Nişanlandiktan ne kadar sonra evlendiniz??

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 13 Haziran , 2012, 23:40:08

« önceki - sonraki »

elfo

inş. bi de bebek sahibi olsaydım hayırlısı sağlıklısından o zaman varya öyle bir sallayacam ki kimseyi duymayacam. Allah'tan şu anda da memleketimden 24 saat uzaktayım da daha az duyuyorum bişeyleri
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esmerim:))

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Haziran , 2012, 23:40:08
Nişanlandiktan ne kadar sonra evlendiniz?? sizce cok ara verilmesi iyimi??yoksa cok gecmeden evlenilmelimi  ??? ???

ben hemen kendi fikrimi diyim ben nisanlandiktan 5ay sonra evlendim  :love3: bence ne uzun ne kisa  :k06: cok uzatilmasina karsiyim cünkü zamanlan hersey yipraniyo  :dontknow: cevremde cok uzun süre nisanli kalanlar bisey oldu evlenemeden ayrildilar  :dontknow: :dontknow: tabi cok kisada olmasi yanlis sonucta uzun bi yola cikcaksin seninlen yola cikcak esini iyi tanicaksin  :)

ben 1.5sene nısanlı kaldım  bencede cok uzun sure tutulması ısın cılkını cıkartıyor 1sene en ıdealı dıye dusunuyorum cunkı tanımıs oluyorsunuz bırbırınızı

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kına ve nişan aynı gün oldu biz hepsini toptan yapıyoruz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

~ERVA~

1 sene sonra evlendik ama keşke daha kısa zamanda evlenseydik evlilik çok güzel  :love7:

--elif--

iklima

ben tam 1 sene nişanlı kaldım ozaman için çok uzun ve zor gelmişti ama
şuan düşünüyorum da herşeyin ayrı bi tadı var hepsini yaşamak lazım
ama şöyle bişey olsun isterdim aileler tanışmdan önceki süreyi uzatmak isterdim elimde olsa dha iyi tanımak,tanınmak adına 3 ay az geliyo şuan bana.hiç birşey için acele edilmemeli ama dozunu da aşmamalı tabi
seviyosan her evresi ayrı güzel zaten
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!