●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋: arkadaşımız ve bebeği için dua edelim

Başlatan suzannn, 18 Haziran , 2012, 17:21:26

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

Allah yardımcıları olsun sağlıklı sıhhatli eve dönmeyi nasip etsin yaren'iyle birlikte  :amin: :amin:  :y25:

nazo-58

:y25: :y25: :y25: RABBİM yardımcıları olsun..inş ikiside saglıcakla cıkarlar hastaneden..RABBİM sen koru onları.. :amin:

suzannn

arkadaşlar nezden haber aldım iyilermiş hatta hastaneden bile çıkmışlar evlerindeymişler şimdi 2 günde bir hastaneye gidip kontrol olacak ve 3 hafta sonrada tehlikeye atmamak için alacaklarmış bebeği

hayırlısıyla bebeğini kucağına alır şafağı 20 oldu

°•.ℓανιηуα.•°

ya ben konuyu görünce şok oldum  :'(

inşallah bişi olmicak kızlar. dualarım sizinle nez  :amin:

zaten yaren de önde gidiyodu kilosu boyu falan. çok fazla bi sorun teşkil etmez umarım  :-\

gökçe58

rabbim yardımcıları olsun inşş sağsağlim doğsun meleği ve sağlıcakla dönsünler inşş evlerine.

ツgöçmen_54 ツ

canım yaaa yeni görüyorum ben burayı  :y25:
çok geçmiş olsun  :flowers:  inşallah sorunsuz sağlıklı bir şekilde kavuşurlar birbirlerine  :amin: :amin:

_inci_tanem_

Geçmiş olsun nez :opucuk: ALLAH yardımcınız olsun  :amin:
Yavrunla sağ salim kauvuşursunuz inşallah  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Demet_dk

Nezo

Kızlar Her Birinize Ayrı Ayrı Teşekkür Ediyorum Ve Öpüyorum. Merak Eden Dua Eden Aklına Getiren Herkesten Allah Razı Olsun. Biz Çok Şükür Gayet İyiyiz. 1 Gün Kaldık Hastanede Tansiyonum Çıkmadığı İçin Çıkardılar. Çıkarmasalardı Kaçacaktım Zaten  ;D Devamlı Tansiyon Bakıyoruz Doktorumuz Böyle Giderse 37 yi Bekleriz Diyor.  :amin: Kardeşimin Düğününü Görebilicem İnşallah. Yaren Gayet Sağlıklı  :nazar: Odasıyla Uğraşıyorum Boya Yaptık Odasını Aldık Perdesiydi Halısıydı Derken Zaman Geçiyor. Evde Seferberlik İlan Ettim Temizlik Yapılıyor. O Yüzden Giremiyorum Fazla.

Çoooooooooook Teşekkürler Tekrar Tekrar Öpüyorum Hepinizi. Sağsalim Doğacak İnşallah Kızım. Hepinizi Seviyorum.  :wave:

tweety0555

nez cım gecmıs olsun...hazırlıkların emınım  cok heyecan verıcıdır artık bıtırde fotolarını ekle gorelım...