Uzun bi aradan sonra ben geldim arkadaşlar....

Başlatan ORNA, 13 Haziran , 2012, 10:55:19

« önceki - sonraki »

ORNA

3 aydır siteye pek fazla girmiyodum arkadaşlar kendime uzaklaştırma cezası vermiştim  :k06: :k06: :k06: ceza sürem doldu  :ehi: ve ben geldim tekrardan. Aslında kafamı rahatlatmak için uzaklaştrmıştım kendimi  ama burda yeni hamiş haberlerini okuyunca içim içime sığmıyo inşallah bir gün bende anne olucağım buna inanıyorum ama o zaman gelsin artık bunu okadar çok istiyorumki kelimelerle anlatılmaz... Dualarınıza ihtiyacım var  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

bitanem hosgeldin tekrardan  :flowers:
allahım tez vakitte seninde hamile haberini paylasmayı nasip etsin

ORNA

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 10:56:24
bitanem hosgeldin tekrardan  :flowers:
allahım tez vakitte seninde hamile haberini paylasmayı nasip etsin

hoşbulduk canancım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: inşallahh canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: senin gibi benimde mucizelerim gelir  :amin: :amin: :amin:

Nezo

Hoş Geldin Canım Demek Kendine Uzaklaştırmamı Verdin  :ehi: Bu Sitede Uzaklaştırmalar Bana Verilir Oysa  :ehi: :ehi:

Hayırlısı Canım. En Kısa Zamanda Rabbim Göbüşünü Doldursun İnşallah.  :opucuk:

kelebegimm

Hosgeldin canım ins. En kısa zamanda alırız güzel haberi senden  :amin: :amin: :amin:

]

ORNA

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 13 Haziran , 2012, 10:57:48
Hoş Geldin Canım Demek Kendine Uzaklaştırmamı Verdin  :ehi: Bu Sitede Uzaklaştırmalar Bana Verilir Oysa  :ehi: :ehi:

Hayırlısı Canım. En Kısa Zamanda Rabbim Göbüşünü Doldursun İnşallah.  :opucuk:

evet nezzz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aminn inşallahh canımm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  :amin: :amin: :amin:

hüzünden_gelme

hoşgeldınnnnn canımm tekrardan özledık valla senii  :opucuk: :opucuk:

ORNA

Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Haziran , 2012, 10:59:23
Hosgeldin canım ins. En kısa zamanda alırız güzel haberi senden  :amin: :amin: :amin:

hoşbuldk ayşegülcüğüm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: inşallah arkadaşım sizin gibi bende fotolarını paylaşırım  :amin: :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: `Duâ´ - 13 Haziran , 2012, 11:02:24
hoşgeldınnnnn canımm tekrardan özledık valla senii  :opucuk: :opucuk:

hoşbuldum özgecikk saol canım bende sizleri özledim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

hoşgeldin canımumarım güzel haberin de kısa zamanda gelir

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

CAN TANEM

Hoşgeldin canım  :flowers: inşallah en kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız  :amin:

...ŞehzadEfe...

DÜN AKLIMDAYDIN HATTA KAYBOLA ÜYLEREDE SENİ ARICAKTIM  :k06: HOŞGELDİN ADAŞIM ÖZLEMİŞİM SENİ  :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ORNA

hoşbulduk kızlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: inşalllh benim gibi bekleyen tüm arkadaşların güzel haberlerini alırız  :amin: :amin: :amin: :amin: adaşımmm beni düşünüp merak etmene sevindim bende çok özledim artık buralardayım hasret gideririz  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :k06: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hosgeldin cnm tekrardan :opucuk: :flowers: :flowers: iyi yapmisin geri gelmisin  :opucuk: insallah b gelisin olay olurda hamis haberini aliriz  :amin: :amin: :amin: :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: