2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

beteray

sümeyracım senin de kızın oluyormuş gözün aydınnn.benim oğlum yalnıs kaldııı:)

ZAHİR

aminnnnnnnn canımm cümlemizinkine Rabbim  sağlıkla kucağımıza almamızı nasip eylesin..Evet gerçi doktr üstün körü baktı canım ya ben bebeği göremedim bile nerden nasıl anladı anlamadım :))

♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

ZAHİR

canım ama ben rüyamda hep erkek bebek görüyodum oğlumu sewiyodumm sanırım rüyalar tersine çıkıyomuş :))

elifinki erkek olurda yanlız kalmaz inşşş  :k06: :k06:

beteray

:k06:
bende hep rüyamda erkek görüyordum hamile kalmadan önce de hep erkek emziriyordum.hala rüyamda erkek emziriyorum  :k06: .darısı gerçeklerine...

ZAHİR

amin inş şansımızı 2. de deneriz artıkk  :k06: :k06:

esracım

Kızlar Elif biraz rahatsızmış üşütmüş.Rapor almış evde dinleniyormuş.Kenidini iyi hissederse evden girecekmiş.Evet Betülcüm belki Elifinki erkektir senin paşa tek kalmaz ;)

ZAHİR

elifin bu kışıı zor geçeceğe benziyoo geçmiş olsun dilekleriizi iletirsin cnm

özom34

mrblar SOMBAHAR.nette dolaşırken tesadüfen gördüm yazıklarını.epey zaman geçmiş üzerinden rabbim birdaha aynı acıları yaşatmasın.kusura bakma ne olur .çok çaresizim şuan dış gebeşlik yaşıyorum.iğne yaptılar bana ameliyata gerek kalmadı.başlarda çok dua ettim ameliyat olmayayım diye tüp gitmesin diya.ama şimdi bakıyorumda kimi tüpün alınmasının daha sağlıklı olduğunu yazmış tekrar dış gebe olma ihtimali çok daha fazlaymış bu şekilde.ben ben 5 haftalık hamileyken kanama ile hastaneye kaldırıldım 1 ay kadar hastanede kaldım 2 doz iğne yaptılar bana düşüş başlamıştı ameliyata gerek kalmadı.1 ay hastanede kaldım çıkladı da 20 gün oldu kanamaların hala devam ediyor çünkü gebelik tam olarak sonlanmadı sürekli han testi yaptırıyorum geçen hafta 33 e kadar düşmüştü inş bu hafta sonlanır.sana yazmamın nedenine gelince beni asıl bundan sonraki süreç çok düşündürüyor.bir yıllık çabadan sonra ilk hamileliğimdi böyle sonnlanması çok etkildei beni.beni rahim temizlenmesi için kürtajda yaptılar tarifsiz acılar yaşadım.dr henüz ne kadar korunmam gerektiğini daha soğrusu bundan sonraki süreci konuşmadık.tekrar aynı şeyleri yaşamak çok korkutuyor beni .sen şuan ne durumdasın kaç ay sonra korunmayı bıraktın hamile kalabildinmi .kaldıysanda tedavi gördünmü ne olur yardımcı ol bana aynı şeyleri yaşamışız beni anlayacağını umuyorum şimdiden tşkler

beteray

Alıntı yapılan: özom34 - 19 Kasım , 2012, 12:22:11
mrblar SOMBAHAR.nette dolaşırken tesadüfen gördüm yazıklarını.epey zaman geçmiş üzerinden rabbim birdaha aynı acıları yaşatmasın.kusura bakma ne olur .çok çaresizim şuan dış gebeşlik yaşıyorum.iğne yaptılar bana ameliyata gerek kalmadı.başlarda çok dua ettim ameliyat olmayayım diye tüp gitmesin diya.ama şimdi bakıyorumda kimi tüpün alınmasının daha sağlıklı olduğunu yazmış tekrar dış gebe olma ihtimali çok daha fazlaymış bu şekilde.ben ben 5 haftalık hamileyken kanama ile hastaneye kaldırıldım 1 ay kadar hastanede kaldım 2 doz iğne yaptılar bana düşüş başlamıştı ameliyata gerek kalmadı.1 ay hastanede kaldım çıkladı da 20 gün oldu kanamaların hala devam ediyor çünkü gebelik tam olarak sonlanmadı sürekli han testi yaptırıyorum geçen hafta 33 e kadar düşmüştü inş bu hafta sonlanır.sana yazmamın nedenine gelince beni asıl bundan sonraki süreç çok düşündürüyor.bir yıllık çabadan sonra ilk hamileliğimdi böyle sonnlanması çok etkildei beni.beni rahim temizlenmesi için kürtajda yaptılar tarifsiz acılar yaşadım.dr henüz ne kadar korunmam gerektiğini daha soğrusu bundan sonraki süreci konuşmadık.tekrar aynı şeyleri yaşamak çok korkutuyor beni .sen şuan ne durumdasın kaç ay sonra korunmayı bıraktın hamile kalabildinmi .kaldıysanda tedavi gördünmü ne olur yardımcı ol bana aynı şeyleri yaşamışız beni anlayacağını umuyorum şimdiden tşkler
canım sombahar şimdi şükürler olsun sağlıklı bir şekilde hamile.kendi görür de yazar sana da inşallah.ama özeline yazsan daha rahat görüşürsün.geçmiş olsun Allah bi dahakiini sağlıklı versin inşallah

ZAHİR

kızlar dün akşam karnım çok sertleşti sizlerde de oldu mu 3-4 saat sonra geçti öyle herşeyde de doktra gitmek istemiorum

beteray

bende bi kaç dakikalık oluyordu dönüyordu ama hissediyordum.şimdi dönüşleri daha da sert.kontrolün ne zaman?hareketlerini hissetmeye başladın mı?

ZAHİR

ılık bi duşta aldım belki iyi gelir die ama çıktığımda sertti hala :( yok canım hissetmiyorum daha hareketlerini.. kontrolüm 1 ay sonra eşim gidelim dedi doktora ama ben kabl etmedim cuma günü gitmiştim

esracım

kızlar benimde kanamam oldu bugün. raporluyum 4 gün.çok korktum ama iyiyiz şimdi şükürler olsun.

ZAHİR

geçmiş olsun canım ağır bişey mi kaldırdın?? herhangi bi tehlike yok inş.. bende yarın rapor alcam

esracım

yk canm kaldırmadım.biraz ıkınma oldu onun yüzünden oldu sanırım  :crybaby2: sağol canm.Allah ım korusun bebeklerimizi  :amin: