kızlar ecre su içmiyor :((

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 14 Haziran , 2012, 09:22:34

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

14 Haziran , 2012, 09:22:34 Son düzenlenme: 14 Haziran , 2012, 10:44:25 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
kızlar ecre su içmiyor ben ne yapcam ya kafayı yicem idrarda fazla yapmıyor yemek yerken deniyorum almıyor suyu  :honk: :honk: 1kasık yemek 1kaşık su veriyorum almıyorrrrr

kızlar sizin bebişler gunde ne kadar su içiyor peki  :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

muhribe

bu sıcaklarda çok içmesi lazım halbuki  :dontknow:

gece bile uyandırıp içirmek lazım

biberonla da içmiyor mu?

_inci_tanem_

biberonla falan sulukla verincedemi almıyo canım içse iyi olur ek gıdaya başladınız çünkü :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok ilginç acaba neden ki... canım güzel, süslü suluklar var ya onlardan al; bırak onunla oynarken kendi içer

HASRET!M S@N@

cnm bnm arkadasımın kızıda içmiyordu içincede genzine kacıyordu yutamıyordu bir türlü ama simdi içmeye basladı bir süre sonra korkma eglenceli sekillerde vermeye calıs ne bileyim süslü bardakta yada biberonda inş içer yakında

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar içmiyor biberonlada içmiyor deniyorum her turlu seyi ama yok yok yok  :-\ :-\ :honk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar sizin bebişler gunde ne kadar su içiyor peki

muhribe

Yiğit lıkır lıkır içiyor maşallah  :nazar:

125 ml'lik biberonu var. 3-4 kez dolduruyoruz içiyor. bardaktan bile içmeyi öğreniyor yavaş yavaş  :nazar:

doktorumuz bol bol su ver demişti

Lă_Tăhzen!

Aselde içmezdi küçükken su imkanı yok içirtemezdim emiyor diyede fazla takmıyodum anne sutunden alır su ihtiyacını dıye nezaman emzırmeyı bıraktım ozaman basladı guzel su içmeye şimdide elinden alamıyorum :D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm eger su icmiyosa bari mevyeli cay filan ver onlarda su yerine geciyo sonucta  :dontknow: ben aklima geldikce veriyom bende ek gidaya gectigim icin daha cok veriyom bide türkiyede havalar cok sicaktir daha cok icmesi lazim aslinda  :dontknow: :dontknow:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Dilara Ebrar

ASLINDA BENİMKİDE içiyor sayılmaz.güne en fazla 100 ml anca içiyordur.bazen onu bile içmiyor.ama ben 2 - 3 saate bir mama veriyorum.(sulu)idrar olayı normal gibi.ama bazen mamada içmediğinde idrarı çok koyu oluyor.o zaman anlıyorumki susuz kalmış.

canım benimkide öle suyun tadını sevmiyor gibi burun kıvırıyor.suluğundan hiç içmiyor içtiğini sadece biberondan alıyor :-\ :-\
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Aytii

Oğuz emerken aynen böyleydi suyla işi yoktu hiç

ben doktora sormuştum demekki yeteri kadar sıvı alıyor demişti

nezamanki emmeyi bıraktı su içmeye başladı

hele bu günlerde 2 3 biberonu bitiriyor

belki ihtiyaç duymuyodur  :dontknow: ama tabi yinede sen o istemiyo diye vermemezlik yapma

oyalayarak kaşıkla ver

böyle güldürürken içer

°•.ℓανιηуα.•°

ben sarpere hala zorla veriyorum. çocuk içmiyor.

ama emiyor,idrarını da yapıyor. demek ki alıyo sıvısını.

kevsercim bence emdiği için içmiyor. dert etme. sarper de en fazla 100 ml içiyor günde. o da 1 yaşında yani.

sen yine de oyunlarla dene tabi ki .pes etme.

SABIRTAŞI

CANIM BENİM KZIMDA İÇMİYORDU 4. AYNA KADAR AMA ARTIK İÇİYOR BİBORONLADA İÇİYOR BARDAKLADA İÇMEYİ İSTİYOR BEN HER SAAT BAŞI AZ AZ VERİYORUM BİBORONU DOLDURUYORUM....ŞU AN 6 AY 21 GÜNLÜK OLDU....VE GALİBA SÜTÜM AZALDIĞI İÇİN İÇİYOR SUYU ÖNCE ÇOKKEN İÇMİYORDU SÜTÜN YETERLİ İSE ONDAN GEREK OLMUYORDUR SUYA.....EĞER ÇOK İDRAR YAPIYORSA GEREĞİNCE KARŞILIYORDUR SU İHTİYACINI MERAK ETME SEN....ALIŞIR YAKINDA İNŞALAH HER ÇOCUK FARKLI OLUYOR HERKESİN ÇOCUĞUYLA KIYSLAMA SEN BEBEĞİNİ ANNESİ...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar hepiniz sagolun cevap verdiğiniz için ama ecre sabahtan beri 1 kere idrar yaptı  :honk: :icon_pale: bundan 4 gun önce felan gayet guzel yapıyordu idrarını ama gene su içmiyordu  :icon_pale: :dontknow: bu gun aglaya sızlaya 120cc su içirdim