28 Nisan , 2024, 21:26:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Üstüne görmede normal adet kanaması gibi kanama oluyo mu?

Başlatan BLue_NiGht, 09 Haziran , 2012, 19:49:05

« önceki - sonraki »

BLue_NiGht

Üstüne görmede normal adet kanaması gibi kanama oluyo mu arkadaşlar.

muhribe

benim bir tanıdığım 3 ay hamile olduğunu anlamamış bu yüzden.

normal adet görüyormuş, zaten bebek de düşünmüyorlardı. başka bir şikayetle doktora gitmiş, anaaa 3 aylık hamile  :) kimi insanlar hamile oldukları halde adet olabiliyor..

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Haziran , 2012, 20:28:27

normal adet görüyormuş, zaten bebek de düşünmüyorlardı. başka bir şikayetle doktora gitmiş, anaaa 3 aylık hamile  :) kimi insanlar hamile oldukları halde adet olabiliyor..

Oda tam şok canım. Düşünsene arkadaşın başka şey için doktora gitmese 5 aylık olduğunda karnı çıkacak. Kendi kendine bana ne oluyor böyle hormonlarım mı bozuldu diyecek. :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

canım bu dediğim kişi 40 yaş civarında..

geçen ay doğdu bebeği  :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Haziran , 2012, 20:41:02
canım bu dediğim kişi 40 yaş civarında..

geçen ay doğdu bebeği  :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar:
Ayy 40 yaşından sonra insan tabiki düşünmez. Öncesinde çocuğu vardır mutlaka. Ama rabbim ana rahmine koyduysa demekki o bebeğinde dünyada yiyecek ekmeği var.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

dilekibrahim

canım benim dayımın kızı 3 aylık olduğunda anladı  hamile olduğunu hiç midesi bulanmıyormuş diğer aylara gmre daha az olsada düzenli adet görmüş. ama herkeste aynı olmuyor galiba benim adet günüme 1 hafta kala kanamam olmuştu erken adet sanıyordum ama devamı gelmedi adet günüm dü öğrendim hamiş olduğumu :)

mutluluk

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Haziran , 2012, 20:28:27

keşke bende dr a gittiğimde hamilelikle karşılaşsaydım ama maalesef hiç olmadı bende :ehi:

BLue_NiGht

Ben bebeğin rahim yerleşeceği zaman bir iki damla kan gelir diye duymuştum ama.

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

BLue_NiGht

Bende normal adetim oldu.Ama 2 gün sonra hafiflemeye başladı ağrı kesici yutmuştum bi kaçtane onun etkisi var mı diye düşünüyrm yoksa üstüne görme fln olabilir mi diye sordum hepinize tşkler...

sevill

cnm bu ay bende oyle oldum 2 gun geldı ve basım cok donuyo acaba hamılemıyım

sevill

SABIRTAŞI

CANIM ÇOCUK YERLEŞECEĞİ ZAMAN BİRAZ LEKE GİBİ OLUR... BİR GÜN OLDU BENDE ERTESİ GÜN OLMADI SONRA AZ BİRŞEY YİNE OLDU.....

sevill

cnm benm 2 gun cok geldı sonra yok ama leke gıbı degıl yanı ve cok bas donmem var