12.haftada ayakta sislik

Başlatan HASRET!M S@N@, 13 Haziran , 2012, 08:50:57

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

tesekkürler özlemcim tavsiyelerine uyucam

HASRET!M S@N@

kızlar bu sag tarafımda sorun mu var benm kasıgıma kramp girdi bacagımı oynattıkca agrıyor bacagımda keza öyle sızlamaya basladı korkacak bişi mi ne olur yardım edin

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 16:16:29
kızlar bu sag tarafımda sorun mu var benm kasıgıma kramp girdi bacagımı oynattıkca agrıyor bacagımda keza öyle sızlamaya basladı korkacak bişi mi ne olur yardım edin

canim cok normal ama sen gercekdende herseyi cok erken yasiyon daha gecen hafta basladi benim o kramplarim tutulmalarim dokdorunla bu gidisinde konus

]

HASRET!M S@N@

kesin sorucam cnm ya korkacak bişi değil demi offf ya su kontrol günü bir gelseydi 3 ay sıkıntı vermedi ya meleklerim 3 ayın acısını cıkarmaya basladılar :):)
tek onlara bişi olmasında ben razıyım hepsine inş iyilerdir ters bir durumun habercisi değildir  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

kiz korkma sakin ol  :opucuk: insallah hic bisicik olmayacak  :amin:

HASRET!M S@N@

cnm ilk hamilelik olunca insna bişi bilmiyor her basına geleni kötü sanıyor bacagım iyice kötüleşiyor eve gidince bir soguk suda masaj yapayım belki düzelir ama normal demi baska bişi dğeildir yani bebekleirmle alakalı

Balböceği

doktoruna degilde acile gitsen ne olurki  :dontknow:

HASRET!M S@N@

ya burda bir kadın dogum hastanesi var sadece oraya da gitmek istemiyorum sacma sapan seyler söylüyorlar korkutuyorlar normal acildeki doktorlar bilir mi ki cnm bebklerime bişi olmamıstır değil mi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
zaten sabahtan beri içimde bir sıkıntı vardı allahım onlara bişi olmasın lütfennn  :y25:

kelebegimm

bise yok canim korkma karnina felan agri girmedi bacaginaaa buda cok normall kendin ovala masaj yap azcik gecer merak etme korkman cok normal bizde yasioz ayni seyleri sormayada cekinme
sen vitamin kullaniyomusn folik arti vitamin kullaniyosan hangisini

]

HASRET!M S@N@

cok sükür cnm işte korkularımı anlıyorsunuz kızlar lütfen kusuruma bakmayın
cnm folik asit+bemiks diye bir ilaç cnm b vitamini eksikliğim varmıs onun için vermişti birde progestan baska bişi kullanmıyorum

Balböceği

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 16:33:05
ya burda bir kadın dogum hastanesi var sadece oraya da gitmek istemiyorum sacma sapan seyler söylüyorlar korkutuyorlar normal acildeki doktorlar bilir mi ki cnm bebklerime bişi olmamıstır değil mi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
zaten sabahtan beri içimde bir sıkıntı vardı allahım onlara bişi olmasın lütfennn  :y25:

neler geciyor aklindan anliyorum seni  :sad1:

korkma insirah suresini oku bol bol  :amin: rabbim icini rahatlatsin  :amin:

HASRET!M S@N@

edam ne büyük bir sevgiymiş bu ya inan her seyde korkuyyorsun kalbin yerinden cıkacakmıs gibi oluyor baska bir yerde ikiz annelerine sordum olur normal dediler biraz rahatladım arkadastada olmus sosis gibi sismisti parmaklarım bir kac hafta sonra gecer korkma dedi ama yinede işte.....

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 16:44:50
cok sükür cnm işte korkularımı anlıyorsunuz kızlar lütfen kusuruma bakmayın
cnm folik asit+bemiks diye bir ilaç cnm b vitamini eksikliğim varmıs onun için vermişti birde progestan baska bişi kullanmıyorum

ne kusuru canim burasi paylasmak icin deilmi
bende centrum kullaniyorum icinde butun vitaminler var  unutunca benimde kramplarim agrilarim felan oluyo
acaba seninde ilacin yetersiz yada baska bi vitaminlerde eksiklikmi var
gidince mutlaka dokdorunla konus

]

HASRET!M S@N@

bigün unuttum ama dün içtim onun etkisi olabilir mi
sağol aysenurum allah razı olsunnn onlara bişi olmasın ben razıyım bütün sıkıntılara

Balböceği

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 16:49:56
edam ne büyük bir sevgiymiş bu ya inan her seyde korkuyyorsun kalbin yerinden cıkacakmıs gibi oluyor baska bir yerde ikiz annelerine sordum olur normal dediler biraz rahatladım arkadastada olmus sosis gibi sismisti parmaklarım bir kac hafta sonra gecer korkma dedi ama yinede işte.....
canim ya zaten 9 ay bisi oldumu olacak mi diyor insan  :'(

insallah kucagina alinca gececek hepsi  :amin: kusurada niye bakiyim  :opucuk: