KIZLAR BENDE HAMİLEYİMMMMMMMMMM İNANAMIYORUM.RABİM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN....

Başlatan tubis, 17 Haziran , 2008, 20:03:43

« önceki - sonraki »

mavili

cbc tam kan tahlili canımcım annedeki kansızlık durumlarına baklılıyor birde babemcik iltihabı idrar yolu enfeksiyonu durumlarında beyaz küre denilen akyuvarlara bakılıyor yani alyuvar akyuvar ve trombositlerin sayısı bu canım çok  önemli degil

bebegim güncesi bende almıştım sanırım emoş ikimizinki aynı yine benimkindende dikkat bebek var çıktı :toothy10:

tubişcim canım benim çok dikkat et kendine bebişin herşeyden önemli tadını çıkar hamiş olmanın sayılı gün tez bitiyor bak bizim ne kadar az kaldı ya

emosum

:k06: :k06: :k06: :k06: maviş dikkat ebbek var stikeri bendede cıktı inanmıyorum aynısımı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

galiba aynısı emoşum rengi turuncu ya yakın pembemi hastaneye giderken yanına almayı unutma ayak ve el izleri için ayrıca kalem de  al yanına

tubis

ayak ve el izleri için mi. nasıl yani bebeğin ayak ve el izlerini mi alıcaksınız  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

emosum

evet canım hastanede zaten onu sana veriyolar zaten senin güncen olmasa bile bebek için günce veriyor hastane :k06:

tubis

vayy beee bende amma cahalmışım haaaa  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

nasıl oluyor emoşum anlatırmısın , nereye bastırıp veriyolar güncene mi

aysel

tubişcim yeni duydum çok sevindim  :k06:   :k06:  :k06:  :flowers: 
Allah analı babalı büyütsün bi tanem   :hieyt:  :hello2:  :muzz:  :occasion14:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

tubito

tubişcim canım tebrik ederim bitanem cok sevindim seninde adına allah saglıklı ve sıhhatlı bi hamilelik gecirip saglıklı bi sekilde kucagına almayı nasip etsin

öptüm  bitanem

tubis

ayselcim tubitocum sağolun canlarım benim. amin cümlemizinkini canım

neslihan

Allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin inşallah tubiş.

tubis

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

CANIM TUBİŞİM NELER YAPIYORSUN BAKALIM GÖRÜŞEMEDİK KAÇ GÜNDÜR BEN YOKTUM KOCİŞLE KISA SÜRELİ BİR TATİL YAPTIK MORELİM ŞİMDİ ÇOK DAHA İYİ ARTIK İKİNCİYE HAZIRLANIYORUM KISMETSE SEN NELER YAPIYORSUN NASIL GİDİYOR HAMİŞLİK BÜYÜDÜMÜ KARNIN SÖYLE BAKEM
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tubis

hoşgeldin cnım benim. iyi etmişsiniz tatl yapmakla valla kafa dagıtmıştırsın. bitti geçti zaten artık yeni bir sayfa açılıyor önümüzde.

bizde iyiyiz canım işte npalım göbüş büyütüyoruz öle çok büyümedi ya şişkinlik felan var gaz oluyo bazen onlardan rahtsız oluyorum onun dışında bir problemimşz yok canım çok şükür.

sevda

YA EĞERR EMOŞUN DEDİĞİ BENİM ARHAN İÇİN ALDIĞIM ŞEYSEE O SÜPER BİŞEYY..

YILLAR GEÇSE BİLE HİÇBİRŞEY OLMADAN SAKLANILABİLİYORR GÜZELİM...

BEBEĞİNİN AYAK İZİNİ HAMURA BASTIRIYORSUN VEE YILLAR SONRA BAK BU SENİN AYAĞININ İZİ DİYORSUN...

tubis

nasıl bişey sevdacım adı sanı nedr ben bilmiyorm anlatırmısın burda varsa bend alırım mini meleğime  :love3: