●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋: arkadaşımız ve bebeği için dua edelim

Başlatan suzannn, 18 Haziran , 2012, 17:21:26

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Allah yardımcısı olsun  :amin: ins.  Sag salim kucağına alirda evine doner  :amin: :amin: :amin: :amin:

]

SABIRTAŞI

ALLAHIM BU MÜBAREK GÜNLER HÜRMETİNE YARDIMCILARI OLSUN İNŞALLAH....SAĞ SALİM ATLATIRLAR İKİSİDE İNŞALLAH..... :amin: :amin: :amin: :amin:

DENİZGÖZLÜM81

şimdi gördüm çok üzüldüm rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip eder inşllah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrusunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

bnsroni

<<AyBüKe>>

Konuyu görünce çok şaşırdım ve üzüldüm  :y25:

Ben geçen gün görmüştüm rüyamda Nez'in erken doğum yaptığını hatta günlüğüne de yazdım.  :sad1:

İnşallah tersi çıkıcak ve anne-kız sağ salim evlerine dönücekler  :amin:  Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin:

fıstık

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allah yardımcısı olsun, inşallah ikisi de sağlıklarına kavuşur

Aytii

Allahım şifa versin inşallah  :amin: :amin:

hayırlısı olsun haklarında inşallah  :amin:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ORNA

ya başlığı görünce şok oldum canım çok geçmiş olsun  :opucuk: :opucuk: dualarımız seninle allah yar ve yardımcın olsun inşallah yareninle beraber sağlıklı bir şekilde evinize dönersiniz  :amin: :amin: :amin: :amin:

mavişim80

cok üzüldüm allah yardımcı olsun..inş. sağsalim bebeğini kucagına alır.cok gecmiş olsun allah yardımcısı olsun ..bütün dualarımız onunla

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Allah yardımcısı olsun   İNŞ SAGLIKLI SIHATLI BEBİŞİNE KAVUSUR  :amin: :amin: :y25:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

allah yar ve yardımcısı olsun.en kısa zamanda şifasını versin inşallah.sağlıklı sıhhatli bebeğine kavuşsun.. :-\
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...