BENDE AŞILANDIM

Başlatan ayy, 13 Haziran , 2012, 12:14:38

« önceki - sonraki »

ayy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 21 Haziran , 2012, 12:50:26
Alıntı yapılan: ayy - 20 Haziran , 2012, 22:48:02
kızlar mrb belirti aramıyorum ama bariz bir degişiklik var bende 2 gündür...biliyorsunuz daha öncede çatlatma vurulmuştum 2 kez ama bunu hiç yaşamamıştım..çatlatmadan sonra 11.günüm aşılamadan sonra10.günüm ve 2 gündür meme uclarım nerdeyse simsiyah oldu bariz karardı bide hani uclardaki delik gibi bişeyler varya onlarda açıldı çiçek gibi :k06: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:puregondan degildir dimi :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
:amin:
canım benim Allah razı olsun benim duamda tüm arkadaslarım için herzaman iyiki varsınız :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: vanilla - 21 Haziran , 2012, 12:51:56
ayşecim senden güzel haberler alıcaz  inaniyorum :amin:
inşallah canım rabbim yeniden hayalkırıklıgı yasatmasın inşallah ve kimseyi snamasın evlatla dualrınıza çok ihtiyacım var Allah razı olsun :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hacer ky

ayşe öncelikle slm inşallah iyii haberler gelecek bize senden canım test günün ne zamn

ayy

hacercim mrb canım sen nasılsın :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:bugun 11. gün canım pazartesi 15.gün pazartesi kan vericem tatlım rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah :amin: :amin: :amin:dün ve bugun dayanamadım idrarda baktı(güya bakmıcaktım)gölg gibi çıktı kesin iğnenin etkisi diyorum canım v asla umut olmadı gölgesi bile yani :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :opucuk:

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: ayy - 21 Haziran , 2012, 14:31:39
hacercim mrb canım sen nasılsın :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:bugun 11. gün canım pazartesi 15.gün pazartesi kan vericem tatlım rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah :amin: :amin: :amin:dün ve bugun dayanamadım idrarda baktı(güya bakmıcaktım)gölg gibi çıktı kesin iğnenin etkisi diyorum canım v asla umut olmadı gölgesi bile yani :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :opucuk:
ya ciddimisn silik cıktı yani??ozmn vardır belki bişeyler bana dr 13 gun sonra test yap dedi ama kan testimi yapsam bilmiyorumki ???

ayy

canım evet gölge gibi cıktı silik ama ben sevinmiıyorum cünkü bunu bir ay önce yaşamıştım hatta kanda bile pozitif çıkmıştı sonra kocaman bir hayal kırıklıgı...iğnenin etkisidir diye düşünüyorum ben canım...yarın kanda baktırcaktım vazgectim pazartesi baktırayım 15.günü yani ya var cıksın ya yok cıksın ara degerlerle sters olmak istemiyorum deavmı gelirse ne ala gelmezse bide üstüne kocaman bir yıkılmışlık yaşarım bundan eminim....sende gününü bekle canım bence ama çok istersen benm gibi idrar yapsan bile  ve sonucunda negatifi yada pozitifi görünce her ikisindedn de etkilenme olurmu...inşallah pozitifi görürüz ve sorunsuz normal bi gebelik gecirirz canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

vanilla

ayşecim seni ümitlendrmek istemem çünkü ümitlenip hayal kırıklığına uğremayı çok iyi biliyorum ama hamileymissn gibi geliyor hamile haberini vericksin bize  :amin: :nazar:

masal12

kızlar bende aranıza girmek istiyorum tanışma bölümünden beni tanıyanlar vardır aranızda..

bişey sorucam bu aşılma hangi durumlarda yapılıyor isteğe bağlı yapılır mı? belli şartları var mı?

ben 3 yıllık evliyim 1 yıldır olmuyor doktor olmaması için bır sebep yok diyor hsg de temiz çıktı.. Acaba onumuzdeki aylarda olmazsa bende aşılama deneyebilir miyim?

