28 Mart , 2024, 12:49:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nişanlandiktan ne kadar sonra evlendiniz??

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 13 Haziran , 2012, 23:40:08

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Nişanlandiktan ne kadar sonra evlendiniz?? sizce cok ara verilmesi iyimi??yoksa cok gecmeden evlenilmelimi  ??? ???

ben hemen kendi fikrimi diyim ben nisanlandiktan 5ay sonra evlendim  :love3: bence ne uzun ne kisa  :k06: cok uzatilmasina karsiyim cünkü zamanlan hersey yipraniyo  :dontknow: cevremde cok uzun süre nisanli kalanlar bisey oldu evlenemeden ayrildilar  :dontknow: :dontknow: tabi cok kisada olmasi yanlis sonucta uzun bi yola cikcaksin seninlen yola cikcak esini iyi tanicaksin  :)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

mavişim80

katılıyorum canım.bende nişanlandıktan 8 ay sonra evlendim..babama kalsa beni hemen 2 ay da vericekti hiç sevmezler uzatmayı ama yazz okullar felan mecburduk bütün akrabaların baska sehirlerde oldugu için haziranı beklemek zorunda kaldk

HASRET!M S@N@

bende aralıkta nişanlandım temmuzda evlendim
tam kararındaydı daha fazla olsa cekemicektimm

gökçe58

ben çok uzun niaşanlı kaldım tamm 17 ayyy eşimin ailesinin elinde yoktu o yüzden bekeldik ama uzatmakhiç iyi değil yaşamış biri olarak kavgalar vs artıyor .

...ŞehzadEfe...

2008 de nişanlandım 2010 da evlendim eşimin babası vefat ettiği için  :y25:  kayınvalidem senesi geçmeden asla evlenemezsiniz dedi bizde bekledik
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

_inci_tanem_

ben 11 ay sonra evlendim nişanımdan eşim kendisi yaptığı için herşeyi anca o kadarda hazırlanabildi  ??? ???

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

biz de bir yıl bekledik... nişanlandıktan bir kaç hafta sonra eşim askere gitti... askerdeyken de askerlik süresi kısaldı bir yıla indi biz askerlik dönüşü evlendik.  çevremde de nişanlılık süresi uzayınca sorun çıkan hatta ayrılan çiftler var.

CAN TANEM

8 ay sonra evlendik bende fazla uzamamasından yanayım   :laughing7:

muhribe

benim de eşim nişandan kısa zaman sonra olsun düğün dedi. beklersek aileler arasında sorunlar olur dedi.

şubatta nişanlandık mayısta evlendik. 3 aycık sonra  :k06:

iyi ki de acele etmişiz beklemenin anlamı yoktu  :icon_thumright:

ツgöçmen_54 ツ

7 ocakta nişanlandık
10 haziranda evlendik  :love3:

serserim

biz şubatta nişanlandık temmuzda evlendik yani 5 ay sonra bende çok uzatılması taraftarı değilim  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

Bizde Ocakta nişalandık Nisan da evlendik  3ay yani nişanlılık dönemimiz... oda ayrı gecmıstı  herkes demişti arayı cok kısa tuttunuz diye ama hayırlı işin engeli çok olur ıyıkıde kısa tutmusuz pişman degilim

_nilgun_

Biz de nişandan 3.5 ay sonra evlendik.  Ben ve eşimde bu sürenin kısa olmasından yanaydık. Oyüzden önce ne zaman düğün yapacağımıza karar verdik, sonra düğün tarihimize göre nişana karar verdik. Tersten gittik yani :)

Nezo

Ağustosta Nişanlandım Eylülde Nikahlandım Ekimde Evlendim  ;D

aydinays

Bende 1 sene nişanlı kaldım. Ama o süreç benim için ölümdü. Ne kadar uzarsa o kadar sorun çıkıyor. Nişanlandığında her şey çok güzel oluyor ama evliliğe yakın ailelerin iç yüzleri ortaya çıkıyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.