Bebegınızı Hissetmeyince Karnına Vuranlar?

Başlatan esmerim:)), 14 Haziran , 2012, 15:21:21

« önceki - sonraki »

esmerim:))

Kızlar ben 37haftalık hamısım.Bebegımı son zamanlarda az hıssedıyorum 1haftada 1 ntsye gıdıyorum Allaha sukur gayet normal :amin:
Ama ben hıssetmeyınce tedırgın oluyorum ve karnıma vuruyorum alt kısmına degılde yanı bas tarafına ayaklarına gobusumden ustune boyle hıssedılıcek deredece vuruyorum tepkı versın dıye bazen hıc tepkı vermıyor bıle.Bugun mesela abarttım vurdum sureklı ancak tepkı verdı acaba sıcaklarda etkılıyormu?Bırde korkuyorum zarar verırım vururken dıye ama elımde degıl kendıme hakım olamıyorum ılk bebegımı dusuk yapmıstım.Doktora sordum tutupta dovmuyorsunya cocugu dedı hayır tabıkı hıssedılıcek derecede elımle vuruyorum boyle yapanlar varmıydı?Insallah hepımız sag salım dogururuz. :amin: Suanda karnımın sol tarafı sureklı ınıp ınıp kalkıyor hafıf hafıf vurmustum tepkı versın dıye

doruk38

maşallah canım baya büyümüşsünüz. bu aralar bende bebeğimi hissetmiyorum. öle tekme falan atmıyo. yattığım zaman yada otururken dönmesini yada yer değiştirmesini hissediyorum. sanırım artık içimize sığmıyorlar

Alıntı yapılan: doruk38 - 14 Haziran , 2012, 15:38:10
maşallah canım baya büyümüşsünüz. bu aralar bende bebeğimi hissetmiyorum. öle tekme falan atmıyo. yattığım zaman yada otururken dönmesini yada yer değiştirmesini hissediyorum. sanırım artık içimize sığmıyorlar
saol cnm ben 2,3gundur boyleyım sıcaklarda etkılıyo galıba ben gunde 3kez dusa gırıyorum nerdeyse.gecelerı desen aynı.bırde yerıde daraldı sanırım ama benım elımde degıl ya cocgu rahatsız edıyorum vurarak sanırım :caca: doktor tutupta dovmuyorsunya dedı ama yınede hıssedılecek sekılde vuruyorum ınsallah bısey olmaz :amin:

CAN TANEM

Canım bence sen yinede fazla vurma zaten yeri daralmıştır iyice vurmalarından rahatsız olabilir yazık yavrucağa  :k06:

Alıntı yapılan: moonlight - 14 Haziran , 2012, 16:09:11
Canım bence sen yinede fazla vurma zaten yeri daralmıştır iyice vurmalarından rahatsız olabilir yazık yavrucağa  :k06:
dogru soyluyorsun ama hıssetmeyınce ınsan endıselenıyor sureklı hastaneye tasınılmazkı?
bı zarar vermem ınsallah.sonucta benım karnım yaglarım ustune bebegın suyu falan var dımı.soyle vurunca bı kez tepkı verse rahatlıyorum ama bazen ınatlasıyor:))