İÇİM YANIYOR YİNE 7 SEHİT 15 YARALI YER:HAKKARİ

Başlatan HASRET!M S@N@, 19 Haziran , 2012, 08:54:20

« önceki - sonraki »

mutluluk

kötü insana ne olcak onlar insanda değiller domuzz domuzz.ama kimsede suç yok suç devletimizin.herkesin yürekleri hop oturuyor hop kalkıyor acaba kendi evlatları aynu durumda olsa ne olurdu ama kendi evlatları korumalarla askerlik yapıolar 3 - 5 ay.allahım kabul etmesin :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

<<AyBüKe>>

Yaz geldi ya kimbilir daha ne kadar acı haber duyucaz.

İyice azıttı pislikler, Allah belalarını versin .

Aileleri ne halde olucak haber gittiğinde düşünmek bile istemiyorum ...  Allah'ım sabır versin .

insu

okuduğumdan beri gözümün yaşı dinmiyor  yine hangi ocaklara ateş düştü,hangi anneler göz yaş oğlunun bayraklara sarılı tabutunu bekliyor bu acıya hangi yürek dayanır :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Allah ım şehitlerimize rahmet eylesin,yaralı askerlerimize acil şifalar , ailelerine de sabırlar versin  :amin: :amin: :amin:
benim canımın içi kardeşim de hakkari de askerlik yapıyor ve elimizden dua etmekten başka bişey gelmiyor  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Allah ım bütün askerlermizi korusun,yardımcıları olsun,sağ salim tezkerelerini alıp gelmelerini nasib etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:
bu devletin de bişey yapacağı yok parası olan otursun parası olmayan dağlara gönderilsin bu devletin adalet anlayışı bu  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
Herşeyin hayırlısı...

Dilara Ebrar

Allahım geride kalanların yar ve yardımcıları olsun, sabırlar versin.allah şehitlerimizin hürmetine bizleri affetsin.allah bunları kimsenin yanına bırakmaz.hiç bir anneye babaya yaşatmasın böle bi acı yaaaa :crybaby2: :crybaby2:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: insu - 19 Haziran , 2012, 09:48:47
okuduğumdan beri gözümün yaşı dinmiyor  yine hangi ocaklara ateş düştü,hangi anneler göz yaş oğlunun bayraklara sarılı tabutunu bekliyor bu acıya hangi yürek dayanır :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Allah ım şehitlerimize rahmet eylesin,yaralı askerlerimize acil şifalar , ailelerine de sabırlar versin  :amin: :amin: :amin:
benim canımın içi kardeşim de hakkari de askerlik yapıyor ve elimizden dua etmekten başka bişey gelmiyor  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Allah ım bütün askerlermizi korusun,yardımcıları olsun,sağ salim tezkerelerini alıp gelmelerini nasib etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:
bu devletin de bişey yapacağı yok parası olan otursun parası olmayan dağlara gönderilsin bu devletin adalet anlayışı bu  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

allah yardımcınız olsun canım.inşallah sağ sağlim askerliğinin bitirip döner.aynen öle kimsenin bu konuda bişiler yaptığını sanmıyorum.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

mutluluk

insucum hakkarinin içindemi askerlik yapıyor kardeşin.arabamızı sattık eğer alırsak adresini ver cesaret edipte gidebilirsek bir pazar eşime derim gider kardeşini görürüz.yemek pasta yapar götürürüm.daha geçen hafta sarma yapıp askerlere gönderdim abimle.onlarada yaparım. :crybaby2:

insu

sağol canım Allah razı olsun inan şu an gözyaşlarıma hakim olamıyorum düşünmen bile yeter  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kardeşim çukurca da canım hiç izni yok o kadar kötü bi yerde  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Allah yardımcıları olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: mutluluk - 19 Haziran , 2012, 09:57:53
insucum hakkarinin içindemi askerlik yapıyor kardeşin.arabamızı sattık eğer alırsak adresini ver cesaret edipte gidebilirsek bir pazar eşime derim gider kardeşini görürüz.yemek pasta yapar götürürüm.daha geçen hafta sarma yapıp askerlere gönderdim abimle.onlarada yaparım. :crybaby2:

