27 Nisan , 2024, 20:23:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sanırım hamileyim

Başlatan nescafe, 11 Haziran , 2012, 10:07:48

« önceki - sonraki »

nescafe

kızlar hepinize çok teşekkür ederim bir süredir internete erişim problemim vardı çözüldü çok şükür :) adet olmadım dün tekrar test yaptrdm 1660 çıktı inşallah bu kez rabbim tamamına erdirir hepinizle beraber kendinize çok iyi bakın allah'a emanet olun. :amin:

mavişim80

canım cok sevindim.sağlıklı  bir gebelik gecirmen dileğiyle....

serserim

ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN CANIM İNŞALLAH SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK GEÇİRİRSİN :amin: :amin: :amin:

insu

gözünüz aydın tebrik ederim  :flowers:  :nazar:
Rabbim kucağına almayıda nasib etsin  :amin:
Herşeyin hayırlısı...

mutluluk

tebrikler canım darısı bize inşşş :amin:

_inci_tanem_

tebrik ederim canım...
RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayy

:nazar: :nazar:rabbim saglıcakla kucağına almakta nasip etsin tatlım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

nescafe

arkadaşlarr bugünnn sata göre 8+1 günlük hamileyim ve kalp atışımızı bugün gördk çünkü geç döllenme olmuştu. rabbim dileyen herkesin gönlüne versin.bütün hamile arkadaşlarımla beraber benm de bebeğimi kucağımda görmeyi nasip etsin inşallahh.

burcum

ALLAH sağlıkla tamamına erdirsin :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: nescafe - 17 Temmuz , 2012, 21:03:38
arkadaşlarr bugünnn sata göre 8+1 günlük hamileyim ve kalp atışımızı bugün gördk çünkü geç döllenme olmuştu. rabbim dileyen herkesin gönlüne versin.bütün hamile arkadaşlarımla beraber benm de bebeğimi kucağımda görmeyi nasip etsin inşallahh.

:love9: :love7: :love9: Canım çok sevindim kalp atışını duymanıza :love9: :love7: :love9:

:nazar: maaşallah minik bıdığımıza  :opucuk: Rabbim acılarını göstermesin :amin:

Sır_Çiçegi

tebrik ederim cnm inş. güzel bir hamilelik geçirirsin  :amin:
darısı dier arkadaşlrın başına inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nescafe

amin inşallah rabbim hayırlı dualarımızı hayırla kabul eder. hepimiz için sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı doğum olur inşallahhhh.

EMEL 26

Alıntı yapılan: nescafe - 17 Temmuz , 2012, 21:03:38

:nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

°•.ℓανιηуα.•°

hayırlı uğurlu olsun canım. çok sevindim kalp atışlarını duymanıza. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin.  :amin: