2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 12 Kasım , 2012, 09:59:14
Alıntı yapılan: esracım - 12 Kasım , 2012, 09:38:00
Elifim hoşgeldin canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9:.Maalesef sana bu konuda yardımcı olamayacağım.Güzel bir tatilden sonra işe başlamak zor olsa gerek üstelik miden bulanırken....

hoşbulduk canım. işe başlamak öncekiler gibi zor olmadı ama ben kendimi çok iyi hissetmiyorum. yine de çok şükür en azından işe gelebiliyorum. zaman ne kadar hızlı geçiyor sen de 24. haftadasın ne ara oldu bu  ;D
canım sende şafakta gününü 200 lerin altına düşürdün hatta çok sevindim bunun için..moral olarak mutlusun haliyle işe başlamak psikolojik açıdan iyi oldu ama hamişliğin veridği yorgunlku bakımından zor olmuştur muhtemelen.iyiki geldin canım.bir daha bu kadar ayrı kalmayalım  :flowers: :flowers: :flowers:

melek100lü

:nazar: :love9: hoşgeldin elifcim  :opucuk: çok şükür bebişin iyimiş sende enkısa zamanda atlatırsın inşallah bulantıları  :amin: :love9: :nazar:

yasemin10

Alıntı yapılan: elfo - 12 Kasım , 2012, 09:34:32
günaydın canlarım  :opucuk: güm diye dalmış oldum galiba bi konu konuşuluyordu.  :laughing7:
6 hafta sonra işe başladım ama sürekli midem dönüyor. hiç verimli değilim. çalışan ve hamileliği zor geçen arkadaşlar siz nasıl yaptınız? maşaAllah burda tanıdığım tüm çalışanlar bomba gibi devam ettiler işlerine  :nazar:

Elifcim sonunda aramıza katılabildin. Hoş geldin. Bulantıların umarım en yakın zamanda geçer. Ben Hamd olsun bu tür şeyleri yaşamadığım için çok rahat bir hamileliğim geçiyor. Okulda bir öğretmen arkadaşım da ilk 3 ayını biraz zor geçirdi ama şimdi iyi. İnşallah sen de en yakın zamanda hamileliğinin tadını çıkarırsın.
Alıntı yapılan: esracım - 12 Kasım , 2012, 09:25:57
Sümeyracım artık gitmişsindir sanırım aile hekimliğine....

Yasemincim kimse uğramayınca bende uğramamışımdır muhakkak.Umarım bu sefer şeker testin yapılır ve her şey iyidir.

Esracım valla dört gözle yarını bekliyorum. İnşallah bir sıkıntı olmadan testlerimi yapabilirim. Miniğimi de özledim onu da görürürüm. Ondan bahsedildiğini anladı alttan alttan tekmeliyor.  :hieyt:  :hieyt:

beteray

herkes burdaaa :basardim:
selamlar hepinize
elifcim hemen geçer bulantılar inşallah zaten 13. haftadasın yavaş yavaş geçmesi lazım.bende yaşamadım bulantı.ilk 3 ay zaten tatile gelmişti.şimdi çalışmak daha zor.nefes nefese kalıyorum hızlı yürüyemiyorum malum kilomda fazla zorlanıyorum.
yasemincim inşallah güzel çıkar test sonuçların.
esracım senin nasıl gidiyor?rahatmısın?
cuma kontrolüm var detaylı ultrasona gircem inşallah güzel haberlerle gelebilirim korkularım var...
öyle bi ders programı yapılmış ki çok sinirlerim bozuldu altı üstü 16 saat ders.4 gün gıcık bir şekilde dolu zaten duygusal moddayım ağliciiimmm :crybaby2:

esracım

Yasemincim eminimki bir aksilik yaşamayacaksın ve şeker testini yaptıracaksın.Sarı kelebeğinde biraz daha büyümüş olur eminimki yarına kadar.Onu göreceğin günleri iple çekiyorsun değil mi? Ama hareketleri seni biraz olsun rahatlatır.

Betülcüm senin adına üzüldüm canım ders programına.Keşke sana kolaylık sağlanabilecek şekilde olsaydı.Ama ağlama ağlama.Mutluluğun tadını çıkar.Umarım ayrıntılıda çok iyi geçer.

Yasemincim bu arada benimkide şimdi tıklıyor.Harbiden onlarla konuşunca yada haklarında seziyorlamı ne  :toothy10: :toothy10: ;D

beteray

kızlar yaa hareketler hep aşağıda oluyor sizinde mi öyle?resmen göbek deliğinin 4 parmak aşağısından vuruyor güm güm.ya bide idrar kesemle çok oynuyo napıcam ben :k06:

esracım

Canım hep mi aşağıdan vuruyor.Benimkinini hiç belli olmuyor.Bazen sürekli aşağıdan bazen sürekli yukarıdan.Ama normaldir bence.Hiç bunun kaygısını yaşama derim.Bol bol wc ye gitmekten başka çaren yok gibi.Bende sürekli wc deyim  :-\

elfo

sağolun kızlar hepinize çok teşekkür ederim. uzun süre giremeyip bi girince hepinizin bebişlerinin çok büyüdüğünü gördüm. gerçi benimkisi de büyüyor çok şükür  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Selma27

Elifim MasaAllah 1.inci trimester bitmis. Ilk 3 ay bende cok halsizdim. Surekli uyku, bas donmesi, tansiyonum falan duserdi. Cok sukur bende bulanti ve kusma hic olmadi. Olmayinca da ben cok kilo aldim ilk bastan. Isten bayagi uzak kalmissin. Bende merak etmistim seni.. Su aralar bir msj atayim diye dusunuyordum..

Selma27

Allah nasip ederse benim bebegimde Mart ayinda dogcak..Insallah zamaninda gelir bebisim..Simdiden cok heyecanliyim..Bilmiyorum beni neler bekliyor..Bu sorumlulugun altindan kalkabilcekmiyim, onu guzelce yetistirebilirmiyim..Evlat sahibi olmak cok buyuk sorumluluk..Allah hepimize hayirli evlatlar nasip etsin..

yasemin10

Alıntı yapılan: Selma27 - 13 Kasım , 2012, 00:08:31
Allah nasip ederse benim bebegimde Mart ayinda dogcak..Insallah zamaninda gelir bebisim..Simdiden cok heyecanliyim..Bilmiyorum beni neler bekliyor..Bu sorumlulugun altindan kalkabilcekmiyim, onu guzelce yetistirebilirmiyim..Evlat sahibi olmak cok buyuk sorumluluk..Allah hepimize hayirli evlatlar nasip etsin..

Selmacım hayırlı olsun. :nazar:  :nazar:  Gerçekten de evlat sahibi olmak büyük sorumluluk gerektiriyormuş. Daha ana rahmine düşünce bile bu sorumluluk başlıyor. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin.
:amin:  :amin:
Alıntı yapılan: beteray - 12 Kasım , 2012, 10:22:17
herkes burdaaa :basardim:
selamlar hepinize
elifcim hemen geçer bulantılar inşallah zaten 13. haftadasın yavaş yavaş geçmesi lazım.bende yaşamadım bulantı.ilk 3 ay zaten tatile gelmişti.şimdi çalışmak daha zor.nefes nefese kalıyorum hızlı yürüyemiyorum malum kilomda fazla zorlanıyorum.
yasemincim inşallah güzel çıkar test sonuçların.
esracım senin nasıl gidiyor?rahatmısın?
cuma kontrolüm var detaylı ultrasona gircem inşallah güzel haberlerle gelebilirim korkularım var...
öyle bi ders programı yapılmış ki çok sinirlerim bozuldu altı üstü 16 saat ders.4 gün gıcık bir şekilde dolu zaten duygusal moddayım ağliciiimmm :crybaby2:

Betülcüm birazdan test yaptırmak için evden çıkacağım . Sonuçlarını alır almaz burdan paylaşırım.  Ders programı konusunda evet biraz şansız bir durumdasın ama canını sıkma şurda 2-3 ay sonra doğum iznine ayrılacaksın bu açıdan bak.  hazır ders programına bile doğru dürüst veri girip yapamıyorlar. Benimki de başlarda seninki gibiydi. Okula yeni öğretmenler gelince biraz daha düzeldi. Bu hafta sanırım birkaç tane daha gelecekmiş yine program alt üst olacak.  :honk:

yasemin10

Alıntı yapılan: beteray - 12 Kasım , 2012, 10:29:47
kızlar yaa hareketler hep aşağıda oluyor sizinde mi öyle?resmen göbek deliğinin 4 parmak aşağısından vuruyor güm güm.ya bide idrar kesemle çok oynuyo napıcam ben :k06:

Canım benimki de Esranınki gibi ne zaman nerden hareket edeceği belli olmuyor  :cildir: Seninki bizimkinden 2-3 hafta küçük belki ondan olabilir. Çok da kafana takma. Zaten cuma günü kontrole gidecekmişsin olmazsa o zaman doktoruna sorarsın.

Alıntı yapılan: elfo - 12 Kasım , 2012, 15:18:44
sağolun kızlar hepinize çok teşekkür ederim. uzun süre giremeyip bi girince hepinizin bebişlerinin çok büyüdüğünü gördüm. gerçi benimkisi de büyüyor çok şükür  :amin:

Evet Elifim maşallah hepimizin minikleri hızla büyüyor.  :hieyt:   :hieyt: Allah hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı da nasip etsin. :amin:  :amin:

elfo

teşekkür ederim selmacım maşaAllah sen de 21 haftayı devirmişsin. zaman ne kadar hızlı hayretler içerisinde kalıyorum.
günaydın kızlar malum geçen hafta mersindeydim. cumartesi yola çıktık kendi aracımızla. akşam sivasta yattık öbürgün yola devam ettik akşama ağrı'ya geldik. cumartesiden beri hafif hafif kasık ağrım var ve beyaz akıntım biraz arttı. sizce yolculuk bebeğime sıkıntı vermiş olabilir mi? mersinde doktora gittim yolculuğa engel bi durum yok demişti  :dontknow:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

Herkese günaydın benden  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: ;) ;) ;)

Burayı böyle kalabalıok görmek beni pek bir mutlu etti  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

beteray

Alıntı yapılan: elfo - 13 Kasım , 2012, 08:34:49
teşekkür ederim selmacım maşaAllah sen de 21 haftayı devirmişsin. zaman ne kadar hızlı hayretler içerisinde kalıyorum.
günaydın kızlar malum geçen hafta mersindeydim. cumartesi yola çıktık kendi aracımızla. akşam sivasta yattık öbürgün yola devam ettik akşama ağrı'ya geldik. cumartesiden beri hafif hafif kasık ağrım var ve beyaz akıntım biraz arttı. sizce yolculuk bebeğime sıkıntı vermiş olabilir mi? mersinde doktora gittim yolculuğa engel bi durum yok demişti  :dontknow:
canım bende 12+larda kayseriden erzuruma gelmiştim geldikten 3 gün sonra yoğun kanamam oldu.hastanede yattım bi gece ama şükürler olsun hiç bişey olmadı.rakım falan etkiliyor sanırım.benim çok yorulunca akıntım oluyordu sanırım kendini daha fazla koruma altına alıyor ozamanlar.dinlen bi kaç gün