2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

esracım

21 Ocak , 2013, 08:51:52 #930 Son düzenlenme: 21 Ocak , 2013, 08:54:01 esracım
Yasemincim sana da günaydın.Evet yarın kontrolüm var ama nasıl dayanacağım bilmiyorum.Krem sürüyorum.Hem çatlak önleyici krem hem de bebe yağı.Ama bana mısın demiyor.

Arkadaşım var.2 yaşında kızı var.Onda da çok kaşıntı olmuştu.Bira önce onu aradım sordum.Tahillerinde bir şey çıkmamış.Kendi dr u cildiyeye önermiş.Kremler karışımlar önermiş bir işe yaramamış.Amway in sabununu kullanmış sonrasında.En iyi o gelmiş.6 ay hiçbir sıkıntım yoktu son 2.5 aydır çekmediğim dert kalmadı.İnşallah doğumlarımız kolay olur.

Şunu demeyi unutmuşum.Eğer karaciğerde sorun yoksa (kaşınmaya sebep olan ) Ya stres sebep oluyormuş yada çok su olduğu içinmiş.

elfo

canım Rabbim daha büyük sıkıntılardan korusun. bebeğin sağlıklı olsun da bu günler de geçecek inş.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

yasemin10

Esracım Elifin dediği gibi Rabbim daha büyük sıkıntılardan sizi korusun.

Biraz daha dayan tatlım doğuma az kaldı. Derdi veren Rabbim dermanını da en yakın zamanda verir inşallah.

esracım

Elifim Yaemincim dediğiniz gibi Allah ım beterinden korusun.İnanın 6 ay çok rahattım.Galiba o rahatlığımı arıyorum ben.Bebeklerimiz sağlıklı olsunlar da gerisi çekilir.

yasemin10

Evet Esracım bebeklerimiz iyi olsunlar da gerisi bir şekilde yoluna girer. İyi dinlenemediğin için de vücudun alarm veriyor olabilir.

esracım

Yasemincim arkadaşımın dr u zaten karaciğerde sorun çıkmayınca.Ya stres demiş ya da çok su olduğu için demiş.Bende de stres söz konusu olabilir.Artık pek takmıyordum ama yine de bacaklarımdaki huzursuzluk beni etkilemiş olabilir.

yasemin10

Bacak ağrıların seni etkilemiş olabilir. Tekrardan geçmiş olsun canım. Benim çıkmam gerekiyor. Bir gelişme olursa haber verirsin.  :icon_thumright:

esracım

Teşekkürler canım.Görüşmek üzere kızına ve kendine iyi bak  ;) :opucuk:

elfo

bence geceler boyu uyuyamamak seni illaki etkilemiştir esracım. günahlarım dökülüyor diye bak olaya. insan o zaman daha rahat katlanabiliyor
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ZAHİR

günaydın kızlarrr

esracım benmde şimdiden kaşınmaya başladı kaşıma diyolar çatlak kremi sürmeme rağmen ovalayarak rahatlamaya çalşıorm üstüne üstlük gripte oldumm gözlerimi zor açıyorum:(
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

yasemin10

Zahircim sana da geçmiş olsun. gribin çok ilerlemeden bir doktora git. Yüksek ateş hem anneye hem de bebeğe zarar veriyor. Doktor sana hamilelerin kullanabileceği antibiyotiklerden yazabilir.

ZAHİR

ctesi günü şeker yüklemesi için gidicem cnm dr a .. çok şükür ateşim yok ama nefes almakta güçlük çekioruz :(
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

_Miray_

Teşekkür ederim  kızlar hoşbulduk.  :love9:

Esracımm bu kaşıntı bizim gelinde de olmuştu tahlil iyi çıkmıştı fakat tatlıyı yasakladı tatlı ,çikolata kesinlikle yok ve domates bunları yemeyince geçmişti.

Zahir geçmiş olsun acil şifalar ikinize de  :amin:

esracım

yarın dr a gidince soracağım bakalım ne diyecek.yeterki gitsin yemem çikolata domates  :(

SeliN59

Alıntı yapılan: esracım - 21 Ocak , 2013, 08:51:52
Yasemincim sana da günaydın.Evet yarın kontrolüm var ama nasıl dayanacağım bilmiyorum.Krem sürüyorum.Hem çatlak önleyici krem hem de bebe yağı.Ama bana mısın demiyor.

Arkadaşım var.2 yaşında kızı var.Onda da çok kaşıntı olmuştu.Bira önce onu aradım sordum.Tahillerinde bir şey çıkmamış.Kendi dr u cildiyeye önermiş.Kremler karışımlar önermiş bir işe yaramamış.Amway in sabununu kullanmış sonrasında.En iyi o gelmiş.6 ay hiçbir sıkıntım yoktu son 2.5 aydır çekmediğim dert kalmadı.İnşallah doğumlarımız kolay olur.

Şunu demeyi unutmuşum.Eğer karaciğerde sorun yoksa (kaşınmaya sebep olan ) Ya stres sebep oluyormuş yada çok su olduğu içinmiş.

canım geçmiş olsun inşallah geçer benim doğum yapan bir arkadaşımdada hamileyken vardı kaşıntı oda bizim gibi kışın hamileydi meğerse dolma biber dokunurmuş doktor hormonlu mevsim sebzesi olmayan sebzelerden yeme demişti ona ..kızlar benimde sol göğsümden süt geliyo bu gün bi ara sarı geldi şimdide beyaz akıyo sıkmıyorum kendiliğinden geliyo korktum erken doğum tehlikesi falan yoktur inşallah 30+3 üm bu gün