yarın doğuma gidiyorum...

Başlatan --elif--, 14 Haziran , 2012, 11:35:30

« önceki - sonraki »

--elif--

dün kontrolüm vardı
dr açılma var dedi
olmazsa cuma gel dedi
yarın sabah erken doğuma girecem dua bekliorum hepinizden   :amin:  :amin:  :amin:

@@@gözde@@@

Allah kolay doğum nasip etsin  canım sağlıklı sıhatli  bi avazda kavuşun inşAllah bebişine  :amin: :amin:

serserim

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: hadi hayırlısı canım inşallah allah ın izniyle sağsalim bebişini alırsın kucağına dualarım seninle bebeğinle canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

CAN TANEM

Hayırlısıyla kurtulursun inşallah canım bebeğini sağlıklı sıhhatli bi şekilde kucağına alırsın inşallah  :nazar: :amin: :nazar: :amin:

_nilgun_

Canım yarın doğumdan sonra ikinizde sağlıklı olursunuz inşallah. Hayırlı uğurlu olsun

HASRET!M S@N@

ayy ne güzel cnm rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inş

_inci_tanem_

Hayırlısıyla kurtulursun inşallah canım :amin: Sağ salim bebişini kucağına alırsın  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

Ay canım hayirlisiyla Allah kurtarsın saglikla bebisini kucağına alırsın ins dualarımız seninleee :amin:

]

suzannn

HAYIRLISIYLA  DOĞUMUN KOLAYCA GEÇER BEBEĞİNİ SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH

mutluluk

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

dualarimiz seninlen cnm insallah hayirlisiylan bebisini kucagina alirsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: güzel haberlerini bekliyoruz  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin canım  :amin:

Dilara Ebrar

allahım yar ve yardımcın olsun.hiç bişiler hissetmeden kolaycık bebişini al inşallah canım
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ORNA

Allah yardımcın olsun canım dualarımız seninle sende bize bol bol du et  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

ALLAH sağlıkla sağlıklı yavruna kavuşmayı nasip etsin :amin: