28 Mart , 2024, 14:14:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

annesini bitanesi iklima'm benim

Başlatan cute552, 11 Haziran , 2012, 20:37:30

« önceki - sonraki »

cute552

MİNİK PITIRCIĞIMIN BEŞİĞİ GELDİ ALLAHIM İÇİNDE SAĞLIKLA BÜYÜMESİNİ NASİP ETSİN  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

@Melek Yüzlüm@

çok güzelmiş hayırlı ugurlu olsun güzelce içinde yatsın inşallah doğsunda :amin:

cute552

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 18 Eylül , 2012, 17:43:43
çok güzelmiş hayırlı ugurlu olsun güzelce içinde yatsın inşallah doğsunda :amin:
AMİN CANIM İNŞALLAH

melek100lü

çok güzelmiş beşiğiniz  :love9: şimdi sıra bebişlerde  :love3:

hayırlısıyla sağlıkla vaktinde gelsinler inşallah  :amin: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

cok güzelmiş cnm güle güle kullanın inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 18 Eylül , 2012, 18:39:50
çok güzelmiş beşiğiniz  :love9: şimdi sıra bebişlerde  :love3:

hayırlısıyla sağlıkla vaktinde gelsinler inşallah  :amin: :love9: :love9:
görsen nasıl sabırsızım doğsada alsam kucağıma diye sağlıkla gelsinler vaktinde  :amin: :amin:

ayy

çok beğendim beşiğini minik iklimanın :love9:hayırlı uğurlu olsun annesi :opucuk: :opucuk:

iklima

Rabbim hayrlisiyla kucagina da almayi nasip etsin ins. canim.ismi de cok güzelmiş.çok severim bu adı :)
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

cute552

annesinin bitanesi
dünden beri canımız çok sıkkın ne güzel bizimde bir evimiz olucaktıki dün öğrendik ve şok olduk en önemlisi babanen daha şok oldu dedenin arsası diğer kardeşiyle 20 seneden beri ortakmış babanen dedene başlatalım orda kat çıkalım demesiyle bunu öğrenmiş herşeyde bir hayır vardır biliyorum ama böyle önümüze engel çıkması üzdü bizi biraz babanende bunu sakladığı için daha üzüldü ne diyim bir yerde bir kısmetimiz vardır.
en önemlisi seni görmeye gittim bugün artık büyüdüğün için pek belli olmuyorsun yan yatıyormuşsun hala ama kafan geçen gittiğimde sağ taraftaydı şimdi ise sol tarafa geçmişsin kilonda çok güzel 2024gr olmuşsun meleğim suyun herşeyin yerinde şükür herşeyinde hazır kızım bi seni bekliyoruz babana hala zaman geçmiyor her sordugumda 2 ay var diyorsun diyor bana farkında değilki çok sık sorduğunun seni sabırsızlıkla bekliyoruz kızım ha birde senin ismini garip buluyorlar ama ben çok beğeniyorum babanda tamam dedi babanen pek alışamadı ismine siz değiştirirsiniz diyor ama ben kararlıyım alıştım ismine güzel kızım benim arık sona yaklaşıyoruz senin kokunu içime çekmeyi kollarıma almayı sabırsızlıkla bekliyorum.

melek100lü

:nazar: maaşallah fıstığıma büyümüş ne güzel  :opucuk: rabbim vaktinde sağlıkla doğurmak nasip etsin  :amin: :nazar:

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Ekim , 2012, 16:36:12
:nazar: maaşallah fıstığıma büyümüş ne güzel  :opucuk: rabbim vaktinde sağlıkla doğurmak nasip etsin  :amin: :nazar:
amin melekçim sen nasılsın oğluşun nasıl? oda baya büyümüştür

melek100lü

:nazar: :amin: maaşallah canım bizde büyüdük baya  :k06: :love9: çok şükür arada bizimkide korkutuyor bizi

sancılar başlıyor yavaş yavaş  :icon_pale: :icon_pale:

cute552

sizede maşallah canım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: evet doktorda önemli haftalardasın demişti ihmale gelmezmiş benimde ilk gebeliğim olunca korktum hayırlısıyla vaktinde salıklı gelsinlerde  :amin:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah benim gelinime  :k06: :k06:

wardır herşeyde bir hayır cnm sıkma sen canını bebek kısmeti ile gelirmiş  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 01 Ekim , 2012, 19:07:06
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah benim gelinime  :k06: :k06:

wardır herşeyde bir hayır cnm sıkma sen canını bebek kısmeti ile gelirmiş  :opucuk:

saol canım gelinin büyüyor valla nasıl vercem kızımı bilmem babası daha şimdiden lafını bile ettirmiyor

herşey olucagına varır takmıyorum artık napıyım :-\