kızlar bebeğinize ne tür yastık kullanıyorsunuz benim kızımın kafası çok terliyo

Başlatan akrep78, 06 Haziran , 2012, 17:38:08

« önceki - sonraki »

akrep78

yün yastıkta yatıyor ama su içinde kalıyor sizler ne kullanıyorsunuz bu arada kızızm 6 aylık :sad1:

akrep78

maşallahı var burdaki annelerin doğru dürüst cevap vermeye tenezzül bile etmiyorlar :cussing:

xxcansuxx

ben kızıma yastık kullnmıyorum ayağımda sallarken elyaf yastığı var minik onla sallıyorum uyuyunca onu alıyorum gecede ystık koymuyorum

1 yaşından sonrada pamuk yastığı var onda yatırırım sanırım

aydinays

canım 1 yaşından sonra yastık kullanılıyor genelde. Benimde oğlumun yün yastığı var. Onda yatırıyorum oynarken falan.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

EnDuruYanım

Bende çok nadir kullandım.. 7 aylık bebeğim uyurken yastık kullanmıyorum hiç .. Sende kullanma bence cnm

~AnneCiik~

selam..:)
ben genelde kendi kullandigim yastiktan kullanirim, cok terliyolarsa ince bir havlu ser yastigin ustune, hem hastalanmaz hemde havlu teri icine alir.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

ben slikon yastık kullanıyovo kusuyor diye doktor kullan dedi şimdide tükürügu fazla olduğundan genzine gidiyor diye kullanıyorum bu arada küçük yaptık kullanıyorum birde anne baba cok terliyorsa bebekte cok terlermis eşimde al terler benim oglumda
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

hümeyra_t_e

ben 1yaşına kadar yastık kullanmadım hiç 13aylık oldu kullanmayı düşünüyorum elyaf yastığı var onu kullancam sallarken büyük kendi yastiklar4mdan kullanyorum