17 Mayıs , 2024, 22:02:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dualariniza ihtiyacim varrr

Başlatan Yaşamsebebim, 02 Haziran , 2012, 01:31:59

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

cok geçmiş olsun cnm Allah yar we yardımcınız olsun inş.

Rabbim şafi ismi şerifi ile şifa wersin babana inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: mutluluk - 02 Haziran , 2012, 09:28:41
RABBİM ŞİFASINIDA GÖNDERSİN SABRINIDA VERSİN İNŞ. :y25:

SALAVATI TEFRİCİYE BABANADA OKUYALIM İSTERSEN :honk:
eger bu yapabilirseniz lütfen kizlar yapalim bende sizlere dua etmekten kacmam lütfen

°•.ℓανιηуα.•°

sultancım çok üzüldüm canım. Allah tez vakitte şifa versin babana inşallah. aklına kötü şeyler getirme. bebeğin de etkilenecek...

xxcansuxx

sultan geçmiş olsun rabbim şifs versin inş. büyük destekle moralle bu hastalığı yenecek buna inansın sizde inanın :amin: :amin: inş. çok iyi olur  :amin: :amin:

DoctorGunel

canim cok cok gecmis olsun..insallah baban tez vakitde sagligina kavusur...AMIN...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

Yaşamsebebim

kizlar hepinize tek tek tsk ederim sizden babam icin SALAVATI TEFRİCİYE okumak istiyorum bana yardimci olacak insanlar ariyorum lütfen kizlar bana yardim edin yalvariyorum  :amin: :amin: :amin:

merviş86

çok geçmiş olsun canım ben okurum salavatı tefriciye Allah yardımcınız olsun  :amin: :amin: :amin: :(
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

melek100lü

canım okuruz tabi ne demek inşallah rabbim şifasını versin  :amin: :amin: :amin:

gemini

Allah tez zamanda şifasını versin...Ben de okumak isterim ama kur'an bilmiyorum :y25: