2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

esracım

Yasemincim sağol canım.Akşam müdürüm aradı ben pazartesi gelicem işe gitme dedi.ben gelince beraber gideriz dedi.bende tamam dedim ama veznedar arkadaşım aradı vekaleti bıraktığm arkadaşa kan kusturmuş arkadaş.o yüzden gideceğim...

yasemin10

Hımm zor bir durumda kalmışsın. Tam sopalık bir durum yani  :caca: :caca: Rabbim yardımcın olsun. :amin:

esracım

Aslında dr dan 5 günlük rapor istedim ama 10 verdi.Şimdi veznedarı düşünüyorum  :-\ Yazık ya adamın şekeri fırlamış üzüntüden...

elfo

esracım müdürünün gelmesine az kalmış evet zor bir durum ama 2-3 gün daha sabrediversinler. sensiz de yürüyor orada işler. şu an bebeğinin sağlığı en önemli şey
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

canım işler yürüyor ama çok karışmış oralar.hiç içme sinmedi.gidip gelicem.yarım gün çalışacağım yada en fazla 3 e kadar.

beteray

yasemin10

beteray

:k06: benim bi saatcik dersim vardı bugün.6. saatti giittim geldim offffffffffffffffffffff

yasemin10

Ayyyyy benim de bugün okulda bir uykum geldi bir uykum geldi. Derste uyumamak için kendimi zor tuttum. akşam valla eve kendimi nasıl attığımı bilmiyorum.

Yine bahar anneleri yoğun anlaşılan Betülcüm. Merak etme yakında yine hepimiz burda toplanırız.

yasemin10

Kızlarrrrr
Kızımızın adına sonunda karar verebildik. Kısmetse adı  :love9:  :love9: Aylin Cemre :love9:  :love9: olacak.

beteray

GÜZEL OLMUŞ İSMİİ  :nazar: NE GÜZEL ARTIK İSMİYLE SESLENİRSİN BİZ DAHA KARAR VEREMEDİK :'(

esracım

Merhaba hanımlar ve bebekleri  ;) :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

Anladığım kadarıyla herkes halsiz yorgun uykusuz.Bende geceleri çok geç uyuyorum iki gündür işe geliyorum.Pazartesi kontrolümüz var.Bakalım dr  ne diyecek.Yasemin ismi çok güzelmiş kızınızın ismiyle yaşasın.Betülcüm isim konusunda konuştuğunuz isimler var mı peki?

ZAHİR

Selam kızlarr sanırım bizden başka kmse yok herkess yoğun :))

Adıyla yaşasın inşş yaseminn cemre ismini bende çok beğeniyorum...Benm de öncesinden belliydi ismi inş Elif koyacaz
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

beteray

tuğberk aklımızda ama diyanete sorcaz çükü anlamı göklerin hakimi demekmiş :dontknow:

yasemin10

Sağolun kızlar. İsmini koyduk ve resmen üzerimden bir yük kalktı.

Betülcüm siz de en yakın zamanda ismine karar verirsiniz merak etme.

Zahircim (kusura bakma adını unuttum.  :-[) Elif ismini ben de severim ama çevremde çok olduğu için koymadık.