26 Nisan , 2024, 01:36:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

nice senelere ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤ nur

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 10:12:34

« önceki - sonraki »

suzannn

nice senelere tüm sevdiklerinle pamuğunla mutlu sağlıklı inşallah

yeni yaşın mutluluk getirsin sana

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Nezo

Yavrımmmmmmmmm Doğum Günün Mü Ule Kaç Oldun 42 Mi  :icon_scratch:
Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Benim Nice Nice Mutlu Yıllara İnşallah Baloncuk Makinenle. 
:flowers: :flowers: :flowers:
:flowers: :flowers:
:flowers:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

suzancım nezcim çok teşekkür ederimmmmm  :flowers: seviyorum sizi  :love9: :love9: :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Pamuk Nurum iyiki doğdun kız  :flowers:

sevdiklerinle nice mutlu huzurlu yaşların olsun inşallah güzel gözlü arkadaşım  :opucuk:

Nezo

banu_fth

canım nıce yıllara .. bızım taraftan kutladık burdanda kutlayım   :love9: :flowers: :flowers:

nıce mutlu yıllara huzur saglıkla gırın saglıkla buyut pamugunu  :love9: :love9: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Haziran , 2012, 12:03:21
Pamuk Nurum iyiki doğdun kız  :flowers:

sevdiklerinle nice mutlu huzurlu yaşların olsun inşallah güzel gözlü arkadaşım  :opucuk:

İYİ Kİ DOĞMUŞUM İYİKİ SENİ TANIMIŞIM GIIIII  :opucuk: :D :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kelebegimm

Dogum gunün kutlu olsun canım nice senelere esinle oglusunla ins.  :flowers: :flowers: :flowers:

]

aydinays

Caanım arkadaşım nice senelere. Yeni yaşın sana hep güzellikleri getirsin. Canım çok özledim seni.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

nurum....

doğum günün kutlu olsun canım benim. bak oğlumla aynı gün doğmuşun ya, seni zaten seviyordum, şimdi daha da seviyorum  :love9: :love9:  :flowers: :flowers: :flowers:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Haziran , 2012, 12:13:50
Dogum gunün kutlu olsun canım nice senelere esinle oglusunla ins.  :flowers: :flowers: :flowers:
sağol canımmmmmmmmmmmmmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 09 Haziran , 2012, 00:31:52
nurum....

doğum günün kutlu olsun canım benim. bak oğlumla aynı gün doğmuşun ya, seni zaten seviyordum, şimdi daha da seviyorum  :love9: :love9:  :flowers: :flowers: :flowers:

öznurum çok teşekkür ederim sarper paşamın yani yaşı sağlık mutluluk getirsin inşallah ben de sarperimi niye bu kadar çok seviyorum diyodum teyzesi yesin onu büyüdüde doğum günü kutluyo

Balböceği

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

dogum gunun kutlu olsun canim  :flowers: :flowers: :flowers:

Nice senelere   :love3: :love3: :love3:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurummmmmm doğum günün kutlu olsun tatlım kusura bakma işten güçten artık giremiyorum internete ,ancak yazabildim oğuzhanınla ve eşinle nice mutlu yıllara inşallah,seviyorum seni canım arkadasım :love7:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.