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: masal12 - 22 Haziran , 2012, 09:41:32
kızlar bende aranıza girmek istiyorum tanışma bölümünden beni tanıyanlar vardır aranızda..

bişey sorucam bu aşılma hangi durumlarda yapılıyor isteğe bağlı yapılır mı? belli şartları var mı?

ben 3 yıllık evliyim 1 yıldır olmuyor doktor olmaması için bır sebep yok diyor hsg de temiz çıktı.. Acaba onumuzdeki aylarda olmazsa bende aşılama deneyebilir miyim?
cnm bence direk onumuzdeki ay dene ,cunki 1 yıl olmuyor ise dogal yolla tedavi ile deniyorlar ilaç la fln ugraşıcağına direk aşılama yaptır.bizimde sonuçlarımız hep temiz ama 8-9 aydır olmuyor 2 doktorumda aşılama dedi.yaş 31 cünkü senin yaş kaç ?sperm sonuçları nasıl?cünkü aşılamada sperm durumu cok önemli??bende aşılama oldum ptesi test yapıcam öğrenicem  bakalım.tedavi aşamasındaki herekse Allah cocuk nasip etsin cok zor bisey,oyuzden geç kalma derim..

ayy

Alıntı yapılan: vanilla - 21 Haziran , 2012, 23:00:09
ayşecim seni ümitlendrmek istemem çünkü ümitlenip hayal kırıklığına uğremayı çok iyi biliyorum ama hamileymissn gibi geliyor hamile haberini vericksin bize  :amin: :nazar:
:amin:canım benim Allah razı olsun inşallah güzel haberler veririm pazartesi  :amin: :amin: :amin: rabbim seninde gönlündekini hayatına girdirsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: masal12 - 22 Haziran , 2012, 09:41:32

canım hoşgeldin 1 yıl dolmuş eger siperm sorununuz yoksa ilaçalrla falan denerler önce olmazsa aşılama yaparlar.ama sper sorun varsa aşılama yada tüp bbek derler ..ilaçla tedavi olmaktansa aşılamayı deneyebilirsin zaten ialç alıp hormonlarınla oynuyorsun en azından aşılamayla sansını daha yükseltirsin..bizm sper sayı ve hareket sorunu oldugu için ilaç tedaviisne başlamadık hiç (yumoşlarımda bi sıkıntı yok)hatta önce tüp dediler kürlerle sayıyı birza yükselttik ve şükür önce aşılma yaptık eger tutmazsa tüp yaptırcağız bizde..abbim bu yolda maddi manevi kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayten

insallah hayrli haberrini duyariz canim :amin: :amin: :amin:

ayy

Alıntı yapılan: ayten - 22 Haziran , 2012, 13:30:54
inşallah canım Allah razı olsun rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

serserim

Alıntı yapılan: ayy - 22 Haziran , 2012, 13:40:54
inşallah canım Allah razı olsun rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

canım sen yarında yapsan çıkarki benim 11. günde çıktı inşallah gelmiştir bebişinn 4 gözle güzel haberini bekliyorum inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

Alıntı yapılan: serserim - 22 Haziran , 2012, 13:44:01
Alıntı yapılan: ayy - 22 Haziran , 2012, 13:40:54

canım sen yarında yapsan çıkarki benim 11. günde çıktı inşallah gelmiştir bebişinn 4 gözle güzel haberini bekliyorum inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım çıkar bugunde çıkar aslında 12.günüm bugun ama ben arada deger görüp 2.tahilile kadar sters yasamak istemiyrum.15.gün net bir sonuc almak istiyorum bekleme süreci beni mahvetti nisan ayında sonuç hayal kırıklıgı :crybaby2:
inşallah pazartesi güzel haberler veririm bende sizin gibi sizi sevndiririm :amin: :amin: :amin: :amin: Allah razı olsun meleğinle kocamna sağlıklı ömür nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:hem burası küçük bi ilçe sadece devlet hastanesi var özel yok zaten yarın yaptıramam mecburen pazartesini beklicem inan bu bekleyiş daha az stresli degerin katlanmasını beklemekten :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: