29 Mart , 2024, 14:43:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Babanıza erkek arkadaşınızı nasıl anlattınızz :)

Başlatan hüzünden_gelme, 11 Haziran , 2012, 21:55:27

« önceki - sonraki »

laracroftt

esımle 4sene cıktık
Annem bılıyordu basından berı,cıddı oldugumuzu da
En son esım artık ısteyelım senı adını koyalım dedı. Annesı amelıyat olmustu. zıyarete gıtmıstık hatta.
Sen tamam dedıgın zaman gelırız kızım dedı
Kendısını toparladıktan sonra,anneme soyledım gelecekler dıye
O gece babama demıs
Babam da gelsınler demıs
Sonrası ısteme,soz,vs. Iste :k06:

xxcansuxx

eşimle üniversitede aynı sınıftaydık ama hiç konuşmadık öyle merhaba merhaba...
okul bitti benim çalıştığım yere iş için geldi 2 yıl sonra orda gördüm... 1hafta geldi gitti iş çıkışı görüşelim dedi o gün anneme dedim böyle böyle bir arkadaşla görüşeceeğiz ben niyetini bile  bilmeden gittim eve döndüğümde bizimkilere benimle evlenmek istediğini söyledim... bu yani babamın ailesini araştırmasını istedi 1 hafta içinde söz oldu... bende anlamadım ne ara tmam deyip aileme açıldım  :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ayy - 20 Ekim , 2012, 22:58:09
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ekim , 2012, 22:53:25
Wowwww super  :nazar: Allah daim etsin  :amin:

Çifter çifter bebisler nasip etsin  :amin:
İNŞALLAH BİTANEM KUZULARIMDA GELİRSE TAM AİLE OLUCAZ SABIRSIZLIKLA DUALRLA BEKLİYORUM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
BİDE YEGENİM DÜZELSİN KAÇ GÜNDÜR İKİ GÖZÜM İKİ ÇEŞME BUGUN BİRAZ DAHA İYİCEYİM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
SENİNDE DAİM ETSİN CANIM RABBİM KİMSENİN YUVASINA DERT SIKINTI VERMESİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Amin amin  :amin: Rabbim yeğenine de acil şifalar versin  :amin: