19 Nisan , 2024, 23:33:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÇOK ŞÜKÜR KIZIM DÜNYAYA GELDİ

Başlatan swen, 01 Haziran , 2012, 23:06:22

« önceki - sonraki »

swen

GEÇEN HAFTA CUMARTESİ KIZIM DÜNYAYA GELDİ ARKADAŞLAR NORMAL DOĞUM YAPTIM 36+3TE DOĞDU KIZIMIZ IRMAK  :muzz: :muzz: :muzz:ALLAHIM HERKESE TATDIRSIN BU DUYGUYU ÇOK TATLI BİŞEY GÖZÜMÜZÜ ALAMIYOUZ ÜSTÜNDEN  :nazar: :nazar: :nazar:
bebeğim geliyor

burcum

...ŞehzadEfe...

hayırlı olsun bol sütlü az gazlı günleriniz olsun canım  :flowers:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

swen

bebeğim geliyor

MALATYALI44

hayırlı olsun cnm inşallah bizde o günleri görürüz :amin: :amin: :amin:
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

rukiyeylmz

Alıntı yapılan: swen - 01 Haziran , 2012, 23:06:22
GEÇEN HAFTA CUMARTESİ KIZIM DÜNYAYA GELDİ ARKADAŞLAR NORMAL DOĞUM YAPTIM 36+3TE DOĞDU KIZIMIZ IRMAK  :muzz: :muzz: :muzz:ALLAHIM HERKESE TATDIRSIN BU DUYGUYU ÇOK TATLI BİŞEY GÖZÜMÜZÜ ALAMIYOUZ ÜSTÜNDEN  :nazar: :nazar: :nazar:
mrb.gözün aydın.Alllah hayırlı,uzun bir ömür verir inşaallah.benim de 36.haftaya çok az kaldı.ve inş kızım olacak.erken doğum ihtimalim var.kaç kilo doğdu bebeğin ve küvezde kalmadı değil mi ?

melek100lü

:love9: :love8: :love9: Gözünüz aydın canım :love9: :love8: :love9:
:nazar: Allah analı babalı büyütsün bebeğinizi :nazar:
      :nazar: bolsütlü gazsız günler olsun  :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

02 Haziran , 2012, 09:20:42 #7 Son düzenlenme: 02 Haziran , 2012, 09:27:06 yyeeliz
:amin: :amin: :amin:
Gözünüz Aydın canım :love9: :love9:
RABBİM analı babalı büyütsün :amin: Minik prensese hayırlı uzun ömürler versin :amin:
Bol sütlü gazsız günler dilerim  :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

serserim

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIM GÖZÜN AYDIN DARISI BAŞIMIZA İNŞALLAHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

allah analı babalı büyütsün cnm gözün aydın

suzannn

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN Bİ HAMİLE KALDIĞINI ÖĞRENDİK BİDE DOĞURDUĞUNU  ZAMAN NE ÇABUK GEÇMİŞ

Sır_Çiçegi

gözün aydın olsun cnm
Allah analı babalı büyütsün inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

swen

arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim  allahım isteyen herkese tatdırsın  :amin:kızım  36+3te 2.850 gram doğdu biraz küçük ama çok şükür küvez filan derdimiz olmadı gayet sağlıklı bi bebek dedi doktorumuz inşallah senide rabbim hayırla kurtarsın canım( rukiyeylmz ) belli olmuyor erken doğum olabilir diyolar doktorlar ama olmayabilirde kendini rahat bırak allaha emanet olsun bebeğim de hiç kasma kendini inşallah sağlıklı bi bebek dünyaya getirirsin benim erken doğum riskim çok yoktu ama aniden suyum geldi gittiğimde 3 cm açıklık var dedi suni sancı bağlandı 2 saat sonra doğuma aldı çok şükür kolay bi doğum oldu dikişlerim biraz fazla ama sıkıntım yok :nazar: darısı sana inşallah
bebeğim geliyor

@@@gözde@@@

gözünüzaydın canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin:  :nazar: