Bebeğimin kalp atışını duymadık :((

Başlatan MasaLine, 09 Haziran , 2012, 18:22:56

« önceki - sonraki »

MasaLine

Merhaba  Arkadaşlar tam 7 haftalıkken dr gittim kalp atışını dinlemeye. ultrasonda duyamadık dr alttan muayene etti.çok az bir ses geldi ama dr damara  embriyo çok yakınmış damarın seside olabilirmiş dedi.Bu çarşamba tekrar gel dedi tahlil felan istedi..Çok korkuyorum ...1.5 ay önce 10 haftalık bebeğimin kalp atışlarınıda duymamıştık hatta gelişmemiş dedi doktor ve onu kaybetmiştim :((Yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.Ayrıca kan uyuşmazlığımda var ve gebelik diyeti bunlar bir sorun olabilirmi bilemiyorum.Şuan  2.5 yaşımda 1 kızım var ama yine olsun istiyorum:(( yorum yaparak bilgilerinizi paylaşın lütfen ..

aydinays

Alıntı yapılan: MasaLine - 09 Haziran , 2012, 18:22:56
Merhaba  Arkadaşlar tam 7 haftalıkken dr gittim kalp atışını dinlemeye. ultrasonda duyamadık dr alttan muayene etti.çok az bir ses geldi ama dr damara  embriyo çok yakınmış damarın seside olabilirmiş dedi.Bu çarşamba tekrar gel dedi tahlil felan istedi..Çok korkuyorum ...1.5 ay önce 10 haftalık bebeğimin kalp atışlarınıda duymamıştık hatta gelişmemiş dedi doktor ve onu kaybetmiştim :((Yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.Ayrıca kan uyuşmazlığımda var ve gebelik diyeti bunlar bir sorun olabilirmi bilemiyorum.Şuan  2.5 yaşımda 1 kızım var ama yine olsun istiyorum:(( yorum yaparak bilgilerinizi paylaşın lütfen ..

CANIM ARKADAŞIM İNŞALLAH rabbimden güzel haberler alırsın. Dualarım seninle. Rabbim inşallah sağlıklı bir hamilelik yaşatır sana. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

banu_fth

Allah saglıkla nasıp etsın cnm  :amin: :amin:
ıns bebegın saglıkla tutunur sana  :amin: :amin:

bende duyamamıstım cnm bızde 10 haftalıkken gıttık duyduk  :amin:

MasaLine

sağolun arkadaşlar çok morale ihtiyaç var doktor bile öyle olumsuz düşünürsen olumsuz olur dedi moralim yüksek olacakmış..ama elden ne gelir:(Çarşamba bir gelseydi..

banu_fth

aynen öle guzel dusun guzel olsun cnm .. Allah buyuk  :amin: :amin:

bu hafta görmemen cok dogal bıde yanı ..  ???   olumsuz dusuncek bıse yok ..  :opucuk:

aydinays

Canım bende 9. haftadaydım sanırım kalp atışını duyduğumuzda. Lakp atışı 7-8 haftalarda duyulur. O yüzden telaş yapma. Bol bol dua et cnm.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Demet_dk

MasaLine

Arkadaşlar desteğiniz için çok sağolun..
Benide bu bekleyiş bitirdi..Gelmedi gitti şu Çarşamba :-[

serserim

Alıntı yapılan: MasaLine - 11 Haziran , 2012, 13:24:06
Arkadaşlar desteğiniz için çok sağolun..
Benide bu bekleyiş bitirdi..Gelmedi gitti şu Çarşamba :-[
AZ KALDI CANIM DAHA 1 GÜN 8. HAFTANDAMISIN CANIM

banu_fth

MasaLine

Ayyy..Arkadaşlar haber veremedim kusura bakmayın..Çünkü hastane çıkışı Annemin yanına gittim ve daha yeni evime ulaştım..
Bu  arada mutlu haber şu ki .Kalp atışını duydummmmm..
O kadar mutluyum ki anlatamam..
Yalnız tiroidim biraz yüksek çıktı .. 1 hafta sonra yine tahlil yapalım dedi...Acaba bu hamilelikte tehlikeli midir?Bilgisi olan yorumunu paylaşırsa çok sevinirim.
Şimdi önümüzdeki testlere bakıyorum.Sanırım sırada 2li test var..

_inci_tanem_

tiroitle ilgili birşey bilmiyorum fazla ama sadece gebelikte yüksek olması ii değil diye biliyorum ilaç alımı gerekli ama bebeğinin kalp atışlarını duymana çok sevindim RABBİM sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

banu_fth

cok sevındım cnm ..

ohh hayırlı olsun tekrar saglıkla buyut  :opucuk:

mavişim80

ay cok sevnd,m canım bak duydun bebişinin kalbini..hadi hayırlısı
bende persembe gunu duyucam nasipse ....allahım korusun onları..
hadi için rahat etsin artıkk :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: MasaLine - 16 Haziran , 2012, 22:47:23
Ayyy..Arkadaşlar haber veremedim kusura bakmayın..Çünkü hastane çıkışı Annemin yanına gittim ve daha yeni evime ulaştım..
Bu  arada mutlu haber şu ki .Kalp atışını duydummmmm..
O kadar mutluyum ki anlatamam..
Yalnız tiroidim biraz yüksek çıktı .. 1 hafta sonra yine tahlil yapalım dedi...Acaba bu hamilelikte tehlikeli midir?Bilgisi olan yorumunu paylaşırsa çok sevinirim.
Şimdi önümüzdeki testlere bakıyorum.Sanırım sırada 2li test var..

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: hadi gözün aydın canım şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: triodini kontrol altına alırlar muhakkak nekadar yüksek sayısı kaç canım