2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

elfo

doğru diyorsun betülcüm. herşey nasip. maşaAllah riskli denmesine rağmen günler hızla geçiyor nerdeyse 30 haftanız dolacak. Rabbim ona yiyecek ekmek nasip etmişse çıkıp gelecek. en iyisi başka şeyler düşünmeye çalışayım
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

yasemin10

Elifcim tatlı canını sıkma. Milletin lafına da uyma. Sen içinden geçeni yap. Banada illa al al diyip duruyorlardı. ben 7. ayına gelmeden bir şeyini almam dedim. Gerçekten de 7. ayından önce de bir şeyini almadım. Şimdi de kendimi tutamıyorum. Evi kapıyı doldurdum.

Merak etme sen de yakında hissedersin. ben de hissetmiyorum diyip duruyordum şimdide maşallah teyzesi biraz kambur oturayım hemen alttan tepiyor. Hoopppppp noluyor burda ben de varım diyor. :laughing7: 

yasemin10

Kızlar doktordan biraz önce geldim. Gebeliğinin son 3 haftasına kadar çalışabilir raporu aldım. Aylin Cemrem  :nazar: 1650 gr olmuş. :nazar: Hızla büyüyor miniğim  :love9:  :love9:

ZAHİR

maşallah yaseminnn kocamann olmuşşş :))) izinlerini doğum sonrasına aktarcan sanırım
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

yasemin10

Evet canım kısmet olursa 5 haftalık iznimi doğum sonrasına aktaracağım.

Tetanoz aşısını yaptırmaya karar vermene sevindim.  :aferin: Umarım çok fazla ağrı hissetmeden bu dönemi atlatırsın.

ZAHİR

en iyisini yapmışsın sonrası ne kadar çok zaman geçirsen okadr iyi..

İnş canım onun sağlığından önemli değil bnm korkularım :))

yasemin10

Valla tatlım bu yavrular ana rahmine düştüğü andan itibaren her şey onlar için olmaya başladı.daha şimdiden bile  plan yaparken hanımefendiyi de hesaba katıyoruz.  :basardim: 

ZAHİR

daha şimdiden parmaklarında oynatıyolar bizi :)

SeliN59

kızlar herkesin yeni yılı kutlu olsun ne zamandır giremiyorum  çok kötüyüm hamileliğimin başından beri bel ağrısı çekiyorum bazılarınız bilirsiniz şimdi de sağ ayağıma vurdu ağrısı ne yapacağımı bilemez oldum  :crybaby2: sağ sağlim bi kurtulaydım hemen fizik tedaviye başlayacam inşallah ..bizde beşiğini aldık ama daha kurmadık kısmetse 7. ayım 15 gün sonra dolucak 7. aydan sonra kurdurucam 15 gün önce 6. ay kontrolüm vardı maşallah bebeğim 700 gr olmuş her gün dua ediyorum hamileliğim sıkıntılı geçiyo inşallah bende ve bekleyen herkes sağ sağlim kavuşssun bebeklerine  :amin: :amin: :amin:

yasemin10

Herkese mutlu seneler  :wav: :wav:

Sombaharcım öncelikle geçmiş olsun. Canım çoğu gitmiş azı kalmış dikkat et kendine ve miniğine. Ona da maşallah  :nazar:  :nazar: her geçen gün hızla büyüyorlar.

elfo

2013 İLKBAHAR ANNELERİMİZ

3 MART   ESRACIM                 
5   MART  YASEMİN10             
16 MART  BETERAY             
21 MART SELMA27               
5   NİSAN FISTIK               
12 NİSAN SOMBAHAR       
11 MAYIS ZAHİR               
23 MAYIS ELFO

ZAHİR

sizlerinde yeni yılınız kutlu olsun kızlar dün aşımı oldum... korkacak bişey yokmuş gerçekten hiç acımadı acaba sorun bende mi :)

elfo

ben de pazartesi gider olurum diye düşünüyorum. doktoruma sordum pazartesi. 20. haftan dolunca bebeğin hareketlerini hissedince git aşını ol dedi. pazartesi şiddetli bi hareket hissettim ama sonra pek bişey olmadı  :laughing7:

ZAHİR

oo çok şükür canımm ihmal etme ol hemen ... bnmde artık geceleri de oynuyo sanki balık va riçimde gülme krizine koyuyuor beni...

elfo

darısı başıma inş. ben doğru düzgün hissedemiyorum. başlarda böyle olması normalmiş.  :love9: