2011 ARALIK- 2012 OCAK-ŞUBAT DOĞUMLU BEBEKLER VE ANNELERİ...

Başlatan xxcansuxx, 05 Haziran , 2012, 18:54:06

« önceki - sonraki »

cemmmm

kızlar kızım tam olarak 8 aylık olmasına 2 gün varken doktora gittik 8600  gr çıktı zayıfmı?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cemmmm - 09 Ekim , 2012, 23:11:48
kızlar kızım tam olarak 8 aylık olmasına 2 gün varken doktora gittik 8600  gr çıktı zayıfmı?
canımsın diğer konuyada yazdım cevap zayıf falan değil bebişinin maşaallahı var dah ne olsun normal standartlarda sen takma kimseyi... benim kız 9 aylık 7 kilo biz zayıfız ama sizinki normal biz 8buçuğu 1 yaşında bile göremeyiz gibi geliyor  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

cemmmm

ay cnm yaaa niye göremeyecekmişsiniz kışın daha fazla kilo alır sıcaktan dolayı   ;) ben aslında takmıyorum sağlıklı olması önemli olan ama kadın çok sinirimi bozdu   :caca: ah şu bebeklerin beslenme sorunları yokmu of offf bizimki birde grip oldu hep ateşi 38.5 lardaydıda atlattık şükür  :amin:  :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cemmmm - 09 Ekim , 2012, 23:35:02
ay cnm yaaa niye göremeyecekmişsiniz kışın daha fazla kilo alır sıcaktan dolayı   ;) ben aslında takmıyorum sağlıklı olması önemli olan ama kadın çok sinirimi bozdu   :caca: ah şu bebeklerin beslenme sorunları yokmu of offf bizimki birde grip oldu hep ateşi 38.5 lardaydıda atlattık şükür  :amin:  :nazar:
sağlıklı olsunlarda canım napalım ben kimseyi takmıyorum memlekette kulağım duya duya k.valideye kadınlar yok yok gelin bakamamış çocuğa diyenleri duydum  sadece gülümsüyordum ben kendimden eminim el ne derse desin kendilerine baksınlar  :icon_thumright: :icon_thumright: evet ya ben hiç böyle olacağını düşünmüyordum resmen bebek beslemek işkence oluyor yapması vs iyi zevklide çeşit çeşit, yedirmek  :cildir: :cildir: :cildir:
geçmiş olsun caanım mevsim değişikliği döneminde hasta oluyorlar işte  :sad1: :sad1: :sad1: alatmış şükür  :opucuk: :opucuk:

cemmmm

mevsim değişikliği işte ama ana yüreği kaç gün üzüntüden bende hasta oldum ama şükürler olsun geçti iyi şimdi birde burun tıkanıklığı geçseydi  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cemmmm - 10 Ekim , 2012, 12:11:50
mevsim değişikliği işte ama ana yüreği kaç gün üzüntüden bende hasta oldum ama şükürler olsun geçti iyi şimdi birde burun tıkanıklığı geçseydi  :amin:
burnu tıkanık mı kıyamam  :sad1: :sad1: okyanus suyu damlattım ben kıza geçmedi anne sütünü denedim o rahatlattı nettede okumuştum denemek istersen bak sende
buhar makinen varsa soğuk buharda açıyor bende yoktu ben odayı nemlendirsin diye su kaynatım kettle ile  ağzı açık şekilde onunda faydasıda oldu... geçmiş olsun canım ya

cemmmm

cnm tşk ederim bende damlattım hiç işe yaramadı bi de anne sütünü deneyim o zaman grip oldu ya burnu akıyo birde meleğimin  :aferin:

<<<betty>>>

canan  :director: :director: :director:
face den sana başka bir çeşit çorba tarifi yazdım, bak bakalım, sonra burdan devam ederiz istersen  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Ekim , 2012, 15:51:50
canan  :director: :director: :director:
face den sana başka bir çeşit çorba tarifi yazdım, bak bakalım, sonra burdan devam ederiz istersen  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
canımsın okudum nette sorun vardı cevap gönderemedim tamda kız uyumuştu muhabbete burdan devam ederdik çok iyi olcaktı net şimdi gelmiş  :cildir: :cildir:

benim yaptığımdada soğan sarımsak yok birde patates yok

<<<betty>>>

canann dün akşam kızım çok kötü düştü, çok ağladı   :crybaby2:
kafasını tv ünitesinin kenarına çarptı, sağ gözüne denk gelmiş çarptığı yer,
gözünün kenarı kanadı, morardı anında, ben de annemden biliyorum hemen ekmek çiğneyip koydum,
morarma kayboldu, sabah bir baktım yara olmuş  :sad1: :sad1:

KasrıCinan

Çok üzüldüm canım benim çook geçmiş olsun. :flowers:
ALLAH korumuş direk gözüne çarpmamış çok şükür.ALLAHIM evlatlarımızı korusun. :amin:
Muhammed furkanda geçenlerde sandalyede kardesim otururken arkasına geçmiş tutunmus,kardesimde birden kalkınca sandalye üstüne kendi öyle bi yere düstü ki...çok ağladı.çok morarmıstı anlı.daha yeni yeni geçti.Aklım çıkmıstı vallahii.annemde hemen ekmek çiğneyip sekerli onu bastırdı
Demetim biz ne kadar dikkat  etsekte onlar canlarını bi şekil yakıyorlar değil mi? :) dikkat ediyorum ediyorum yine canını acıtıcak birsey buluyor kendine.
İpeğim şimdi nasıl,kabuk mu tutmuş düstüğü yer

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

ayy özlemişim bu sayfayı
birden gözümde o anlarımız  bitmek bilmeyen muhabbetimiz geldi  :-\  :laughing7: :laughing7: içim kıpır kıpır oldu,,, yinemi hamiş kalsak acep demetim cansuya yoldaş olalım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

aynen sümeyram ben de bi hoş oldum girince siteye  :k06: :k06: :k06:
hamişliğe gelince, ben düşünmeye başladım 2.ciyi  :k06:

KasrıCinan

anaaa bak iyiki sormuşum.,çünki bende düsünmeye basladım.  ;D ;D .ayyy ne iyi olur yaa yine aynı zamanlarda doğuma girmeyi beklermişiz...yine ben senden önce doğururmuşum :ehi: :ehi: