bıngıldak

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 14 Haziran , 2012, 14:30:12

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızlar oğlumun saçlarını kazıttırmak  kestirmek istiyorum fakat bıngıldak kapanmadan kazıtılıyomu acaba.oğlumun ki tam olarak kapanmadı çünkü.kafası çok terliyo saçları da uzadı sıkıntı oluyo.bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim...
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

canım bıngıldak kapanmadıysa bence erteleyin.

sonuçta saçları kesilirken rahat durmayacak, hareket edecek Allah korusun zarar gelmesin başına. daha kemikleri yumuşak zaten.

benim oğlumun bayağı sertleşti kafatası, doktor nerdeyse kapanmış demişti ama erteliyorum. iyice kapandığından emin olduktan sonra kel kafa yapıcaz  :k06:

Aytii

Nur ben geçen gün aldım makası banyo yaptırdıktan sonra Oğuza

oyuncağıyla oynarken tuttum önden saçlarını fııırrrt diye kestim ::)

Dilara Ebrar

bu konuda ablamın kayınvalidesinden başka deli cesaretli birini görmedim(hooş bunuda cesaret denmez cahillik denir)torununun kafasındaki konağı bıcakla kazırdı  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo bencede tatlım yinede sen biraz bekle.makasla uyurken falan kendin al.allah korusun  :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar kusura bakmayin ama ben bingirdak ne bilmiyom ilk defa duydum ne demek biri sölermi  merak ettim :ehi: :ehi: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

1 yaşından sonra kapanır diyolar az kaldı bekleyim dediğiniz gibi emin olduktan sonra kazıttırayım.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 14 Haziran , 2012, 14:36:22
bu konuda ablamın kayınvalidesinden başka deli cesaretli birini görmedim(hooş bunuda cesaret denmez cahillik denir)torununun kafasındaki konağı bıcakla kazırdı  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo bencede tatlım yinede sen biraz bekle.makasla uyurken falan kendin al.allah korusun  :amin:
yuh diyorum  yaaa hayatta yapmam böyle bi şey

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Haziran , 2012, 14:38:25
kizlar kusura bakmayin ama ben bingirdak ne bilmiyom ilk defa duydum ne demek biri sölermi  merak ettim :ehi: :ehi: :opucuk:
canım kafasında tepesinde yumuşak bi bölüm var ya oraya bıngıldak deniyor

Balböceği

illa kazımak zorunda degilsin ki, makinayla bı güzel traş et..

Ben öyle yaptım ilk traşda ;)  

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 14 Haziran , 2012, 14:36:22

:-ooo :-ooo :-ooo

of ya tüylerim ürperdi okuyunca. aman Allahım içim eridi yaaa yazık o çocuğa  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar eski bilgilerimi paylaşmak istedim.

üni de hocalarım saç kazıtmanın bebek de olsa onların benlik saygısını ve özgüvenini düşüreceğini, özellikle kız çocuklarının saçlarının kısacık kestirilmesinin hiç iyi olmadığını söylemişlerdi.

bence kazıtmayın yaaa..  :-\

aydinays

Nurcum bence bıngıldağının kapanmasını bekle. Bizimki erken kapandı malesef. Bu yüzden biz kel kafa yaptık
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

~AnneCiik~

benim bildigim kadariyla bisey olmaz, dikkat ettikten sonra.