Kız İsteme Anılarınız :)

Başlatan hüzünden_gelme, 11 Haziran , 2012, 21:26:11

« önceki - sonraki »

ayy

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:BENİMKİDE BAYA KOMİK...ZATEN BABAMI ZOR İKNA ETTİK ÇOK UZAK MEMLEKET DİYEEE....
NEYSE KOCİŞİM EVE GİRER GİRMEZ ABİLERİMİ ELİNİ ÖPTÜ ŞAŞKINIM BENİMMM ABİLERİMİN İKİSİDE BENİM ŞAŞKINDAN KÜÇÜKLER :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
BİDE BABAM ZATEN ZOR İKNA ETTİK EŞİMİN BABANNESİ DAHA KAPIDAN GİER GİRMEZ KIZINIZI ALMAYA GELDİK DEMAZMİ  HEHE BABAM KIL OLDU  :toothy10: :toothy10: :toothy10:TABİ BENDE SİNİR OLDUM YUHHHHHH NEYSE SONRA HERŞEY TATLIYA BAĞLANDI  3 GÜN İÇİNDE NİŞAN DA YAPILDI ÖYLE AİLE ARASINDA KÜÇÜK :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:TAM 9 YIL GEÇMİŞ BUNLARIN ÜSTÜNDEN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

βαlκιz

bizimki biraz habersiz oldu  :k06: eşimle konuşuyorduk ama 2 kere görüşmüştük
gelip istiycem diyordu ama ben pat diye gelcegini tahmin etmiyordum :k06: bayram arefesiydi
evde abımle temizlik yapıyorduk vitrini indirmiştik toz alıyorduk  :ehi: kapı çaldı gitim baktım delikten
ayy şenoool napcamı şaşırdımmm açmadım abim kimmiş o dedi ben bişey diyemedim
abim çekil bakim dedi baktı delikten bu kim ki dedi sen geç bakim şöyle dedi  :ehi: açtı kapıyı ben hemen vın mutfaga görükmedim hiç bunlar geçti içeri tanışmışlar falan ben mutfaktayım çay falan istedi abım hazırladım
biraz dinlemeye çalıştım eşim ciddi oldugunu falan anlatıyordu
neyse konuştular abım geldi mutfaga arkadasın gidiyor bak bakim bi kapıdan geçir dedi ben gittim
şenolun yanına naptın ne konuştun falan dedim merak etme bişey yok istedim falan dedi  :ehi:
abım hiç bu konu hakkında bişey demedi bana
akşam babam geldi ona söyledi babam deliye döndü tabi
ben yokum ben olmadan kızmı istenir ailesi yokmuymuş falanlar filanlar abım de ailesi buurda degil onlarda gelicekmiş biz tanıştık ben onayladım ama senin rızan daha önemli sen ne diyorsun dedi babam olmaaaaaaaz dedi yası küçük ne istemesi ne evlenmesi dedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: görüşmesinler bile dedi :y25: :y25: abimde babam görüşmesinler diyorsa görüşmiycen dedi ama onları dinleyen kimmm  :cildir: :cildir: :cildir: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: aylar geçti bi ikna edemedik babamı bizde kaçtık                                                                       kaçtıktan sonra bide gidip istediler  :ehi: ben gitmedim ama ben görümcemde kaldım beni götürmediler babamlar beni alırda vermezler bunlarıda kovarlar falan diye  :toothy10: bide ben evde yokken beni istemeye gittiler ailecek akrabalar falan vermişler beni  :toothy10: :toothy10: :toothy10: 30 tane gülüde götürün siz babamlara manyaklar bana getir ben görümcemdeyim ne gül götürüyorsunuz öyle işte aman uzun oldu hee kim okuycak yazdım ama  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ayy

AH YAAA FİLM GİBİ VALLA :k06: :k06:
ALLAH MESUT ETSİN ÖMÜR BOYU İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

xxcansuxx

akşam akşam baktığımkonulara benide 5-5buçuk yıl öncesine götürdünüz...

onlar daha gelmeden amcam beni kenara çekti kızım hemen vermek zorunda değiliz sen tanıyormusun iyice tanı çıkın gezin dedi  :cildir: :cildir: bende amcama gerek yok dedim ne kadar güveniyorsam :k06: :k06:  eşimin ailesi geldi babamın elini öptü, dedem içeri girdi bu tekrar babamın eline gitti... isteme olayı oldu bizimkiler tamam deyincee dönüp dönüp babamın elini öptü o  gün tam 6 sefer öpmüş babamın elini  :ehi: :ehi: :ehi: sonra konuşuyoruz gecenin kritiğini yapıyoruz aşkım napım verdi ya seni sabaha kadar öpsem yeridir dediydi koçişim o gün anladım ne kadar çok istediğini  :love8: :love8: :love8:

ayy

çok hoş ya hep öyle kalın inşallah mutlu mutlu :amin: :amin: :opucuk: