29 Mart , 2024, 02:03:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nişanlandiktan ne kadar sonra evlendiniz??

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 13 Haziran , 2012, 23:40:08

« önceki - sonraki »

suzannn

2 ay nişanlı kaldım

kısa değilde orta olmalı uzayınca sinirlerde geriliyor bence

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 16 Haziran , 2012, 10:02:12
2 ay nişanlı kaldım

kısa değilde orta olmalı uzayınca sinirlerde geriliyor bence

aynen canım ben de 2 ay nişanlı kaldım, o bile yetti zaten sinirlerimin gerilmesine  :k06: :k06: :k06:

__nil__

1buçuk sene nişanlı kaldım aslında daha kısa sürede evlencektik ama hem benim okulum vardı hemde nişanlıyken ayrıldık bi kere ondan süreyi uzattık ki iyice emin olalım kendimizden diye

kelebegimm

8 ay nişanlı kaldık çok güzeldi bana kısa bile geldi

]

mutluluk

5 ay nişanlı kaldık.banada çok az geldi ama 2 tarafta çok bekletmek istemediler.

DENİZGÖZLÜM81

bizde 13 ay nişanlı kaldık bencede faza rayı uzatmamakgerekiyor bizde çokkavgalar ettik aileler sağolsun

doruk38

:ehi: :ehi: kızlar en uzun ben nişanlı kalmışım. 2006 ekimde nişanlandım 2009 temmuzda evlendim.  :toothy10: :toothy10: bizimki baya uzun olmuş. ama mecbur beklemeliydik. çünkü okullar bitmiş atanamamıştık. memur olmayı bekledik

destina06

nazlıyarim

ocakta söz oldu mayıs 13 nişan temmuz 22 düğün oldu toplam 7 ay da bitti herşey...ama keşke 1 yıl bekleseydim çok pişmanım.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Dilara Ebrar

ağustosta nişanlandım
10 ay sonra nikahlandım
9 ay sonrada evlendim... :love9: :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

FİGENN

2 ay nişanlı kaldım, temmuzda nişan eylül de düğün   :k06:

Allahıma şükürler olsun çok iyi bir karar vermişim  :amin:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 21 Haziran , 2012, 14:20:19
ağustosta nişanlandım
10 ay sonra nikahlandım
9 ay sonrada evlendim... :love9: :love9: :love9:
ama şimdiki aklım olsa daha erken evlenirdim.. :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

melekdiliyorum

Tam 1 yıl nişanlı kaldım, ama uzatmama taraftarıyım, bir yığın sıkıntı oldu...

elfo

Alıntı yapılan: doruk38 - 17 Haziran , 2012, 12:17:37
:ehi: :ehi: kızlar en uzun ben nişanlı kalmışım. 2006 ekimde nişanlandım 2009 temmuzda evlendim.  :toothy10: :toothy10: bizimki baya uzun olmuş. ama mecbur beklemeliydik. çünkü okullar bitmiş atanamamıştık. memur olmayı bekledik

rekorunu elinden alıyorum 2007 ağustosta nişanlandık 2011 mayısta evlendik. çok zor günler yaşadık. işsiz güçsüzdük ikimiz de başlangıçta ben öğrenciydim çevre baskı yapar ne zaman düğün diye toplum arasına girmiyordum düğün soracaklar diye. evlendim de millet rahat etti diyecem de hala rahat edemeyenler var doğuracakmışım da çocuk seveceklermiş. sen doğur Allah Allah  :violent1: bıktım sorulardan  :caca:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

doruk38

Alıntı yapılan: elfo - 08 Temmuz , 2012, 14:27:01
Alıntı yapılan: doruk38 - 17 Haziran , 2012, 12:17:37

rekorunu elinden alıyorum 2007 ağustosta nişanlandık 2011 mayısta evlendik. çok zor günler yaşadık. işsiz güçsüzdük ikimiz de başlangıçta ben öğrenciydim çevre baskı yapar ne zaman düğün diye toplum arasına girmiyordum düğün soracaklar diye. evlendim de millet rahat etti diyecem de hala rahat edemeyenler var doğuracakmışım da çocuk seveceklermiş. sen doğur Allah Allah  :violent1: bıktım sorulardan  :caca:

HARBİDEN REKORUMU KIRMIŞSIN CANIM. AHHH ŞU MİLLETİN DİLİ YOKMU. DİLLERİ KOPASICALAR. KENDİLERİNE BAKMAZ SAĞA SOLA KONUŞURLAR. AYNI ŞEYLERİ BENDE YAŞADIM. AMA ÇOK ŞÜKÜR GEÇTİ. ARTIK NE SÖYLENİRSE SÖYLENSİN TINLAMIYORUM...