28 Mart , 2024, 17:47:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yeni doğum yapan anneye ne hediye alınır ?

Başlatan hüzünden_gelme, 13 Haziran , 2012, 19:23:27

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Kızlarr benım iş arkadasım var yeni doğum yaptı sayılır 2 ay oluyor oğlu oldu çok yakınız bırbırımıze yedıgımız ıctıgımız ayrı gıtmezdı o yuzden güzel bısıler almak ıstıyorum ha bırde yenı eve tasında bırde ev hedıyesı almak zorundayım mecbur bana güzel fıkırlerınızden bişiler önerebılırmısınız    güzel bır takım aldım oğluna bır kaç parca bısı daha almak ıstıyorum bıde ev hedıyesı olarak ne alayım  :dontknow:

inci_

Biz iş yerinde doğum yapan arkadaşımız için gruphediye diye bir siteden grup açmıştık. İş yerindeki bütün arkadaşlarımızıda facebook ya da mail ve sms ile davet ettik gruba herkes bütçesine göre 3,5 birşeyler ekledi. Sonunda sistem üzerinde hepimizin resimlerinin olduğu çok şirin bir kutu ile toplanan parayı bir banka kartına yükleyip arkadaşımıza gönderdi. Neyi eksikse onu alsınla ister mobilya ister bebek arabası .. sonuçta hepimiz hediye alacaktık ve çoğumuzun aldığı ya annenin zevkine uymayacak ya da büyük olasılıkla zaten anne babanın düşündüp aldığı şeyler olacak. benim doğumumda mesela br sürü bebek zıbını gelmişti zaten ev zıbın tulum dolmuştu ben bir kısmını hiç giydiremeden küçüldüler. Hem verdiğimiz parada gerçekten ihtiyaç olan bir şey için harcanmış oldu. Birde koca iş yeri dolayısyla bayağı insan katıldı ve güzel para toplandı. sizde bu tarz bir şeyler yapabilirsiniz . Sonuçta iş arkadaşınızmış baya bir ortak arkadaşınız var gruba davet edebileceğiniz. Hep Birlikte güzel bir şey almış olursunuz

mutluluk

ÖZGECİM SEN NERDE ÇALIŞIYORSUN.BEN SENİ  ÇALIŞMIYOR BİLİYORDUM.CANIM SEN BİLİRSİN AMA EN İYİSİ PARA BENCE.

Dilara Ebrar

EVET ASLINDA PARA mantıklı geliyor.yani zevkine göre alamamak insanı üzer tabi.ama sanki parada görünmüyor gibi geliyor.yani hatırası kalmıyor.sadece bilgi olarak hatırlıyor.bence orjinal bişiler düşünüp hediye almak daha mantıklı gibi.

bebeğe şimdilik deilde ileride kullanacağı bişiler alabilirsin mesela.ne kadar bütçe ayırdın bilmiyorum ama yeni doğum yapan bi aile şimdiden mama sandalyesi almaz mesela.bunu düşünebilirsin.ev hediyesi olarakta güzel  köşe için yada kum vazolu evine uygun janjanlı bi çiçek alabilirsin. :icon_thumright: hep kullanır.seni hatırlar.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

mandalinaportakal

bence de çocuğa altın ya da para takmak en mantıklısı.zaten çiftler bebek doğana kadar eksiklerini tamamlamış oluyor,misafirlerin götürdüğü takımlar zıbınlar fazlalık oluyor

nelss