28 Mart , 2024, 13:55:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

annesini bitanesi iklima'm benim

Başlatan cute552, 11 Haziran , 2012, 20:37:30

« önceki - sonraki »

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 10 Ağustos , 2012, 17:30:39
ayyyy bende almışımdır bu haftalarda  enson verdiğim kiloları almıştım  :dontknow:

inşallah çok almamışımdır çok yiyorum ben yaaa doymuyorum hiç  :ehi: :ehi: :ehi:
aslında çok sık yemiyorumda tatlı çok tüketiyorum doktor kes dedi meyve bile kararında ye dedi oda kilo aldırıyormuş en çok korktuğum yüksek tansiyon allaha şükür hep 10-6 ama  böyle devam edersem yükselir sende dikkat et melek nasıl olucak bilmiyorum bu iştahımızla  :k06:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

normalde bende sürekli meyve yiyordum bu hafta sırf ekmek yiyorum  :-\

benimde düşük tansiyonum   9   6 geliyor

cute552

inşallah hep böyle devam eder az kaldı zaten sağ sağlim doğsunlarda sen en son nezman gittin kontrole bebeğin nasılmış sen nasılsın?

melek100lü

BİR AYI GEÇTİ  CANIM  HAFTAYA GİDİCEM NASİP SE

cute552

07 Eylül , 2012, 13:36:23 #34 Son düzenlenme: 07 Eylül , 2012, 13:39:33 cute552
sevgili kızım senin artık dünyaya gelmeni daha da sabırsızlıkla bekliyorum seni okadar çok merak ediyorum ki.
dün babanla kontrole gittik doktorumuz gayet iyi olduğunu kendimle beraber kızımda tombiş yaptığımı söyledi sen geçen haftaya göre 200gr ben ise 4 haftada tan 4 kilo almışım doktorumuz bize çok güldü tam 78 kilo olmuşum yani normal gebelik süresince alınması gereken 12 kiloyu tamamladık 7 ayda sonrası allah kerim sen işe 1.400 gr olmuşsun doktorumuz maşallah dedi tombik tombik bi kızım olucak maşallah sana bebeğim  :nazar: suyumuzda iyi rahmimizde kapalıymış herşey yolunda yani hepte yolunda olur inşallah  :amin: anneciğin test yaptırdı idrarımız biraz iltihaplı çıktı ama hamilelikte olurmuş öyle dedi antibiyotik yazdı kanımızda çok iyi kansızlığımızda yokmuş allaha şükür başka bi sıkıntımız yok.
en önemlisi dün babanla senin beşiğini almaya gittik en güzelinden aldık kızım baban biraz padişah yatadığına benzetti ama oda çok beğendi 10 gün sonra evimize odamıza gelicek bitanem sende vaktin saatin dolunca içini doldurucaksın güzel kızım dahada güzel olucak yatagın sağlıkla gel yavrum  :nazar: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: analı kızlı tombişler  :k06:
herşeyin yolunda gitmesine cok sewindim cnm inş. böle dewam eder  :amin: :amin:
beşiğinizde hayırlı olsun gelince resim isteriz  :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 07 Eylül , 2012, 13:39:45

saol duygucum
geldin beşik hemen yüklerim bu yatak olanlarından biz beşik yaptırıyoruz bu modelden güzel olur inşallah siz naptınız aldınızmı beşiği falan

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: cute552 - 07 Eylül , 2012, 13:46:42
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 07 Eylül , 2012, 13:39:45

saol duygucum
geldin beşik hemen yüklerim bu yatak olanlarından biz beşik yaptırıyoruz bu modelden güzel olur inşallah siz naptınız aldınızmı beşiği falan

oy maşallah bu ne güzel yatak böle tam prenses yatagı  :nazar: :nazar:
biz oyun parkı aldık cnm :)
bizim herşeyimiz hazır bi kendisi gelecek inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

suzannn

melek100lü

:love9: semecim güle güle kullansın tombiş kızın  :opucuk: :nazar: çok güzel çokbeğendim

herşey tamam bi kendileri kaldı onlarda sağlıkla gelsinler inşallah  :amin: :nazar: :love9:

serserim

CANIM GÜLE GÜLE SAĞLIKLA KULLANSIN BEBİŞİN İNŞALLAH ÇOKKKK ŞİRİNMİŞ  :k06: :k06: :k06: :k06:

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 07 Eylül , 2012, 17:23:18
:love9: semecim güle güle kullansın tombiş kızın  :opucuk: :nazar: çok güzel çokbeğendim

herşey tamam bi kendileri kaldı onlarda sağlıkla gelsinler inşallah  :amin: :nazar: :love9:
saol melekçim
evet herşeyleri tamam artık bi onlar eksik allah sağ salim kucagımıza almıyı nasip etsin inşallah  :amin:

cute552

Alıntı yapılan: serserim - 07 Eylül , 2012, 18:20:23
CANIM GÜLE GÜLE SAĞLIKLA KULLANSIN BEBİŞİN İNŞALLAH ÇOKKKK ŞİRİNMİŞ  :k06: :k06: :k06: :k06:
saol canım evet çok şirin onu görünce başka beşik görmedi gözüm  :D

Balböceği

Canim ben yeni gördüm konuyu, sayfanız hayırlı olsun...  :love9:

Bu arada odanız cok güzel bayıldım  :love9:

Ve tabi bebeğin ismi anlamı merak ettim baktım cok güzel ..  :love9:

cute552

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Eylül , 2012, 15:03:40
Canim ben yeni gördüm konuyu, sayfanız hayırlı olsun...  :love9:

Bu arada odanız cok güzel bayıldım  :love9:

Ve tabi bebeğin ismi anlamı merak ettim baktım cok güzel ..  :love9:
[/q   çok saol canım beşiğimiz kurulsun yine çeker koyarım son haliyle evet ismi çok güzel inşallah bi değişiklik olmazda adı böyle kalır babamız biraz kararsız isim konusunda.