ne kadar güzel bi davranış maşallah canım sana.Allah senden razı olsun.öle bi yerde insanın gözleri  eminim bi yakınını canı gönülden arar.her ne kadar tanıdık bile olmasanda oralarda böle bi yaklaşımın kimbilir nasıl makbule geçer.allahta senin yakınlarını senden uzaklarda kimsesiz bırakmasın inşallah :opucuk: :opucuk:

insu

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 19 Haziran , 2012, 09:51:53

allah yardımcınız olsun canım.inşallah sağ sağlim askerliğinin bitirip döner.aynen öle kimsenin bu konuda bişiler yaptığını sanmıyorum.
sağol canım amiiin inşaAllah Rabbbimden başka dayanağımız yok kardeşimin sıcak yüzünü görmeyi nasib etsin onunla beraber bizde nöbet tutuyoruz  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: 1 gün şehit haberi duymayınca şükrediyorum Rabbime ama yaz geldi yine başladılar devletin bir sürü projeleri var ama bide askerlerimizin nöbet tuttuğu yerleri gör içler acısı teröristler yetmiyor yılanlarla akreplerle arkadaş oldular
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 19 Haziran , 2012, 10:08:01
Alıntı yapılan: mutluluk - 19 Haziran , 2012, 09:57:53

ne kadar güzel bi davranış maşallah canım sana.Allah senden razı olsun.öle bi yerde insanın gözleri  eminim bi yakınını canı gönülden arar.her ne kadar tanıdık bile olmasanda oralarda böle bi yaklaşımın kimbilir nasıl makbule geçer.allahta senin yakınlarını senden uzaklarda kimsesiz bırakmasın inşallah :opucuk: :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inşaAllah     
Herşeyin hayırlısı...

CAN TANEM

Alıntı yapılan: insu - 19 Haziran , 2012, 10:09:05

sağol canım amiiin inşaAllah Rabbbimden başka dayanağımız yok kardeşimin sıcak yüzünü görmeyi nasib etsin onunla beraber bizde nöbet tutuyoruz  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: 1 gün şehit haberi duymayınca şükrediyorum Rabbime ama yaz geldi yine başladılar devletin bir sürü projeleri var ama bide askerlerimizin nöbet tuttuğu yerleri gör içler acısı teröristler yetmiyor yılanlarla akreplerle arkadaş oldular

Rabbim yardımcısı olsun tüm askerlerimizin canım kardeşinin ne kadar zamanı kaldı... İnşallah sağ salim teskeresini alıp yuvasına dönmeyi nasip eder Rabbim tüm asker yolu bekleyenlere içindede bizlere canım...

Bende haberi duyar duymaz aradım kardeşimi sesini duydum içim rahatladı ama çok morali bozuk haberi almış çok canı sıkılmış  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

fıstık

Benim kardeşimde Tuncelide yapmıştı kuzenimde Yüksekovada

O bekleyiş nasıldır iyi bilirim  :y25: :y25: :y25:

Rabbim bütün askerlerimize güç kuvvet versin burunları bile kanamadan hayırlı teskereler nasip etsin  :amin:

<<<peri masalı >>>

Allah yardımcısı olsun askerlerimizin ve polislerimizin  :amin: :amin: :amin: :amin:

artık şu terörde bitsin canlar yanmasın

insu

Alıntı yapılan: moonlight - 19 Haziran , 2012, 10:17:27
Alıntı yapılan: insu - 19 Haziran , 2012, 10:09:05

Rabbim yardımcısı olsun tüm askerlerimizin canım kardeşinin ne kadar zamanı kaldı... İnşallah sağ salim teskeresini alıp yuvasına dönmeyi nasip eder Rabbim tüm asker yolu bekleyenlere içindede bizlere canım...

Bende haberi duyar duymaz aradım kardeşimi sesini duydum içim rahatladı ama çok morali bozuk haberi almış çok canı sıkılmış  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Ammin canım inşaAllah 7 ay oldu canım daha 8 ay var  :y25: ben arayamıyorum müsait olunca kardeşim arıyor  msj gönderdim ama cevap vermedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: inşaAllah bende duyabilirim sesini  :amin: :amin: :amin: moralleri bozulur tabi canım onlarında psikolojisi bozuluyor her an ölümle karşı karşıyalar nerden ne çıkıcak belli değil Allahım görünen ve görünmeyen bütün mahlukatın şerrinden korusun  :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url