Şok olacaksınız :)))

Başlatan <<AyBüKe>>, 14 Haziran , 2012, 22:45:40

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Aklınızdan hayali veya gerçek bir karakter belirleyin ve sorulara doğru cevaplar verin .  Nasıl bildiğine inanamıyacaksınız :))

Ben tweety, pepe ve anjelina jolie yi geçirdim aklımdan 3 ünü de bildi :D Hatta eşim şu an çok ünlü olmayan bi futbolcuyu geçirdi aklından onu bile bildi  :ehi: :ehi: :ehi:  Çok eğlenceli  :k06:

http://tr.akinator.com/

bnsroni

Cem Adrian'ı tuttum  Can Bonomo cıktı ahahahha :toothy10:

<<AyBüKe>>

fıstık

<<<betty>>>

3 tane denedim, 1 ini bildi sadece  :ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

cem yılmaz, nilüfer ve kıvanç   dedim bildi...

burcum

bendeniz i tuttum bilemedi :ehi: :ehi: :ehi: ayşegül aldinç dedi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

benim karakterimi ahmet necdet sezer sandı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

CAN TANEM

Benimde ikisini bildi ikisini bilemedi  :ehi:

FİGENN

demet akalını tuttum ebru polat dedi, sanatçıların yaşlarını iyi bilmek gerekiyor doğru tahmin için   :aferin:

<<AyBüKe>>

Türkan Şorayı başta bilemedi ama baştan bilemeyince devam et kısmı var orda tekrar soru soruyo bu sefer biliyo :)   Pes etmiyo  :ehi:  :ehi: 

Lă_Tăhzen!

Bilemedi sinan akçılı tutmustum serdar ortaç dedı murat boz dedı  murat dalkılıç dedı yoruldum yahuuu bılemıyor ıste bılemıyor  :ehi: :ehi:

brawo benı maglup ettın dedı   :basardim:  :ehi:

<<AyBüKe>>

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  Çok zevkli ama yaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Aynenn yaa takıldım kaldımmm gormez olaydımmm kızımı dusundum onuda bıldı  :ehi:

<<AyBüKe>>

ahahahahahah  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  Ne cinmiş haa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: