ALLAH'A şükür yyeeliz arkadasımızında mucize meleği gelmişşşşşş.....

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 12 Haziran , 2012, 10:57:22

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Canım hayırlı olsun, çok sevindim  :opucuk:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım  :amin:   :nazar:

kelebegimm

CANIMM BENIM BURDANDA TEBRIK EDIYIMMM COK SUKUR RABBIME SENINDE MELEGIN GELDI FAZLA BEKLETMEDEN DUNDEN BERI ACAYIP SEVINIYORUMMM :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
RABBIM KUCAGINA ALDIGIN GUNLERIDE GOSTERSIN INS: :amin: :amin:
SEN SIMDI BOL BOL DINLENNN ILACLARINI IHMAL ETME GECECEK INS: LEKELENMELERINDE HEMENCIK  :opucuk: :opucuk: :opucuk:ARADA YAZ BIZE MERAK EDERIZ SENI  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:/b]

]

Balböceği

Nezo

cute552

yeliz çok sevindim bak duaların kabul oldu allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah :hello2: :hello2:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

esracım

Yelizcimmmmmmmmm çok ama çok sevindim  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: Allah ım inşallah sana bebebğini kucağına aldırmayı nasip eder canım.İnşallah daha daha nice mutluluklarını görürsün beebğinin.Bugün başlangıcın olur.Şimdi sevinme zamanı
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler canım... inşallah bebeğin sıkı sıkı tutunur ve sağlıkla dünyaya gelir
  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

_inci_tanem_

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim beni çok duygulandırdınız :y25: :y25: :y25:
RABBİM hepinizden ayrı ayrı razı olsun :amin: :amin: :amin:
RABBİM anne olmak isteyen herkeze bu güzel duyguyu tattırsın tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla inşallah  :amin: :amin: :amin: olanlara sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin YÜCE MEVLAM  :amin: :amin: :amin:
Ama bizim sizin dularınıza hala çok ihtiyacımız var lekelenmem var çünkü  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: meleğim inşallah beni bırakmaz sıkı sıkı tutunur  :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

CAN TANEM

Canım dualarımız seninle korkma lütfen moralini yüksek tut ki bebeğin sana sımsıkı sarılsın inşallah bu sefer bırakmayacak annesini   :amin: :amin: :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: moonlight - 12 Haziran , 2012, 15:59:36
Canım dualarımız seninle korkma lütfen moralini yüksek tut ki bebeğin sana sımsıkı sarılsın inşallah bu sefer bırakmayacak annesini   :amin: :amin: :nazar: :nazar:

aminnnnn inşallah aynurcum inşallah ALLAH razı olsun  :opucuk: RABBİM sana ve isteyen herkeze nasip etsin tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

mavişim80

canım allahın izniyle o lekelenmelerde gecer..hiç üzülme bende gecen hafta full yattım yat dinlen her leke gördüğünde sakın korkma panik yapma...

CAN TANEM

Alıntı yapılan: yyeeliz - 12 Haziran , 2012, 16:01:13

aminnnnn inşallah aynurcum inşallah ALLAH razı olsun  :opucuk: RABBİM sana ve isteyen herkeze nasip etsin tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla  :amin: :amin: :amin:

Amin yelizcim inşallah...  :amin: :amin:

Lütfen moralini bozma canım iyi düşün iyi şeyler olsun  :flowers:

iğneye başladınmı canım  :opucuk:

esracım

canım dualarım seninle ve diğer arkadaşlarımla herzaman.inşallah bu sefer çok güzel bir hamilelik geçireceksin.moralini sakın bozma.dinlenmene bak.her şey çok güzel olacak Allah ın izniyle.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: moonlight - 12 Haziran , 2012, 16:13:30
Alıntı yapılan: yyeeliz - 12 Haziran , 2012, 16:01:13

Amin yelizcim inşallah...  :amin: :amin:

Lütfen moralini bozma canım iyi düşün iyi şeyler olsun  :flowers:

iğneye başladınmı canım  :opucuk:

Evet canım başladım dün ilk iğnemi vuruldum bugünde bekliyorum saatini hep aynı saatte vurulmak gerekiyomuş

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 12 Haziran , 2012, 16:13:51
canım dualarım seninle ve diğer arkadaşlarımla herzaman.inşallah bu sefer çok güzel bir hamilelik geçireceksin.moralini sakın bozma.dinlenmene bak.her şey çok güzel olacak Allah ın izniyle.
ALLAH razı olsun canım arkadaşım  :opucuk:
RABBİM sana ve diğer isteyen tüm arkadaşlarıma tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: İnşallah dediğin gibi herşey RABBİMİN iziniyle çok güzel olur  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına