adet sancısı gibi ağrı

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Haziran , 2012, 14:03:30

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kızlar adet sancısı gibi agrım var kalcamdan beri lekelenmem yok ama normal mi

kelebegimm

Normal canım çok şiddetli degilse ben gece yarısı bile uyanirdim bu haftalarda oluyo bebis büyüyor rahmin büyüyor ara ara giriyorsa normal ama sürekli ve siddetliyse dokdoruna sor

]

HASRET!M S@N@

canım sureki agryor ama durdurmayack kadar dgl özellikle belimde var kasıklardada az

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Haziran , 2012, 14:12:19
canım sureki agryor ama durdurmayack kadar dgl özellikle belimde var kasıklardada az

Canım dokdorunu arayıp sor bı o zaman benim ara ara olurdu yat dinlen sürekli senin ikiz bide yinede ara dokdorunu

]

@@@gözde@@@

canancım normeldir tatlım o ağrılar benimde ilk 3 ay adet tarihim yaklaştığı zaman aynı adet olacakmışım gibi ağrım olurdu vucüd hamileliğe alışmaya çalışıyo ondan dolayı oluyo sanırım.. ama ağrın fazlaysa doktorunu ara sor canım için rahat eder en azından  :opucuk:

@@@gözde@@@

canancım nasıl oldun geçtimi biraz ağrıların..

Yaşamsebebim

ewet canim bendede olmustu o agrilar hele adet günlerimde belim falan cok agrirdi allaha sükür simdi cok iyiyyiz üzülme seneinde gecer 3 ay bitsin allahin izniyle ama agrilar sik ve cok agrili olursa dr. ara :icon_thumright:

HASRET!M S@N@

tugbacım hergün aynı saatte sancım oluyor adet sancısı gibi duramıyorum ama galiba karnım büyüyor ondan sonra geciyor cünkü karnımda genişleme var
hergecen gün büyüyor hamile bir arkadasımda oluyor büyüorken benmde nasıl agrıyordu gece uykumdan uyanıyordum korkma dedi senin birde ikiz birden büyüyor dedi bende rahatladım
gercektende büyüyor karnım kızlar leke olmadıgı sürece korkma dedi hatta benim kanamam bile olmustu dedi
doktoru normal karnın büyüyor kız karnı oldugu için agrı cok normal demiş cuma günü gideceğim bakalım

@@@gözde@@@

ayy ne güzel a klamış miniklerini görmeye  :occasion5: :occasion5: evet canım karın ağrısı karın genişlediğinden oluyo ben bi ara geceleri dört dönüyodum karnımın ağrısından  arkadaşların dediği gibi doktor banada aynısını demişti bebekler büyüyor karnın genişliyor diye... oh büyüsünler annesi büyüsünlerde kocaman olsunlar karın ağrısı belli bi zaman sonra bayağı azalıyo  :occasion14: :occasion14:

HASRET!M S@N@

bnmmde karnımdan cok belim agrıyor ama geciyor cok sükür inş hersey yolundadır cnm bnm

@@@gözde@@@

Allah ın izniyle yolundadır canım çoğu kişide oluyo bu belirtiler cuma gün gittiğinde bebişlerini görünce rahatlarsın  :amin:  :occasion14:  ozaman ağrı sızı unutuluyo sen unutma sor gene belimle karnım ağrı diye :)