ÇOK ŞÜKÜR KIZIM DÜNYAYA GELDİ

Başlatan swen, 01 Haziran , 2012, 23:06:22

« önceki - sonraki »

doruk38

allah analı babalı büyütsün canım. maşşallahhh  :nazar: :nazar: :nazar:

hüzünden_gelme

allah analı babalı büyüytsün canım bol sütlü günler dılıyorum  :opucuk:

rukiyeylmz

Alıntı yapılan: swen - 02 Haziran , 2012, 19:34:43
arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim  allahım isteyen herkese tatdırsın  :amin:kızım  36+3te 2.850 gram doğdu biraz küçük ama çok şükür küvez filan derdimiz olmadı gayet sağlıklı bi bebek dedi doktorumuz inşallah senide rabbim hayırla kurtarsın canım( rukiyeylmz ) belli olmuyor erken doğum olabilir diyolar doktorlar ama olmayabilirde kendini rahat bırak allaha emanet olsun bebeğim de hiç kasma kendini inşallah sağlıklı bi bebek dünyaya getirirsin benim erken doğum riskim çok yoktu ama aniden suyum geldi gittiğimde 3 cm açıklık var dedi suni sancı bağlandı 2 saat sonra doğuma aldı çok şükür kolay bi doğum oldu dikişlerim biraz fazla ama sıkıntım yok :nazar: darısı sana inşallah

amin inşaallah sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım ben de bebeğimi.maşaallah senin bebeğinin kilosu iyi.ben şuan 34.haftayı doldurdum.doğumdan çok korkuyrm.nasıl doğum yapacağım da belli değil ama ben iki türlüsünden de korkuyrm..

swen

hiç korkma canım allahım bağladığı düğümü çözer derlerya bende sezeryandan çok korkuyodum allaha çok şükür normal doğum yaptım ve hiç sıkıntım yoktu doğumdan sonra inşallah sende normal doğum yaparsın zaten doğumdan sonra hiç bişey hatırlamıyosun bebeğini aldığında geçip gidiyor hepsi rabbim yardımcın olsun inşallah kolay bi doğum olur
bebeğim geliyor

rukiyeylmz

Alıntı yapılan: swen - 05 Haziran , 2012, 13:25:42
hiç korkma canım allahım bağladığı düğümü çözer derlerya bende sezeryandan çok korkuyodum allaha çok şükür normal doğum yaptım ve hiç sıkıntım yoktu doğumdan sonra inşallah sende normal doğum yaparsın zaten doğumdan sonra hiç bişey hatırlamıyosun bebeğini aldığında geçip gidiyor hepsi rabbim yardımcın olsun inşallah kolay bi doğum olur
amin inşaallah kolay bir doğum olur.bana göre de normal doğum daha iyi ama 5. ayda plesenta previa demişti doktorlar.hala kısmi previa warmış.çatım müsait mi onu da bilmiyrm.ondan sezeryan olabilir.ne güzel sen kolayca kurtulmuşsun.güle güle büyüt kızını..Allah analı babalı büyümeyi nasip etsin