28 Mart , 2024, 16:23:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız İsteme Anılarınız :)

Başlatan hüzünden_gelme, 11 Haziran , 2012, 21:26:11

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 13 Haziran , 2012, 12:03:41
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Haziran , 2012, 00:30:53
:ehi: :ehi: ilk tanışmada ben eşimin annesi die gittim kaynanamın teyzesinin elini öptüm ama gercek kaynana adayının elini öpmedim  :k06: :k06:

Bende ilk bizimkinin annesi benı gormeye geldiğinde yanında akrabasıyla gelmıstı kayınvalıde o sanıp devamlı kadına bı ılgı alaka gosterıyodum kayınvalıden cok o anlatıyodu  sonra ögrendım kı yanı acıkladılar bıraz gec oldu ama kadın anladı herhalde karıısklık oldugunu buarada  oglumuzun annesı bu demıstı Allah dedım sızı ne etmeye  bende siz sanmıstım  kahkalar havada tabi  :ehi:

aynı kaderi paylaşmışız desene  :ehi: :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: Bende eşimin ananesini kayınvalidem sanmıştım

çünki o kızından daha genç gösteriyodu  :k06: :k06: :k06: :k06:

birde isteme olduktan sonra bana hiçbiri ellerini öptürmedi  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

eyvah dedim bunlar beni istemiyo yüzük almaya gittik bi ara hemen eşime sordum

ailen beni istemiyomu zorla mı geldiler diye

tam eşim cevap verecektiki abisi geldi yanımıza

sonra kayınvalidem bilezik beğen dedi beğendim tam koluma takıcaktım

eşimin abisi anne nasılsa takmıcak al işte ölçüsüne bakmayın dedi biraz büyüktü çünki bilezik

ben iyice buz kesmiştim  :-ooo :-ooo :-ooo

akşam yüzükler takıldıktan sonra ellerini öptürdüler ooohhhh dedim adetleri böyle demekki  :icon_scratch:

ama eşime sordum ertesi günü niye öyle yaptılar diye

el öptürmeyi sevmezler o yüzden dedi

peki abim nasılsa takmıcak dedi alıverin dedi bozuldum dedim

eeee sen altın sevmiyosun bilezik takmıyosun ya onu söylemiştim ondan demişti dedi

bayağı maceralı olmuş şimdi aklıma geldi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazlıyarim

hava o kadar soğuktu ki kahveler yarım saatte kaynadı odaya getirene kadar buz oldular soğuk kahveleri içtiler  :toothy10: kimsenin gıkı çıkmadı istemeden sonra büyük enişte resmen hatim indirdi allahım kabul etsin bir türlü bitmedi dualar.temelimiz sağlam oldu :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Dilara Ebrar

canım kocam güller ve çikolatasıyla geldiler.çok kalabalık deildi.eşim bi köşeye oturdu.heyecandan sürekli su istiyor. :ehi: bende süslü olcamya artık ayakkabıların topuğu o derec bişi  :-ooo :-ooo haliyle yürümek zor oluyor.eşime kaş göz yapıyorum isteme artık şu suyu diye ama anlamıyor  :ehi: :ehi: en sonunda suyu bardağına boşaltırken sürahinin kapağı açıldı ve sürahi olduğu gibi halıya  :toothy10: :toothy10:aaaaaay rezaletti  :toothy10: :toothy10:

ama çok güzel günlerdi yaaaa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Rain.

ben bekarken açıkdım eşimle sewerek evlendkk kaynatamda hacııı eşimde bi türlü babasına söyleyememiş acık olugumu tanışmaya geldıklerınde tabıu ben sac bas yapmısım makyaj falan kaynatam içeri bı grdı benı görünce bı affaladı adamcagızzz ama hiç ses cıkarmadıı  :ehi: sonrasıda geldıı zatıı ewlendkkk  ve kapandımmm

Balböceği

o güne lanet olsun  :ehi: :ehi:

Pis gorgusuz köylüler  :ehi: :ehi: aman ha bizimkilere diyorum kimse alınmasın  :k06:

Ama gercektende öyle. Pis para babaları görgüsüzler  :ehi: :toothy10:

Ömrüm gidiyor bunların yizuden.. Yüzlerine tükürmek istiyorum  :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BENİM İSTEME OLAYIM TÜRK FİLMİLERİNDEKİ GİBİYDİ....
EŞİM ANNESİNİ VE ABLASINI ALMAYA GİTTİ İSTANBULA AMA GELMEDİLER BİZ HERKESİ ORGANİZE ETMİŞTİK AMCAMLAR DAYIMLAR VS... İSTEMEYE GELMEK İSTEMEDİLER PATRONLARINI ALIP GELDİ  :-\ EVLENDİK 3 YIL GEÇTİ ARADAN CENAZEYE GİTTİK SÜLALESİYLE ORDA TANIŞTIM.İYİKİ GELMEMİŞLER...
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

eşimle memleketlerimiz ayrı ve çook uzak...

eşimi 1 yıl öncesinden ailemle tanıştırmıştım hatta bize yemeğe falan gelmişti. babam da eşime onay vermişti. hala çok sever damadını  :laughing7:

ailesiyle bize bir çarşamba günü geldiler. ailelerimiz ilk o zaman tanıştılar. cumartesiye kadar kaynaştılar,tanıştılar ve cumatesi akşamı hem istendim hem de nişanımızı yaptık. uzak olduğu için git gel olmasın istedik ve 1 gelişlerinde bu iş bitti  :ehi:

bunların hepsi formalite tabiki. biz kararımızı vermiştik,öncesinden yüzüklerimizi bile alıp takmıştık.  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

bir de özge, babam eşime kızım artık sana emanet, onu üzersen karşında beni bulursun demişti (adanalıyız ya  :laughing7:  )  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bu söz aslında çok basit, belki klişe belki kıro işi gibi ama aslında çok etkili.

baştan ailen arkanda olup sana sahip çıkarsa emin ol eşinin sana tavırları hep onun üzerine şekilleniyor.

hüzünden_gelme

:ehi: :ehi:

benım babamda der çünkü 3 kızı var erkek olmadıgı için bizde sekoya ufaktan uyarır  :k06: :k06:
aslında babam bızden baslık parası almayı dusunuyorda bakalım ne olacak  :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

başlık mı  :ehi: :ehi: :ehi:

aman özgem haaa sakın yapmasın valla fena kötü olur. eşinin ailesi parayı verseler bile ömür boyu kayınvaliden başına kalkar, yüzüne vururlar. ben örneğini biliyorum. kendi anneme istemişler,babam hala söyler  :honk:

hüzünden_gelme

yok canım babam işin şakasında  :ehi: ben verdırmem zaten hangı devırdeyız   ;)
babam çok cekmıs bızden buyutene kadar ondan dıyo öle arada  :ehi:

Sır_Çiçegi

agırlıgınca altın istesin sizi alacak adamlardan  :ehi: :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

aslında güzel fikir  :ehi: :ehi: ama sonrası hiçde güzel değil anında terk eder benı valla  :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kolayı war özgem baban yerine sen iste dini nikah kıyılırken agırlıgınca altını  :toothy10: :toothy10:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...