Babanıza erkek arkadaşınızı nasıl anlattınızz :)

Başlatan hüzünden_gelme, 11 Haziran , 2012, 21:55:27

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Aradaslar babanıza erkek arkadasınız oldugunu ve ciddi oldugunuz nasıl anlattınızzz hadi paylasalımm:))

__nil__

benim anlatmama gerek kalmadı babam zaten duymuş annemle konuşmuşlar.bide eşimle aynı semtte oturuoduk salak akrabaları daha ortada bişi yokken babamı yolda görüp hayırlısı olsun kızını vermişsin vs. deyince iyice haber oldu.sonrada malum isteme nişan vs.

Sır_Çiçegi

eşimin ailesi tanışmaya gelecekti biz o zaman mesajlaşıyorduk babam anlamıştı ben harıl harıl ew temizliyorum elimdne telefon düşmüyo odama geldi kızım kim bu isteyenler sen sürekli biri ile mesajlaşıyorsun hayırdır  filan bende anlattım herşeyi acık olarak ertesi gün geldiler 2 gün içinde söz oldu :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ยรlคภ๓คz göภlüm

eşimle babam tanışmadılar, babamı yıllar önce  kaybettik. ama o zamanki erkek arkadaşımı da annem  bahsetmişti, babam anlayışlıydı, evine gitmeme  birşey demiyordu, onlarda kaldığımı bile tahmin ediyordu.... onunla da tanışmaya ömrü yetmemişti

Aytii

babamla çok arkadaşça bi diyaloğumuz vardı

ama malesef ona eşimle tanıştığım günü anlatmak nasip olmadı

HASRET!M S@N@

beni istemeye geldiklerinde öğrendi babam yani baskası istemeye gelmişti babamda vermek istedi yer iyi diye annemde o zaman söyledi

Nezo

Eşim Tanışmak İçin Kliniğe Geldi Oturduk Baya Bi Konuştuk Falan. Akşam Oldu Eve Gittim. Anneme Dedim Anne O Geldi Bugün Tanıştık Falan. Annem Sus Baban Duymasın Söyleme Dedi. Annem Öyle Dedi Diye Söylemedim. Yemek Yicektik Balkona Çıktık. Annem Babama Hayatım Bugün Ne Olmuş Bil Bakalım Dedi Babam Ne Olmuş Dedi. Nezin Yanına O Çocuk Gelmiş Tanışmışlar Dedi Ben Böle Tabi  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo Söyleme Dedi Oysa Kendi Dicekmiş Ondan Öyle Demiş  :ehi: :ehi: :ehi: Babam Nasıl Dedi İyi Baba İznin Olursa Tanımak İstiyorum Dedim Hay Hay Dedi Öylece Söylenmiş Oldu. Ben Evde Geri Kalan 3 Ay Leyla Gezdim Ağzım Kulaklarımda Babamın Çok Hoşuna Gidiyodu O Halim  :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Ben ve babama erkek arkadasımı anlatmak imkanı yok boyle bişeyin diye dusunuyodum kı kız kardesım erkek arkadasıyla ciddi olduklarını babama anlatınca ögrendım ki babam okadar da katı degılmıss   ;D ah ahh anlatamadım ki  aileler tanısmaya geldıklerınde ogrenmişti

fıstık

Hiç kolay olmadı valla annem konuyu açmıştı ama erkek arkadaş diye değil

İş yerindeki çocuk nagehana talipmiş diye

Babam esti gürledi benimle küstü 15 gün konuşmadı  :y25:

Ailede herkesin haberi vardı kimse babamı ikna edemedi

Olmazda olmaz dedi askerliği bahane etti daha yeni tanışıyolar dedi vs...

İşyerine beni herhafta sonu ziyarete gelirlerdi

Eşimde gelirdi yanımıza ellerini öpmüştü anneme demişki bu ne diye öptü şimdi elimi  :icon_pale:

Öpme demiştim bidahaki sefere öpmemişti eşimde yine söylenmiş neden  öpmedi diye  :icon_scratch:

Pasta alırlardı eşim sevmez hazır pastayı yememişti

Zehir mi koydum içine niye yemiyo demişti  :k06:

Aradan tam 1 sene geçti

Annem demişki bak çocuk askere gidicek kızı isteyenler var kabul etmiyoruz

Yine gelenler olucak ne diceksin bari izin ver bi yüzük taksınlar  onunda gözü arkada kalmasın

Babamda gelsin tamam ama yemeğe gelsin demiş

Eşime söyledim inanamadı gerçektenmi yemeğe gelsin dedi deyip durmuştu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Ve o gece babam eşime demiş ki

Bak kızımı üzersen bir damla gözyaşı akıtırsan seni keserim derini yüzer güneşe sererim  :toothy10: :toothy10:

Ama çok şükür birbirlerini çok seviyolar  :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benimki tereyagindan kil ceker gibi oldu hatta daha kolay  :ehi: :ehi: anlatmama yada tanitmama gerek kalmadi annemler esimi cocukluktan taniyolar ayni mahallede oturuyoz o yüzden zaten biliyodu  :love3:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nazlıyarim

nasıl tanıştırdığımı hatırlayamıyorum 14 sene oldu  :icon_scratch: ama babam o günden sonra beni seni nuriye vericem dedi durdu bayılıyor damadına çok sever. :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ayy

BİZ TANIŞMAMIZIN 4 YILI ÜNİVERSİTEYİ KAZANDIM VE BABAM BENİ İLK YOLULUĞUMA UGURLARKEN TAM OTOBÜSE BİNERKEN AYNEN ŞUNU DEDİ
-ERKEK ARKADAŞ FALAN İSTEMEM OKULUN BİTSİN SONRA NE YAPARSAN YAP DEDİ,
tabi benimkiside tam babımın arkasında beni garip bişeklde ugurlamaya gelmişti ve bunları duydu :k06: :k06:(babacım özür dilerim arkandan iş çevirdiğim için)
NEYSE 1.SINIF BİTTİ BİZ NİŞANLANDIK 2.SINF BİTTİ BİZ EVLENDİK :k06: :k06: :k06:
AMA BABAM VERMEMDE VERMEM HEM OKUYOR HEMDE MEMKLEKTİ UZAK DİYE TUTTURDU.ANNEM DE SEN NE DİYOSUN ONLAR 4 YILDIR GÖRÜŞÜYORLARMIŞ DEDİ İSTERSEN VERME DEDİ :k06: :k06: :k06:
BABAMI İSTENMEYE GELDİKLERİNDE EŞİMİN AİLESİNE İLK DEDİĞİ SÖZ AYEN ŞÖYLE;
-KIZIM OKUYACAK İSTERSENİZ DÜĞÜNÜN ERTESİ GÜNÜ KIZ OKULA GİTMEYECEK FALAN DERSENİZZHİÇ ANLAMAM DİNLEMEM AYNI GÜN GELİR ALIRIM KIZIMI DEDİ :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
VEEE BEN OKULUMUDA BİTİRDİM ŞİMDİ EVLİLİĞİMİZİN 9.YILINDAYIZ ÇOK ŞÜKÜR :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Wowwww super  :nazar: Allah daim etsin  :amin:

Çifter çifter bebisler nasip etsin  :amin:

ayy

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ekim , 2012, 22:53:25
Wowwww super  :nazar: Allah daim etsin  :amin:

Çifter çifter bebisler nasip etsin  :amin:
İNŞALLAH BİTANEM KUZULARIMDA GELİRSE TAM AİLE OLUCAZ SABIRSIZLIKLA DUALRLA BEKLİYORUM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
BİDE YEGENİM DÜZELSİN KAÇ GÜNDÜR İKİ GÖZÜM İKİ ÇEŞME BUGUN BİRAZ DAHA İYİCEYİM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
SENİNDE DAİM ETSİN CANIM RABBİM KİMSENİN YUVASINA DERT SIKINTI VERMESİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: