BEBEĞİNİZİN CİNSİYETİNİ KAÇINCI HAFTANIZDA ÖĞRENDİNİZ?

Başlatan _nilgun_, 06 Haziran , 2012, 13:13:04

« önceki - sonraki »

_nilgun_

Merhaba kızlar. Bebeğinizin cinsiyetini ne zaman öğrendiniz?

gencoslem

merhabalar canım 12.haftamda ikili test için gtmiştik tahmınde bulunup kıza bensio dedi doktor geçen haftada 16. haftamda kendi doktorum kız dedıı yanı allah nasip kısmet ederse kızımız olucakmış :occasion5: :occasion5:sen kaç haftalık hamılesın

melek100lü

oğluşumun cisiyeti 12 buçuk haftalıktı öğrendiğimzde  :nazar: :nazar:

_nilgun_

Ben daha 7 haftalığım ama bir an önce cinsiyetini öğrenip bebişimin odasını hazırlamak istiyorum :)

RosE27

mrn cnm benımde 12. haftada ıkılı testte ıkısınede erkek dedıler 16.haftamda bırı kız bırı erkek denıldı 21. haftamda etaylı ultrasyonda bır kız bır erkek cıktı yanı 16.haftamda ogrenmıs olsum erkekse kendını 12.haftada hemen bellı edıo

RosE27

cınsıyetını ogrenmıs olsanda max 16.hafta olur cnm oda ıcın cok erken bence ben bıle herseyını aldım bebeklerımın ama hep korkuyorum ya bısı olursa ben nasıl bakarım bunlara dıe  :crybaby2:

melek100lü

Alıntı yapılan: gulokan27 - 06 Haziran , 2012, 13:23:00
cınsıyetını ogrenmıs olsanda max 16.hafta olur cnm oda ıcın cok erken bence ben bıle herseyını aldım bebeklerımın ama hep korkuyorum ya bısı olursa ben nasıl bakarım bunlara dıe  :crybaby2:
hiçbişey olmuycak   bebeklerine  canım  :opucuk:

ALLAH IN İZNİYLE SAĞSALİM DOĞCAKLAR İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

gencoslem

aynen öleee bebişlerimizi allah bizlere bagışlasın inşllah o kokusunu içimize çektimiz günleride görürüz 17.haftamdayım şuan pıt pıt hareket edıo kızım, geçen hafta surat fotosu verdı doktor böle bi acayipti allahın gücüne gtmesinde ama uzaylı gbı ve göz yuvaları kocamandı bu normalmı melek canım  sana sorıyım tecrübelısın çnkü bide gögülerim baya çatladı karnımda bişey yok sag tarafım  hep şiş hep orda hissediorum onu yukardan bakınca yamuk bıle duruoo karnım  :muzz: :muzz: :muzz:sizlerin nasıl geçio hamılelık annişler

RosE27

benımde kızım sag tarafımda cnm donuyo donuyo sonra gelıo kaburgamın altına gırıyoo gel nefes al gel hareket et  :k06: cnm bende o resımlere yada bebeklerın gelısım haftalarınakı degısıklıklerıne baktıgımda korkuyorum ıcımde ne war dıorum bazen korkuyorum cok ama hamılelıkte hepsı normalmıs cnm o kotu dusunceler hayaller ruyalar

melekcım RABBIM hepımıze saglıkla kucagına almayı nasıp etsın  :amin:

_nilgun_

Ayyy ne güzel seninkiler ikizmiş.. Allah bağışlasın canım. Sağlıkla doğarlar inşallah.
Canım ben hiç kötü düşünmüyorum. Bebişime hiç bişe olmayacak, ilk günden beri buna inanıyorum. Etrafımdakiler de sakın bişe alma 6. aydan sonra alırsın diyorlar ama, bu benim için karamsar psikoloji. Yani eğer ben böyle yaparsam 6 ay boyunca hep hadi bişe olursa psikolojisi yaşarım.
Sonuçta allah korusun ama eğer bir şey olacaksa doğumda da olabilir...
O yüzden ben cinsiyeti öğrenir öğrenmez başlicam alışverişe. Şimdi de bir şeyler aldım ama, genelde beyaz rengi tercih ettim.

Sen de güzel düşün cnm. Bebişlerini sağlıkla kucağına alacağın anı düşün rahatlat kendini.

melek100lü

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

KIZ NE GÜLDÜRDÜNÜZ BENİ  ;D

BAZEN BANADA TUHAF GELİYORDA  :ehi: :ehi: :ehi:

RABBİMİN GÜCÜNE GİDER DİYE GIKIMI ÇIKARMIYORUM  :toothy10: :toothy10:

TÖĞBE TÖVBE  DEMEYİN KIZ ÖYLE  :laughing7: :laughing7:

melek100lü

Alıntı yapılan: _nilgun_ - 06 Haziran , 2012, 13:31:05
Ayyy ne güzel seninkiler ikizmiş.. Allah bağışlasın canım. Sağlıkla doğarlar inşallah.
Canım ben hiç kötü düşünmüyorum. Bebişime hiç bişe olmayacak, ilk günden beri buna inanıyorum. Etrafımdakiler de sakın bişe alma 6. aydan sonra alırsın diyorlar ama, bu benim için karamsar psikoloji. Yani eğer ben böyle yaparsam 6 ay boyunca hep hadi bişe olursa psikolojisi yaşarım.
Sonuçta allah korusun ama eğer bir şey olacaksa doğumda da olabilir...
O yüzden ben cinsiyeti öğrenir öğrenmez başlicam alışverişe. Şimdi de bir şeyler aldım ama, genelde beyaz rengi tercih ettim.

Sen de güzel düşün cnm. Bebişlerini sağlıkla kucağına alacağın anı düşün rahatlat kendini.

KESİNLİKLE KATILIYORUM ARKADAŞIM OLCAKSA HERTÜRLÜ OLUR

SADECE ELBİSELERİMİ HATIRLATICAK ONUN VARLIĞI

ALLAH KORUSUN HİÇBİR TÜRLÜ ÇIKMAZKİ İNSANIN İÇİNDEN ONUN İÇİN

BENDE ALMAYA BAŞLADIM KORKUYLAMI YAŞIYCAZ POZİTİF DÜŞÜNELİM
ÖYLE OLSUN DEĞİLMİ CANLARIM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

RosE27

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: ALLAH ım hamılelık psıkolojımıze wersın cnm yaa catladım gulmekten tobee tobee bazen walla korkuyorum dıorum ıcımde ne war ne sekılden sekıle gırıyo RABBIM affet hele su forum resımlerınde goruyoruz ya hafta hafta ne hale gelıo nerden nereyee

cnm benım kotu dusuncelerımın sebebı ben hastanede cok yattım 1.5 ay kanamam oldu oyuzden psıkolojım hıc ıyı degıl benım sureklı panık atak gecırıyorum ya öluyorum sanıorum ya cıldırıyorum  :k06:  :k06: delırmeden dogursaydım saglıkla

gencoslem

öle yapmaya çalışıorum başka şeylerle ilgileniorum falan işimde masa başı aksine durmadan aklıma bşi geldikçe araştırırorum kafam çatlıo sonra kaç haftalıksın gul sen
nilgüncüm 7 haftalıkmışsın allah bagışlasınn cnm mide bulantısı falan yaşarsan eger bu haftadan sonra başlıcak bndede öle olmuştu 8 .haftadan sonra tiksindim herşeyden eşim parfüm sıkıodu 3 kere duş aldırıodum midem bulanıodu herşeyden kimsenın almadıgı kokuları alıodum fln allahıma şükür geçti o günler şimdi doymuorum bıle 17 haftalık olduk çok çabuk geçio günler folıasit kullanıosun dımı nilgün

gencoslem

töbe töbeeeeeeeeeeeee allahın gücüne gitmesin ben bukadar degişiencenı beklemıodum 1 ayda bu sefer çok acayipti yaaa bide bakıo böm böm bizeeeee  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:melekcimm haftasına göre kilo ve boyuu nasıls ence 16.haftada kontrolumuz yanı geçen hfta kilo 160 gr boy:17 cm