KIZLAR BENDE HAMİLEYİMMMMMMMMMM İNANAMIYORUM.RABİM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN....

Başlatan tubis, 17 Haziran , 2008, 20:03:43

« önceki - sonraki »

sevda

tubis

hmm çok güselmiş gerçekten. bu tür hatıraları çoık severim bulabilirsem burdan alırım. ya bu tür şeyler burda ççok yaygın değil varsa bile 1-2 yerde vardır onuda dolaşmak gerek.

sağol sevdacım  :opucuk:

sevda

RİCA EDERİM GÜZELİM AMA NETTENDE SİPARİŞ VEREBİLİRİSİN SANIRIM EĞER ORDA BULAMAZSAN GÜZEL BİR ANI DİMİİ... ;)

tubis

evet canım gerçekten öle. evet nettende sipariş vereblirim bulamazsam

sevda

UMARIM BULURSUN FISTIKK MESELA BENİM MOBİLYALARIM VENGE RENGİNDEYDİ DİYE VENGE ALMIŞTIM... ;)

tubis

evet bizimkiside venge. inş. bulurumda gözüm göre göre alırım

sevda

İNŞALLAH BİTANEM AMA SANA BİŞEY DİYEYİMMİ ARHANIN ODASI KREM RENGİ VE VENGE RENGİ OLMADI UYUM SAĞLAMADI SALONDA GÜZEL DURUYOR AMA... :D

tubis

evet venge olsun salona güsel  olur. zaten odasının rengide bir süre belli olmucak sanırım.

sevda

EVET İŞTE BENDE BİR YAŞINDAN SONRA ALDIĞIM İÇİN ODASINI O AN DÜŞÜNEMEDİM AMA OLSUN BÖYLEDE GÜZEL ODAYA DEĞİŞİKLİK KATIYO DİYE KENDİMİ TESELLİ EDİYORUM... :k06:

tubis

evet bencede. babaannesi çok sevefer öle şeyleri geldikçe gözünün önünde olur bakar bakar sever  :k06:

uçurumgülü

SLM ARKADASLAR NASILSNIZ BEN YENİ SAYILIRIM BİŞEY SORUCAMDA BU TESTLERİ NEKADAR YAPIYOLAR HASTANEDE Bİ BİLGİNİZ VARMI GEBELİK İÇİN GİTTİGİMDE KAN TESTİ FALAN YAPIYOLAR YA O

tubis

merhaba canım hoşgeldin ben tugba.

canım devlet hastanesinde üsretsiz yapıyolar.

özel de ise hastanesine göre değişiyor. mesela bizim burdaki özel bir hastane 7 ytl alıyo. ama bu değişebilir.

günün mü geçti yoksa.

sevda

DEVLET HASTANESİNDE ÜCRETSİZ AMA BAZI TESTLER ÖZEL YAPILMASI GEREKİYOR..

MESELA 3 CÜ AYDA YAPTIRDIĞIMIZ BİR TEST VARDI ŞİMDİ AKLIMA GELMİYOR ONU DIŞARDA ÖEL YAPTIRMAK ZORUNDAYDIK...

aysel

tubiş hiç sayfana uğramıyosun nasıl gidiyo hamişlik bi promlem yok inşallah
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin