YARIN DOGUMA GİDİYORUM DUALARINIZI BEKLİYORUM

Başlatan helen20, 18 Haziran , 2008, 11:38:14

« önceki - sonraki »

mavili

merak ediyorum hastanelere de internet koysalar ne iyi olurdu  :ehi:  şimdi bize haber verirdi gerçi  dehlizcimde haber veremedi henüz bize onuda çok merak ediyorum ben

emosum

evet canım düşünsene dogumdan cıckıyosun cettesin durun ben arkadaslarıma haber verecektim :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

su anda bizi haberdar etmeyen iki anne var
ama saglıklı olunda sizde bebişlerinizde bize sonra haber versenizde olur
ama meraktanda bırakmayın ;)

mavili

benim kızım aceeleci ve sabırsız olacak sanırım emoştan bile önce dogururmuşum ben birde bakmışsınızki kızlar ben dogurdum dermişim şaka bir yana umarım biraz sabırlı olur da zamanının dolmasını bekler

oozge

kızlar ben hastanedeyım yesıl gömlegı gıydımmmm smdık narkoz verıo şaşı doktorumm amanın bana bısı oluoooo doguruom kanımcaaaaaaaaa gözlerım kapanıoooooooooooooo az kaldıııı gelıooooooo :k06: :k06: :k06:
böle olurdu heralde kızlarrr cıkıncada kızlar dogurdum hade hstaneye gelın bana caya fln dıe  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

muncube

allah yardimcin olsun canim allah sigin sen gerisini dusunme hersey kolaylasir canim benim bide bak bu sureyi sole summe sebile yessera,doguma girmeden once 3 kez sole allah yardimcin olur  sana bol sans hosgelsin bebegimiz.benimde oglum var bakarsin kizini alirim haaa