28 Mart , 2024, 21:41:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

annesini bitanesi iklima'm benim

Başlatan cute552, 11 Haziran , 2012, 20:37:30

« önceki - sonraki »

melek100lü

:-ooo :-ooo :-ooo siz nezaman dünür oldunuz be yaa  :k06: :k06: :k06:

hiç haberim yok ya benim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:maşalah kuzucuğa kocaman olmuş prensesin.rabbim hiç ayırmasın sizi :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: cute552 - 01 Ekim , 2012, 20:31:12
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 01 Ekim , 2012, 19:07:06
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah benim gelinime  :k06: :k06:

wardır herşeyde bir hayır cnm sıkma sen canını bebek kısmeti ile gelirmiş  :opucuk:

saol canım gelinin büyüyor valla nasıl vercem kızımı bilmem babası daha şimdiden lafını bile ettirmiyor

herşey olucagına varır takmıyorum artık napıyım :-\

kız babaları daha duygusal olur el oğluna wermek kolay deil tabi ama kısmet elinde sonunda olacagı bu  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

meleğim kız oldugunu ögrenir ögrenmez bu benim gelin ona göre didim  :ehi: :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 02 Ekim , 2012, 12:20:34
meleğim kız oldugunu ögrenir ögrenmez bu benim gelin ona göre didim  :ehi: :ehi: :ehi:

iyi yapmışsınız  :k06: :k06: :k06:

bende buseninkine talip oldum  :aferin: :love9: :love3: :love9:

oğlum açıkta kalmasın demii  ;) :k06: :k06: :k06:

Sır_Çiçegi

oğlan anaları rahat da kız ana babaları rahat değil  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

onlarda rahat olsun  :k06: :k06: :k06: bak bizim gibi dünür buldular  :laughing7:

bizden iyisinemi verecekler  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kızlarını  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

kız ne fena bişey olduk biz böyle  :k06: :k06: :k06:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

ANNESİNİN BİTANESİ MİNİK PITIRCIĞI......
DÜN DOKTORUMUZA GİTTİK VE ÖĞRENDİKKİ DOKTOR TEYZENDE İKİZLERE HAMİLEYMİŞ HEM SEVİNDİK BEBEKLERİNİ BEKLEDİĞİ İÇİN HEM ÜZÜLDÜK ARTIK İZNE AYRILACAGI İÇİN HAFTAYA SON KEZ GÖRÜŞÜCEZ BAŞKA DOKTORA GÖZÜKÜCEZ MECBUREN İNŞALLAH YENİSİNE ÇABUK ISINIRIZ. DÜN SENİ GÖRDÜM KAFAN BAYA AŞAYA İNMİŞ BİRAZDA SANCIMIZ ÇIKTI NST DE ARTIK SABIRSIZLANMAYA BAŞLADIM SENİ GÖRÜCEĞİM GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUM.
3 KİLO OLMUŞSUN MAŞALLAH BENİM KIZIMA  :nazar: :nazar:
ARTIK DOKTORA 10 GÜNDE BİR GİDİCEZ HAFTAYA ÇATI MUAYENE MİZ VAR ÇOK KORKUYORUM NASIL YAPILDIĞINI BİLMİYORUM BİRAZ ACILIYMIŞ AMA OLSUN SONUNDA SEN VARSIN YA HERŞEYE DEĞER DAYANIRIM DİYORUM. SAĞLIKLA GEL BEBEĞİM ANNESİNİN TATLI KIZI  :love9: :love9:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Balböceği

Maşallah az kalmış  :nazar: :nazar: :nazar:

Hayırlı doğumlar  :love9:

cute552

esracım

Sizde günleri azaltmışsınız ama doktorunuzun izne ayrılması kötü olmuş.Neyse bunda da vardır bir hayır.Darısı başımıza inşallah sizin günlerinize gelmek nasip olsun hayrılısıyla.....

cute552

Alıntı yapılan: esracım - 30 Ekim , 2012, 14:55:30
Sizde günleri azaltmışsınız ama doktorunuzun izne ayrılması kötü olmuş.Neyse bunda da vardır bir hayır.Darısı başımıza inşallah sizin günlerinize gelmek nasip olsun hayrılısıyla.....
EVET KÖTÜ OLDU DEDİĞİN GİBİ VARDIR Bİ HAYIR
SİZDE YOLU YARILAMIŞSINIZ BENDE BİTMEZ DİYODUM AMA ZAMAN HIZLA GEÇTİ İNŞALLAH DİĞER YARISINIDA HİÇ ANLAMADAN SAĞLIKLA GEÇİRİRSİN ALIRSIN BEBEĞİNİ KUCAGINA  :amin: