2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

esracım

Yasemincim maşallah kuzuna.Çok iyi gelişimi.Bizim kontrolümüz haftaya salı.Bende merak ediyorum kızımın kilosunu sağlığını.Bende nst ye girmek istiyorum.Hiç girmedim bakalım nasıl bir şeymiş.

Miray senin kontrole de çok var ama zaman çabuk geçiyor.Yavrun iyi olsun birtek o yeter......

ZAHİR

günaydın kızlarr

belimin ağrısından uyuyamıyorum, benim durumumda olan var mı aranızda  :'(
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

_Miray_

Alıntı yapılan: esracım - 05 Şubat , 2013, 01:20:05
Yasemincim maşallah kuzuna.Çok iyi gelişimi.Bizim kontrolümüz haftaya salı.Bende merak ediyorum kızımın kilosunu sağlığını.Bende nst ye girmek istiyorum.Hiç girmedim bakalım nasıl bir şeymiş.

Miray senin kontrole de çok var ama zaman çabuk geçiyor.Yavrun iyi olsun birtek o yeter......

Merhaba kızlar  :hello2:

Amin Esracım tek temennim o Allah hepimizin yavrularını sağa sağlim bize bağışlasın inşallah  :amin: :amin: :amin:

Bu arada ayak yanması hakkında biraz araştırma yaptım çok fazla ayakları yormamak ve ortopedik ayakkabılar tercih etmemiz gerekiyormuş bu bir nebze olsun hafifletiyormuş . Ayak banyoları bir takım ürünlerle de iyi geliyormuş. Çünkü bazen alınan kilolar düz tabanlığa neden olabildiğinden ayak yapısı bozuluyormuş hadi bakalım hayırlısı  :binkybaby:

esracım

Miraycım bende bacak yanması değilde bacak uyuşması var ve kesinlikle geçmiyor.Bir gece çok iyiysem bir gece çok kötüyüm.İnan ağlayasım geliyor.Ama ağlamıyorum kızım üzülür diye.Onu üzmeyi hiç istemiyorum.Haketmiyor çünkü.Bacak yanmasını hiç bilmiyorum.İnşallah doğumdan sonra bu ağrılar sızılar son bulur hepimiz için.

Zahircim bel ağrının sebebi kalsiyum magnezyum eksikliğinden olabilir.İlaçlarını içiyor musun ?Dr bebek kalsiyumu en çok ayak bacak kuyruk sokumu bel ve dişlerden alır diyor.O yüzden oralarda ağrı olurmuş.

_Miray_

Alıntı yapılan: esracım - 05 Şubat , 2013, 11:21:20
Miraycım bende bacak yanması değilde bacak uyuşması var ve kesinlikle geçmiyor.Bir gece çok iyiysem bir gece çok kötüyüm.İnan ağlayasım geliyor.Ama ağlamıyorum kızım üzülür diye.Onu üzmeyi hiç istemiyorum.Haketmiyor çünkü.Bacak yanmasını hiç bilmiyorum.İnşallah doğumdan sonra bu ağrılar sızılar son bulur hepimiz için.

Zahircim bel ağrının sebebi kalsiyum magnezyum eksikliğinden olabilir.İlaçlarını içiyor musun ?Dr bebek kalsiyumu en çok ayak bacak kuyruk sokumu bel ve dişlerden alır diyor.O yüzden oralarda ağrı olurmuş.

:love9: Meleklerimiz için katlanacağız canım ne yapalım sana da geçmiş olsun .  :love3:

elfo

yasemincim teşekkür ederim şeker yüklemem iyi çıktı. hamd olsun herşey yolunda gidiyor. Rabbim herkese yaşatsın  :amin:
sümeyracım benim de belim ağrıyor. haftalarımız yakın bu aralar karnımız hızla çıkıyor dolayısıyla vücudumuzun ağırlık merkezi değişiyor. bu yüzden bel ağrısı gayet normal.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

SeliN59

Kızlar selam herkese bu gün bidaha girdim nst ye yine 40 larda sancım çıktı doktor bu haftalarda olur dedi bol bol su iç kendini sıcak tut istirahat et dedi bu geçiş mevsimleri doktorların en sevmediği zamanlardır bu aylarda erken doğumlarda artma görülür dedi üşümek kasılmaları arttırıyomuş şubatın 20 sine randevu verdi hayırlısı ..zahir  ben çok bel ağrısı çektim Allaha çok şükür bu güne kadar bi sıkıntı çıkmadı korkma inşallah geçer belinin ağrısı ..ayak yanmalarımıda gene söyleyemedim özellikle sağ ayağımdan çok rahatsızım çok ayaktada durmuyorum ama neden oluyo bilmiyorum inşallah doğumdan sonra devam etmez .Yasemin maşallah bebişine ve kilosuna sizin az kaldı doğumunuza hayırlısıyla sağ sağlim ilk siz kurtulun sonrada sıra bana gelsin  :love9: şuan martın 25 i görünüyo doğumum Allah hepimizin yardımcısı olsun   :amin:

esracım

Alıntı yapılan: _Miray_ - 05 Şubat , 2013, 11:49:49

:love9: Meleklerimiz için katlanacağız canım ne yapalım sana da geçmiş olsun .  :love3:
teşekkürler canım  :love3: :love3:

esracım

Elifim şeker yükleme sonucunun iyi çıkmasına çok sevindim.Bunu zaten biliyorsun :) İnşallah bundan sonra tüm her şeyler yine iyi olacak.Benim için zaman geçerken sizleri de gözlemliyorum.Ve çok mutluyum.Sizlerin günleri de yavaş yavaş azalıyor....

Selin 25 mart mıydı senin doğumun.Maşallah çok az kalmış.

yasemin10

Selin59 sanırım aramıza yeni katıldın. Hoşgeldin  :flowers: İyi dileklerin için teşekkür ederim. Rabbim herkesin yardımcısı olsun  :amin:  :amin:

Elifcim sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim.  :nazar: Bundan sonraki tüm testlerinde günlerin de iyi geçer inşallah  :amin:  :amin:
Alıntı yapılan: esracım - 05 Şubat , 2013, 01:20:05

Esracım büyük ihtimal senin yaramazda bu kilolardadır. doktor kilosunu söyleyince şaşırdım bu kadar beklemiyordum. İstersen daha az söyleyeyim diye espiri bilem yaptı  :laughing7:  NST de normalde 20 dakika falan kalınıyormuş. Hemşire yoğunluktan beni NST odasında unutunca neredeyse 40 dakika kaldım. :toothy10:   :toothy10: Hemşire beni sol yanıma yatırdı. Sonra karnıma iki tane cihaz bağladı. Bir tanesi kızımın kalp atışlarını sayıyordu. Bir tanesi de bebek hareket ettikçe basmam gereken bir butona aitti. Kızım başta pek hareket etmedi ama sonra birden delirdi  :hieyt:  :hieyt: Tok karnına git. o zaman daha çok hareket ediyor.  :icon_thumright:

ZAHİR

mantıklı canım yaa tam da dediğin yerler ağrıyo saat 12 de duş aldım önce sıcak su vurdum sonra ılık suyla belimi ovaladım biraz iyi geldi uyuyabildim ağrıdan duramıyorum yoksa tüm gün otur otur:((

gözün aydın elif ya ben 4 saatlik olana da kaldım mahvetmişti beni sewindima dına:)))

hoşgeldin selin aramıza inş geçer ama benim kasık bölgemde ağrıyo 3 gündür karnım aşağıya doğru biraz, bebişin hareketleri yine azaldı deli edecek bu kız benii :(((
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

SeliN59

kızlar yabancı değilim sombahar  adımı değiştirdim sadece..evet canım son adet tarihime göre 12  nisan görünüyordu ama doktor martın son haftası dedi dün

_Miray_

Alıntı yapılan: SeliN59 - 06 Şubat , 2013, 12:28:51
kızlar yabancı değilim sombahar  adımı değiştirdim sadece..evet canım son adet tarihime göre 12  nisan görünüyordu ama doktor martın son haftası dedi dün

Ben unutmaz isem şu ayak yanmasını soracağım bakalım kontrolüm de :) Hayırlısı canım hakkında

_Miray_

Alıntı yapılan: ZAHİR - 06 Şubat , 2013, 09:32:35

mantıklı canım yaa tam da dediğin yerler ağrıyo saat 12 de duş aldım önce sıcak su vurdum sonra ılık suyla belimi ovaladım biraz iyi geldi uyuyabildim ağrıdan duramıyorum yoksa tüm gün otur otur:((

gözün aydın elif ya ben 4 saatlik olana da kaldım mahvetmişti beni sewindima dına:)))

hoşgeldin selin aramıza inş geçer ama benim kasık bölgemde ağrıyo 3 gündür karnım aşağıya doğru biraz, bebişin hareketleri yine azaldı deli edecek bu kız benii :(((

Canım şu doktorunla bir konuşsana rapor falan al olmadı bir süre

elfo

bencede sümeyra sen artık biraz dinlen. en azından 1 hafta rapor al yat evde. bebeğin illaki yoruluyordur.
benim bu 2. haftam raporluyum. napıyım ayakta duramıyordum. hamd olsun dinlenmek iyi geldi.
benim bebeğim de 700 gr olmuş maş. Rabbim sağlıkla devamını da getirsin inş.  :amin:
esracım doktor bana kalsiyum magnezyum kullanmana gerek yok. krampların olursa kullanalım dedi. hamd olsun bu aralar kramplarım yok. canıma minnet zaten o magnezyumun tadından nefret ediyorum  :igrenc:
sümeyracım o şeker yükleme testi beni gıcık etti. hamd olsun 4 saatliğine gerek kalmadı. parmak ucumdan aldılar kanı, kolumdan alsalar umrumda olmazdı da parmağımın acısından bayılacam diye korktum. doktorun muayenehanesinde yaptırdım hastaneye gitseydim kolumdan alırlardı.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.