2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

elfo

yok canım erkek ya da kız olsun demiyorum sadece rüyalarımda hep oğlum olduğunu gördüğüm için acaba oğlan mı olacak diyorum. aslında kızlar anne babaya daha bağlı olurlar. o sebeple kız çocuğu daha sıcak gibime gelir ama hayırlı sağlıklı olsun farketmez. bu aralar acayip merak ediyorum. bir an önce hayırlısıyla zaman geçse de bi öğrensem diyorum hatta bu gece rüyamda cinsiyet öğrenmek için doktora gidiyordum doktor 1 hafta sonra felan gel diyordu
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

yasemin10

Elifcim yakında cinsiyetini öğrenirsin inşallah. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin. :amin:  :amin:

esracım

Muhabbet koyulaşmış.Bende dün ikinci aşımı yaptırdım.Aslında pazartesi günüydü ama erkene çektik birazcık.Her neyse bebeğimin kalp atışlarını duydum yine çok güzeldi ve yine tartıldım ilk defa 1 ay sonra gitmeme rağmen kilo almamıştım.Vay be çok şaşırtıcı değil mi  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

elfo

demekki sen çok kilo almayacaksın esracım. zaten alsan da çabucak verirsin tipin öyle gösteriyor. ben de hala 64 kiloyum  :nazar: hamile kaldığımda 64 tüm sonra 62 ye düştüm. şimdi 64 le devam ediyorum. midemi bastırsın diye hamur işini bazen fazla kaçırıyorum ona üzülüyorum  :-\

elfo

2013 İLKBAHAR ANNELERİMİZ

3 MART   ESRACIM             :nazar: :love9:
5   MART  YASEMİN10        :nazar: :love9:
16 MART  BETERAY            :nazar: :love9:
21 MART SELMA27             :nazar: :love9:
5   NİSAN FISTIK               :nazar: :love9:
12 NİSAN SOMBAHAR         :nazar: :love9:
11 MAYIS ZAHİR                 :nazar: :love9:
23 MAYIS ELFO                   :nazar: :love9:

esracım

canım ama bunun öncesinde tamı tamına 11 kg almıştım.Çok fazlaydı yani.5 ayda 11 kilo neyseki 6 ayı geride bıraktık bu sefer kilo almadım.bende şu an itibariyle 62 kiloyum.inşallah bundan sonra çok almam.sende gayet iyisin canım.maşallahın var  :nazar: :nazar: yinede fazla yeme hamur işi ama miden bulanıyor ne yapacaksın değil mi  :icon_scratch: :icon_scratch:

elfo

evet yaa bi aralar tam buğday ekmeği yerdim şimdi hiç canım istemiyor. sabahları poaça simit, öğle akşamları beyaz ekmek  :-\

esracım

onlardanda yiyeceksin tabiki ama fazla yememeye çalış ekmeği.çünkü hamur sonuçta bir faydası yok bebeğe.ama cevizde yiyorsun o yüzden pek mühimde değil...

elfo

cevizi 4-5 gündür azalttım malum mutfağıma giremiyorum ya kırmaya üşeniyorum sabahları

esracım

cevizleri ihmal etme canım  ;) ;)  ;) ;) ;) eşin kırsın cevizleri sen ye  :k06: :k06: :k06:

elfo

oldu bugün gidip sen bi ceviz kır diyeyim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

esracım

yasemin10

Alıntı yapılan: esracım - 16 Kasım , 2012, 10:11:03
Muhabbet koyulaşmış.Bende dün ikinci aşımı yaptırdım.Aslında pazartesi günüydü ama erkene çektik birazcık.Her neyse bebeğimin kalp atışlarını duydum yine çok güzeldi ve yine tartıldım ilk defa 1 ay sonra gitmeme rağmen kilo almamıştım.Vay be çok şaşırtıcı değil mi  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Esracım aşın hayırlı olsun. Geçmiş de olsun ayrıca  :flowers: Neden aşını erkene çektiniz? Hemşirem iki aşı arasında en az 1 ay olmalı demişti de ondan soruyorum. Benim hemşirem de bugün aradı pazartesi gel 2. doz aşını yapalım dedi. Ama ben haftaya şehir dışında olacağım için gidemeyeceğim.  :honk:

yasemin10

Ayrıca Esracım kilo almamana çok sevindim. Benimki son sürat devam ediyor. 9.kilomu da aldım.  :basardim:  :basardim:

Elifcim ceviz yemeyi gerçekten ihmal etme. Ne kadar gerçek bilmiyorum ama beyin gelişimi için gerekliymiş.

esracım

Alıntı yapılan: yasemin10 - 16 Kasım , 2012, 13:12:59
Alıntı yapılan: esracım - 16 Kasım , 2012, 10:11:03

Esracım aşın hayırlı olsun. Geçmiş de olsun ayrıca  :flowers: Neden aşını erkene çektiniz? Hemşirem iki aşı arasında en az 1 ay olmalı demişti de ondan soruyorum. Benim hemşirem de bugün aradı pazartesi gel 2. doz aşını yapalım dedi. Ama ben haftaya şehir dışında olacağım için gidemeyeceğim.  :honk:

Teşekkürler Yasemincim  :opucuk: :opucuk: Benimde pazartesi 1 ay olacaktı.DÜn işlerim vardı.Hazır kastamonuya gitmişken aşımıda olayım dedim.İşten güçten aile hekimliğine gitmeye zamanım olmuyor canım.Biliyorsunki ilçede görev yapıyorum Kastamonuda oturuyorum.Mesai saatlerinde ilçedeyim.Öyle olunca bende gelmişken aşımı olayım dedim.Dr asordum bi şey olmaz dedi.İlk aşımda kolum ikinci günden itibaren ağrımıştı ama bugün de dünde hiç ağrım olmadı  :k06: :k06:  Sende gelince olursun artık aşını  ;)