitlerimize rahmet eylesin,yaralı askerlerimize acil şifalar , ailelerine de sabırlar versin  :amin: :amin: :amin:
benim canımın içi kardeşim de hakkari de askerlik yapıyor ve elimizden dua etmekten başka bişey gelmiyor  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Allah ım bütün askerlermizi korusun,yardımcıları olsun,sağ salim tezkerelerini alıp gelmelerini nasib etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:
bu devletin de bişey yapacağı yok parası olan otursun parası olmayan dağlara gönderilsin bu devletin adalet anlayışı bu  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

allah yardımcınız olsun canım.inşallah sağ sağlim askerliğinin bitirip döner.aynen öle kimsenin bu konuda bişiler yaptığını sanmıyorum.
sağol canım amiiin inşaAllah Rabbbimden başka dayanağımız yok kardeşimin sıcak yüzünü görmeyi nasib etsin onunla beraber bizde nöbet tutuyoruz  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: 1 gün şehit haberi duymayınca şükrediyorum Rabbime ama yaz geldi yine başladılar devletin bir sürü projeleri var ama bide askerlerimizin nöbet tuttuğu yerleri gör içler acısı teröristler yetmiyor yılanlarla akreplerle arkadaş oldular

Rabbim yardımcısı olsun tüm askerlerimizin canım kardeşinin ne kadar zamanı kaldı... İnşallah sağ salim teskeresini alıp yuvasına dönmeyi nasip eder Rabbim tüm asker yolu bekleyenlere içindede bizlere canım...

Bende haberi duyar duymaz aradım kardeşimi sesini duydum içim rahatladı ama çok morali bozuk haberi almış çok canı sıkılmış  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Ammin canım inşaAllah 7 ay oldu canım daha 8 ay var  :y25: ben arayamıyorum müsait olunca kardeşim arıyor  msj gönderdim ama cevap vermedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: inşaAllah bende duyabilirim sesini  :amin: :amin: :amin: moralleri bozulur tabi canım onlarında psikolojisi bozuluyor her an ölümle karşı karşıyalar nerden ne çıkıcak belli değil Allahım görünen ve görünmeyen bütün mahlukatın şerrinden korusun  :amin: :amin: :amin:

Amin canım inşallah  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

NE CEKTİĞİNİ ANLIYABİLİYORUM CNM BENDE ESİMİ 15 AY BEKLEDİM TERÖRÜN EN KÖTÜ OLDUGU DÖNEMDE HERGÜN SEHİT HABERİ GELİYORDU SIRNAK CİZREDEYDİ ESİM SIRNAK CİZREDE 13 SEHİT OLMUSTU SONRA HAKKARİ  DAĞLICA 16 SEHİT O SENE GİTMİŞTİ ESİM
HER AN SEHİT HABERİ ALIYORDUK BEN SÜREKLİ GÖZÜM TVDE NET ACIK GENERKURMAY BASKANLIGI SİTESİ HERAN HABER VAR MI DİYE BEKLEMELER EİSMİN İSMİ CIKACAK MI KORKUSU SONRA IRAK OPERASYONU GÜNDEME GELDİ HAZIRLANDI ESİM ORDADA BİR SÜRÜ SEHİT NASIL YASADIM BEN BİLİRİM AMA ONCA CENDERENİN İÇİNDEN SAĞ SLAİM GELDİDE ARADAN 4 YIL GECTİ BİLE CNM
ALLAH ALNINA YAZMASIN YAZDIYSA GELİNCE BURDADA OLUR OLAN BEN HEP BUNU DÜŞÜNDÜM ESİME HATİM İNDİRMİŞTİM SAĞ SALİM GELSİN DİYE SİZDE İNDİRİN BİLİYORSANIZ

insu

tabi ki öyle günü bitmişse neresi olursa olsun ama nasıl bi durumda nasıl bi yerde olduğunu düşündükçe perişan oluyoruz elimde değil çaresiz beklemek çok zor sesini duysakda iyi olduğunu bilsekte yinede içimiz rahat etmiyor   :crybaby2: :crybaby2: inan gülmeyi unuttum ne zaman gülsem kötü haber alıyorum  :crybaby2:
hatim nasıl indiriliyor bilmiyorum ki  :dontknow: tefriciye okudum bitti 41 Yasin e başlıycam inşaAllah :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

HASRET!M S@N@

cnm kuranı bastan sona okumaya hatim denir ben ssğlıklı bir sekilde gelmesi için okudum cok dua ettim alnına yazılmamıs geldi
inan bana o zaman simdikinden daha kötüydü durum ve ben her an ölüyordum birsey olacak diye
seni cok iyi anlıyorum ne hissettiğinide rabbim bütün askerlerimizi korusun içindede kardesini sağ salim gelir inş bizim komsumuzun yeğenide esimle aynı dönemde yaptı o birde daglara catısmalara gidiyordu  ama sükür sag salim geldi cnmmm
kötü düşünme rbabime emanet et inşşş gelir sağ salimmmm  :amin: :amin: :amin:
dualarıma kardesinide katıcammm

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Haziran , 2012, 10:55:43
NE CEKTİĞİNİ ANLIYABİLİYORUM CNM BENDE ESİMİ 15 AY BEKLEDİM TERÖRÜN EN KÖTÜ OLDUGU DÖNEMDE HERGÜN SEHİT HABERİ GELİYORDU SIRNAK CİZREDEYDİ ESİM SIRNAK CİZREDE 13 SEHİT OLMUSTU SONRA HAKKARİ  DAĞLICA 16 SEHİT O SENE GİTMİŞTİ ESİM
HER AN SEHİT HABERİ ALIYORDUK BEN SÜREKLİ GÖZÜM TVDE NET ACIK GENERKURMAY BASKANLIGI SİTESİ HERAN HABER VAR MI DİYE BEKLEMELER EİSMİN İSMİ CIKACAK MI KORKUSU SONRA IRAK OPERASYONU GÜNDEME GELDİ HAZIRLANDI ESİM ORDADA BİR SÜRÜ SEHİT NASIL YASADIM BEN BİLİRİM AMA ONCA CENDERENİN İÇİNDEN SAĞ SLAİM GELDİDE ARADAN 4 YIL GECTİ BİLE CNM
ALLAH ALNINA YAZMASIN YAZDIYSA GELİNCE BURDADA OLUR OLAN BEN HEP BUNU DÜŞÜNDÜM ESİME HATİM İNDİRMİŞTİM SAĞ SALİM GELSİN DİYE SİZDE İNDİRİN BİLİYORSANIZ

böle bi durumu yaşamadım ama okurken bile tüylerim diken diken oldu.şu durumu yaşayan herkesin yardımcısı olsun,allah kimseye acı haber duyurmasın.memleket bak yaaa.nasıl bi durum bu böle  :caca:benimde oğlum var  :y25: :y25: inşallah o zamana kadar düzelir herşey  :sad1:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Aytii

10 terörist öldürülmüş

ama bu beni rahatlatmaya yetmiyor  :sad1:

insu

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Haziran , 2012, 11:12:31
cnm kuranı bastan sona okumaya hatim denir ben ssğlıklı bir sekilde gelmesi için okudum cok dua ettim alnına yazılmamıs geldi
inan bana o zaman simdikinden daha kötüydü durum ve ben her an ölüyordum birsey olacak diye
seni cok iyi anlıyorum ne hissettiğinide rabbim bütün askerlerimizi korusun içindede kardesini sağ salim gelir inş bizim komsumuzun yeğenide esimle aynı dönemde yaptı o birde daglara catısmalara gidiyordu  ama sükür sag salim geldi cnmmm
kötü düşünme rbabime emanet et inşşş gelir sağ salimmmm  :amin: :amin: :amin:
dualarıma kardesinide katıcammm

Amin canım inşaAllah bu son şehit haberi olur inşaAllah  :amin: :amin: :amin: Allah razı olsun bende hatime başlıyım o zaman  :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 19 Haziran , 2012, 11:14:32
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Haziran , 2012, 10:55:43

böle bi durumu yaşamadım ama okurken bile tüylerim diken diken oldu.şu durumu yaşayan herkesin yardımcısı olsun,allah kimseye acı haber duyurmasın.memleket bak yaaa.nasıl bi durum bu böle  :caca:benimde oğlum var  :y25: :y25: inşallah o zamana kadar düzelir herşey  :sad1:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

HASRET!M S@N@

insu

Herşeyin hayırlısı...

HASRET!M S@N@

taamam bitanem hep dua edicem allahım sağ salim kavustursun sizi ve bütün askerlerimizi

kelebegimm

Offf Rabbim ailelerine sabır versin nasıl dayanacaklar çok zor pislikler Allah belanızı versin o kadar beddua alıyorlar ama yinede aynı acaba sehitsiz teroristsiz bı Türkiye gorebilcezmi çok zor çok
Ahh Ahh yok kürtajı yok köprüsü boş islere bakacana keske biraz da bu konulara baksalar
Diyecek bişey yok Allah ailelerine sabır versin :amin: :

]

sukeyna

insu

Herşeyin hayırlısı...